Pitanja i odgovori v2.0

Mogu, ali to sve ovisi o igri ako ta igra podrzava igranje u dva igraca…

P.S. Pogledaj u Settings-u dali ima two player ili co-op mode…

Krenuo sam da patch-ujem Darksiders SS1 na SS2.
Ali ne mogu da nadjem DMI CRC 664C6422
Moj Darksiders Media ID se se slaze sa ovim.
abgx360 - Verified
Samo se slaze SS CRC BFA8E7A4
El nema veze ako ne update-ujem DMI CRC?

EDIT:
Nema veze,pametan ABGX uradio sam auto fix i sada je DMI CRC-C3C463F8
I sada je sve zeleno i SSv2 :slight_smile:

Napravio drugi profil na madjarsu adresu i sada vise nije problem region.Predjem na sledeci korak gde mi pise da mogu skinuti igru i da je kod vazeci a nakon toga kad potvrdim skidanje izbaci mi poruku da je problem sada u lokaciji(IP je iz Srbije i nije podrzana zemlja za live) tako da izgleda da nista od Crysisa2.
Isto tako za svlacenje nekih demo igra. Za arkade i decije igre mi dozvoli a za bilo koji ozbiljniji naslov “vasa lokacija nije odgovarajuca”
pozdrav

Ima fora sa tunelom ili VPN ali svi koju daju za dzabe daju samo 1gb protoka max.
Ima ljudi sa foruma koji skidaju one mape region lock, ja ne znam tacno jer se nisam dovoljno pozabavio time. Nadam se da ce neko od njih odgovoriti.

Ok,hvala ti u svakom slucaju.
Nadam se da ce se pronaci neko resenje jer sada sam porucio i kinect sa 3 igre od kojih su 2 samo kod pa da mi i to ne propadne.
pozdrav

Moze neko da mi objasni sta se dobija novim LT + 3.0? Hvala

srebrni metak MSu, pa dobija se ono sto se dobijalo sa svakim novim FW za novi DASHBOARD.

A XBG3 igre mogu da se rezu truncate i da se ide na live?

Nisi procitao ni jednu temu, drugo u ovoj temi samoj pise odgovor na to pitanje! I jos u nekom pitanju je indirektno neko pitao to isto i dobio odgovor za privremeno resenje!
http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-hardware-software-f-a-q/3357-dashboard-updates-i-lt-custom-firmware-up-to-date-08-12-2011-a.html

Procitao sam skoro sve i jos vise me je zbunilo, zato sam i pitao, a i posto ne znam o cemu se radi ne mogu da znam u kojoj se temi nalazi, tako da ne vidim problem sto sam pitao ovo

moze u odredenim igrama

Ja i jos par ljudi na live-u smo koristili VPN za skidanje mapa i skinuli smo cak ceo MW2(on demand) koji je bio samo za UK trziste ako hoces mogao bih da ti to objasnim ali ne ovde jer me mrzi da toliko kucam dodaj me na live-u za frienda pa cemo tamo to da odradimo :slight_smile:

http://live.xbox.com/en-US/MyXbox/Profile?gamertag=Gospodin%20Covek

Ima li neka tema na forumu povodom konvertovanja igara za Xbox na Xbox 360? ili ukoliko neko od vas zna kako da konvertujem xbox igru za xbox 360 nek objasni kako i cime…i naravno jel mogu da igram sa normalno fleshovanom konzolom ili mora JTAG-ovana konzola da bude?

http://www.xboxrepublika.com/guides-tutorials/2488-tutorial-za-rezanje-originalnih-xbox-igara-za-xbox-360-a.html

link ka tutorijalu vec imas, ne moras da imas jtagovanu konzolu, ali ne mozes igru da instaliras na HDD, nego je moras igrati sa diska…

Cao drugari, jedno pitanje jel moze ova konzola da se jtaguje
Valjda sam uslikao prave podatke, ako treba jos nesto da proverim javljajte.
hvala unapred



Koliko ja znam moze :smiley:

Valjda one proizvedene posle avgusta 2011 ne mogu da se jtaguju, mada neka odgovori neko ko zna, ja sam sigurno nesto pomesao :slight_smile:

ja mislim da ne moze, ali nek se neko od jtagera javi sa odgovorom

Na koji nacin mogu da saznam da li je konzola proizvedena pre ili posle avgusta 2011. tj. da li moze da se primeni RGH? Koliko sam shvatio, napajanje treba da bude od 135W. Da li je to negde ispisano na kutiji?