PC Master Race vol. 3

Taj stalak, ali od metala, prosto zraci iz njega cenom od hiljadu dolara hahaha.

To je kao ono jabuke, al ne prskane.

Posto su tockici na ono rende 300 dolara jel? Videh da moze i na tockice ali sigurno se kupuju odvojeno, od cistog metala i prelepog dizajna hahahaha.

1 Like

LAKO SE GIBA, IMA DIJAPAZON RAZLIČITIH MOGUĆNOSTI, VEOMA JE PRIVLAČAN, METALNA ESTETIKA POSEBNO, ČAK MOŽE DA SE ROTIRA.

:smiley:

Ljudi, merkam za PC da uzmem monitor. Prevashodno za rad (office opcija), a može i da posluži za povremeno igranje. Ideja mi je bila da uzmem dva monitora, ali mi ovako nešto ultrawide više odgovara.

Da li neko ima iskustva sa ultrawide monitorima i koliko su udobni za rad i igranje. Nije mi bitno to što nema 4K i HDR, jer za to bi mi trebala zver od računara, a na to mi se ne troše pare.
Razlog zašto mi se još svideo je cena - svega 140-150 EUR na KP.
Hvala unapred.

Porucio kuciste stize u ponedeljak. Hvala za info :slight_smile:

Cisto da pitam ima li neko iskustva i da li vredi potruditi se popravljati gaming mouse-a ? U pitanju je Logitech G502s


Odjednom je levi klik počeo da kada pritisnem jednom otvori 10tak novih foldera ili browsera…miš sam jednom otvorio da pocistim ali nema poboljsanja.
Ako je neko imao slican problem da bar znam da se ne trudim…hvala unapred…pozzz

E jbg sto obrisaste post, a nisam ga ni procitao :neutral_face:

MP2019vsHP2017

sent from mac

6 Likes

Hahaha. Nesto najludje u istoriji racunara. Zvuci kao jako losa sala za 1 april.

Izasao jos pre 20ak dana ali posto je dobra igra a niko nije ni spomenuo evo da javim JOURNEY-CODEX.

Journey_Title_Poster

3 Likes

Šta je potrebno od mašine za Journey?

Minimum:

  • OS: Vista/7/8.1/10
  • Processor: Intel Core i3-2120 | AMD FX-4350
  • Memory: 4 GB System RAM & 1 GB Video RAM
  • Graphics: Nvidia GTS 450 | AMD Radeon HD 5750
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 4 GB available space
1 Like

Pomagajte. Instalirao mi se update windows 10 u junu koji mi nesto skenjao pa kad igram imam mikro lag kao pad fps. Najvise me iritira jer igram fifu 16 pa je jako iritantno kad secne na par sekundi. Igra je pre tog updatea letela na max.

Update sam graficku tj drajvere, smanjivao rezoluciju i grafiku u igri i nista. Sta moze bude problem? Kako da resim i sta da pokusam jos?
Videcu da obrisem sve moguce update windowsa tamo pa da vidim.

Imao sam isti problem i resio sam ga samo jednim nacinom a to je obaranje sistema.

Ne igram FIFA na PC, ali evo jedan link, možda pomogne.

Posto nikad nisam cuvao fajlove itd, kako da oborim sistem a da sacuvam bitne foldere jer sam nakupio svasta i dosta.

Šutni ga, ima da padne iz prve :slight_smile: (Bode mi oči kad ljudi reinstalaciju os nazivaju “obaranje sistema”)

Elem, ako nisi ranije radio backup, sad bi trebalo. Macrium bi bio moj savet. Nemoj da praviš image celog diska, nego izaberi foldere gde ti stoje fajlovi koji ti trebaju.

Za save game fajlove preporučujem cloud save (svi ih sad imaju). Meni je cloud save uključen u svim game store aplikacijama koje imam.

2 Likes

Preko Macrium to mu dodje ovo “Create a file and folder backup”?

A kad bih vec to radio, koji SSD uzeti do 4000 da ubrzam komp? Koliko skapirah na njega samo windows da sibnem?

Kingston sam ja platio oko 3800 od 240gb

1 Like

Jes je

1 Like