Pitanja i odgovori v2.0

Mozes da menjas samo laser.
Cena se krece od 15evra novi pa navise, polovni su jeftiniji ali je to diskutabilno koliko ce da radi.

Ekstraktuje se,javljam u toku veceri…

Inace imam jedan problem,prvi put se susrecem snjim za ovih 3 godine otkako imam xbox.Naime u toku igranja RDR-a posle izvesnog vremena[sat vremena gore dole] slika se ukocila a isti zvuk se ponavljao sve vreme.Probao sam da ga preko joy-a odmrznem ali morao sam rucno da ga gasim.Posle gasenja i ponovnog paljenja opet je sve bilo normalno,usao u igru i sve je sljakalo,a i koliko sam video ni save nisam izgubio dok je xbox bio hladan cak je i taj vazduh koji je izbacivao bilo skoro pa hladan,u neku ruku mlak…

E sad jer imam razloga da se brinem ili je to normalno,nesto sto se ponekad desi[jer kao sto rekoh nisam imao do sada nikakvih problema snjim]ili?

s obzirom da je tvoja konzola falkon, ko ce ga znati. da je jasper reko bi ti da ne brines, a ovako, nemam pojma.

Pokrenuo halo reach,par sekundi posle ucitavanja izbaci poruku za region i to mu bese to…Sto se tice same konzole,odigrao 20-tak minuta rayman-a i nisam imao nikakvih problema.Samo me buni sto kad udje u igru 2-3min. ono se cuje da je ucitava i tek odjednom stane i ili je sasvim necujan ili se nesto malo cuje ali tesko da ces uopste to i primetiti pa me jedino to buni.

Inace nebrinem mnogo za ovo,ohrabruje me vest sto kazes da se i desi ponekad na jasper-u tako da ono nemam razloga za brigu.

je l zna neko gde ima da se kupi/naruci HDMI to VGA kabl, sa zvucnom podrskom, onom kockicom sta je vec?

Pozdrav svima,skoro sam kupio xbox slim 250 Gb , flesovan je na LT+ 2.0.Instalirao sam Mafia2 i GTA 4,rade igrice normalno.Instalirao sam posle Modern Warfare 3,updatovao dasboard na 2.0.13599.0 ali kad hocu da pokrenem MW3 izbaci mi poruku da ne moze da se ocita disk.Mafia i GTA i dalje rade bez problema.MW3 sam rezao po uputstvu…Da li neko moze da mi pomogne i da neki savet kako da pokrenem ove nove igrice…Hvala unapred

Kako skines MW3 sa neta tako ga narezi i ne verifikuj sa abgx jer patchevi su za LT+ 3.0 koji samo sto nije izasao za slima. :wink:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Da li ovo vazi za sve XGD3 ? A sta ako ne postoji .dvd , kako onda da narezem igricu? Ako je ovako kao sto kazes,onda nije bas najjasnije objasnjeno,bar za nas pocetnike. Lepo pise ‘‘Igra se provlaci kroz ABGX kao i do sada kako je opisano, ista je procedura potpuno, ABGX sve sam odradjuje!!!’’ Koliko sam video,nigde ne stoji da se ne provlaci ako je LT+2.0…Skidam novog Batmana,pa cu probati.Ako imas jos neki savet,bas bih ti bio zahvalan !
Pozz

Da, vazi za sve XGD3 igre.Znaci ako imas LT 2.0, NE PROVLACI ih kroz abgx jer automatski cim provuces igru kroz abgx on ubacuje(patch-uje) tolopogy file kojeg LT 2.0 ne prepoznaje, i igra(XGD3) ti u tom slucaju nece raditi.
Znaci to sto pise “''Igra se provlaci kroz ABGX kao i do sada kako je opisano, ista je procedura potpuno, ABGX sve sam odradjuje!!!”‘’, to vredi samo u koliko imas novi FW LT 3.0, u suprotnom ako ne provuces XGD3 igru kroz abgx a imas LT 3.0 nece ti raditi…

Ima da i nacina da ti igre provucene kroz abgx RADE na LT 2.0, ali u tom slucaju moras traziti odgovarajuci TU skinuti ga i prebaciti na flasku…ali da te ne smaram bez veze sa time jer ti to nije potrebno.

