Pitanja i odgovori v2.0

To ti je MFR date, kod tebe je 16 septembar 2011, tako da ne moze.

5.1 system moze da se poveze na xbox?

sto ne bi mogao ja igram tako od prvog dana, audio uzitak je isto bitan koliko i vizuelni ako ne i bitniji

Pise na poledjini konzole kad je proizvedena.
Navodno sve konzole pre avgusta mogu sigurno da se jtaguju, a ove posle avgusta, neke mogu a neke ne.

a ovo ne mozes da proveris dok ne rasklopis konzolu…

Da, ali ti treba DA konvertor jer xbox moze samo da pusta 5.1 zvuk u digitalnom formatu i to preko hdmi ili preko optickog izlaza.

Npr, opcije su ti da povezes hdmi na audio reciever ili monitor/tv koji ima hdmi ulaz i audio 5.1 izlaz.
Druga opcija je optickim kablom na audio reciever ili npr muzicku karticu sa optickim ulazom na pc-u i onda da ga ona dekodira.

e ovako kupio sam hdd,nikad nisam imao i instalirao sam skyrim i nije vise bucan ali cim izvadim disk izbaci me iz igre,jel to normalno,treba da se igra sa diskom jel tako?

Da normalno,ne mozes bez diska nikako igrati…to se moze samo na JTAG-anim konzolama igrat bez diska.

Ok hvala puno :),neke novosti o 3.0?

Sad za katolicki bozic bi se trebao pojaviti za Phat konzole a tamo negde posle nove godine za Slim…

Evo zadnje novosti(malo opsirnije) vezano za 3.0 imas ovde tacnije na 374 postu:http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-hardware-software-f-a-q/3357-dashboard-updates-i-lt-custom-firmware-up-to-date-08-12-2011-a-19.html

Pozz ljudi,imam i ja sad par pitanja :smiley:
Da li mogu da narezem mkv film na dl i da ga pustam na xboxu?
I imam problem kad hocu da pustim nesto sa eksternog na xbox (eksterni formatiran na fat32) trazi mi neki media update…Dash je ovaj predposlednji…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mislim da xbox ne pusta mkv, samo ne znam da li su to ispravili u novom update-u.

Pozz eo jedno kratko pitanje :slight_smile:
Dali je trenutno bezbedno igrati original igricu na live i samo konektovati se na live???
Posto ocu da uzmem MW3 za neke sitne pare pa da se nepozurujem odma :D?

Jel mi ne treba nista vise od ovoga da flasujem konzolu ?
Xecuter CK3 Pro + CK3 Probe + Unlock Kit + XT Adapter (Super Bundle Offer) - CK3.CO.UK

Xbox ne pusta mkv i ne verujem da ce se to promeniti posto koliko ja znam, M$ je namerno onemogucio tu opciju. Ipak, postoji drugo resenje, da pustas sa PC-a preko PS3 Media Servera (da, radi i na Xbox-u), samo sto se tu javljaju dva nova problema - potreban ti je dobar protok (moj wi-fi nije mogao da progura full HD filmove) i potreban je bolji procesor od mog na PC-u jer mi secka dok enkoduje.

ili probaj Tversity

Ima i treci problem :slight_smile: ,premotas film u nazad ili u napred i mozes se pozdraviti sa gledanjem,znaci moras gledati bez nekakvog premotavanja …jedino iz pocetka pokretati ceo film.

P.S. To se desava najvise sa MKV 1080p filmovima…

Posto za koji dan stize Jtagovana kutija, imam jedno pitanjce. Pri skidanju igara, da li da skinem “normalnu verziju” ili JTAG verziju, i u cemu je razlika? Da li obe mogu da pokrenem na JTAG konzoli?

mozes bilo koju na jtag konzoli,cak nije bitan ni region moze i ntsc (to je jedna od prednosti jtaga) :slight_smile: tamo gde pise jtag to znaci da moze samo na jtag konzoli

sve jedno, ne moras da brines jer iz ISO fajla mozes da raspakujes igru i ubacis! Imas u tutorijale u JTAG sekciji.