PES 2020 E3 Trailer

Fifa 20 ipak nece imati licencu za Juventus. :frowning:

Ako sam dobro shvatio u single player modovima ce se zvati nekako drugacije, dok u UT modu nece dobijati dinamicke slike na karticama ali ce moci da se koriste nazivi (nije neki big deal mozda, ali opet…)

Prosle godine su u sred sezone skinuli Ronalda sa covera, mozda je ovo osveta Juvea za EA. U svakom slucaju tragikomicno.

Zvace se Piemonte Calcio i koristice prave face za igrace i imena, samo dresovi, grb i stadion ce biti izmjenjeni. Iskreno ocekivalo se da Konami povuce nekog jakog jer su izgubili partnerstvo sa Liverpulom koji se vratio FIFI.

Ali Liverpul je prosle godine imao sva obelezja u igri. Ovo je poprilican bedak za EA.

1 Like

Da, nazalost ali to je zato sto EA nema full licencu za Seriu A dok za Premier Ligu ima.

1 Like

Uzgred veliki deo igraca je razocaran 19-icom i navodno prelazi na PES. 90% toga je klinacki bullshit, ali ako se samo 10% pretnji obistini, eto PES-u solidan userbase od sledece sezone.

Ruku na srce gameplay u 19-ici je bio prilicno jadan tokom cele sezone.

1 Like

Premier Liga i Španska liga su jedine full licencirane za fifu, a smatram ovo glupim potezom Juventusa… Vidim da ih je Barsa konačno napustila, i valjda će biti prokletog Nou Campa u fifi…

Elem Ronaldo je skinut sa covera kada je imao onu aferu sa silovanjem i šta već, gde je on sa tim prekršio neki vid ugovora sa EA

Da se osvrnem da moć i nemoć kompanija…

Konami ako planira da pravi igre, ne želi da uloži pare, bolje onda da prestanu odmah… Jebeš kompaniju koja je izbacila toliko dobrih igara, kada ne mogu da plate licence za klubove…

Da li se i trude da ih naprave? Apsolutno ne

Prvi njihov fudbal koji sam igrao je bio WE 4, i od tada se nije mnogo menjala situacija… Ponekada su znali da imaju licencirane sve italijane ili špance, i to je to…
Ne mogu da naprave kršten online mod, i to je to… Fifa sa pola gasa dobija duel već unapred

1 Like

Ljudi aj necu smarati vise tako da je ovo poslednji post :joy:
Inace izasao je demo ove igre na microsoft store i na ps store pa ko zeli moze da je proba, ima oko 6gb.

Javi kakav je i kad prelazis na Fifu :slight_smile:

2 Likes

Mnogo je bolji od 19, probao 2 meca jedan sa MU a drugi sa Bayern. Bas sam zadovoljan igrom tako da ce prelazak na fifu sacekati jos neku godinu :grinning:

1 Like

Odlicno. Kad se odlucis za pravi fudbal, javi se, da te malo operem za dobrodoslicu :grin:

Imaju li licence za MU i Bajern?

1 Like

Da, i za Juventus izmedju ostalog. U fifi se juventus sada zove Piemonte Calcio ako se dobro secam.

Tako je. Ne znam sta je ovo trebalo Juventusu. Verovatno su dobili ogromne pare.
Barselona vise nije Barselona?

FIFA ne bi izgubila prava na Juve da je imala citav ugovor sa Serie A, Barca i ostali ostaju u FIFI jer EA ima ugovore sa La Ligom, BPL, Bundesom i Francuskom ligom.

Mislio sam na PES. Koliko sam cuo, nemaju vise licencu za Barselonu…

Imaju, Barca im je jedan od glavnih sponzora.

Koliko je perverzno dobar novi meni.

Sto se tice igre, dosta lici na 19. Radili su malo na gameplay i nekim stvarima ali manje vise je to to. Bolja je od 19.
Ali ono, mene i dalje podseca na ps2 eru pes-a. Moze da se odigra par tekmi za zabavu i to je to. Nista posebno. Ali je najbolji fudbal od kada su krenuli tu NG eru od pre par godina.

1 Like

Nemoj da pominjes Fifu u Pes temi :grin:

1 Like

Ovo ne ide. Konami je taj koji plaća Barseloni.

1 Like

A to sam i mislio… :sweat_smile:

1 Like

Ukratko euro 2020 ce biti licenciran u pesu sto znaci da svih 55 drzava koje ce ucestvovati biti kompletno licencirane ukljucujuci i Srbiju.

1 Like