P.S.  Uglavnom za sada dok ne stavis LT 3.0(dok ti ne bude trazilo), igre koje su u XGD3 formatu ne provlaci kroz abgx i radit ce ti sve normalno, ali u tom slucaju NIKAKO SE NE SPAJAJ na Live....e ako se budes odlucio za Live onda ti je potreban LT 3.0

Trebalo bi da ima u Svetozara Markovica preko puta dvorisnog ulaza u Trecu Beogradsku gimnaziju. A ako nema mogu da ti naprave verovatno.

Posto i ova tema polako prelazi u haoticno stanje, resili smo da otvorimo novi deo foruma posvecen samo pitanjima i odgovorima, sta god da vas muci otvorite lepo u tom delu foruma novu temu, sto preciznije objasnite vas problem i neko ce odgovoriti u sto kracem roku. Cim se problem/pitnje resi tako se tema zatvara. Ovo radimo da ne bi doslo do zagusenja ove teme jer se vise ne zna ko je sta pitao, uvek neko pita nesto novo iznova, na ovaj novi nacin bice lakse svima. Kada neko nesto pita nastojte da mu date odgovor a ne da upadate u istu temu sa svojim problemom!!! To ce se kaznjavati jer je HIJACKING tema zabranjen na forumu!!!

**[SIZE=4]Pre nego sto resite da postavite pitanje DOBRO ALI DOBRO procitajte PRAVILA, koristite SEARCH opciju, 95% stvari je vec odgovreno samo treba da se pogleda lepo. Imamo vise nego odlicne tutorijale gde i malo dete zna da se snadje, samo ako hoce da procita!!!
[/SIZE]
Da ne duzim vise od sada pitanja za razne stvari mozete postavljati u sledecim delovima foruma:

**[SIZE=4]1. LT+ i Dashboard pitanja

  1. JTAG/RGH pitanja

  2. Pitanja oko rezanja diskova

  3. XBOX360 Hardware pitanja[/SIZE]

Ne znam da li sam pogodio temu,ali ajde da pitam…

Navukao sam se na battlefield 1,ali imam problem u multiplayer-u.
Odigram jednu mapu kako treba,naredne dve mi krece sa lagovanjem opasno. Ona mera dodje do 600 necega,sta god da je :slight_smile: Da li postoji neko resenje,da se lag sredi,pritom net mi je sbb-ov i ne delim ga ni sa kim?

Vaskrsao si temu iz januara 2012, tako da, rekao ih da nisi pogodio temu :smiley:

Uvek mozes da pitas vecinu gaming-related pitanja u temi “sta trenutno igrate” ili da pronadjes topic o BF1, ako postoji. :slight_smile:

1 Like

Kablom povezi, trebalo bi biti bolje

1 Like

Preko lana povezi konzolu

1 Like

Veruj mi da jos istrazujem forum,pa sam i ovo dobro nasao :smiley:
Ista prica je i u vezi xbox-a,jos sam zelen kad je on u pitanju,ali hvala na savetima.

P.S jel kabal isti kao onaj sto ide iz modema u komp? :crazy_face:

Da, isti taj kabal :smiley:

Opet muke moje.
Povezao sam modem i box i sve je okej,ali u poslednje vreme,bas se namucim sa boxom i netom. Stalno mi prijavljuje da nije nakacen na net,a wifi uredno radi,gasim,palim modem i opet nista. Onda mu dune tako da radi neko vreme,pa opet problem (kao i sad sto je,a do pre 2h je radilo uredno sve).

Jel neko zna sta moze biti problem? (naglasavam kabal je prakticno nov i ispravan)

Mozda je i modem problematican…ja stalno imam problema sa netom na XO…wifi je mission impossible i kad xbox stoji pored modema, a kablom kad povezem radi “okej” ali cim udjem na youtube oreko telefona a na xboxu se igra MP odmah ping skace kao bolestan i postaje neigrivo… a imam 60/3 net…na starom XO nisam imao problem sa tim…na XO S me ubi

1 Like

Kome da se obratim za Xbox 360 Flash i RGH?