Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

U tih 500 milki moj udeo je 4 :grinning:nije lose

Nevidim sta je ovde trolovanje

1 Like

@Oblakoder, koliko ja razumem njegov post, pise da su i Soni, i Nintendo napravili lep rezultat. Sta je lose u tome? Nikoga nije provocirao, postavio je u PS4 temi.

Gde je ovde provokacija:

Usvakom slucaju brojke su pogresne jer je Nintendo prodao 700 miliona konzola, a ako se iskljucivo misli na home konzole onda Sony nikako ne moze da slavi 500 miliona.

PS1 102
PS2 155
PS3 84
PS4 82

Greska je ocigledna i svakako zahteva korekciju

To si vec postavio,a ne odgovaras sta je trolovao,mozda je pogresio

Nisi odgovorio na pitanje. Gde je provokacija?

Covek postavlja pozitivan komentar, a ti se nalazis uvredjen. Zasto?

Koga boli za tacne brojke…

1 Like

Provokacija je bespotrebno pominjanje Nintenda i njegova potreba da naglasi kako je Sony pobednik. Evo recimo sledece poruke…

Ili 440:300 u korist Sonija, ako se gledaju samo home konzole :yum:, tačnije one prave konzole. Za 10+ godina kraće na tržištu, zavidan uspeh.

Da li ni ovo nije provokacija?

Ne znam zasto si onda spominjao da ces kupiti ps4 kada vec imas savrsenu konzolu,dzojped i igre za sledeci milenijum :smiley:

Zato sto je hakovana i mogu sve da odigram free, a ima tu single igara koje me zanimaju…

Mi smrtnici na ps4 nemamo Kirbyja i Hyrule Warriors :disappointed_relieved: :joy:

Ako te nesto zanima ne mora da bude hakovano i free

@Oblakoder, nije provokacija. Ti si poceo sa provociranjem. Na njegov prvi post ti si napisao:

Pa se covek slozio s tobom:

Pa si ti opet nastavio da trujes temu brojkama.

Sto generalno nikog nije briga, ni u Soni, ni u Nintendo temi. A ti trujes, pa trujes. Igre su igre, savrseno mi je nebitno da li igram Soni, Nintedno, Xbox, PC, ili koju vec ekskluzivu.

Na celom forumu se jedino ti ponasas kao najgori fanboj, a bez potrebe. Ovde nikad nije bilo problema tipa jedan sistem vs. drugi sistem. Samo se ti nalazis pogodjen.

1 Like

Znaci tebi je to sto sam izneo tacne podatke trolovanje? Aj mi reci koji tacno deo tog posta smatras da je trolovanje?

Nintendo je prodao preko 700 miliona konzola

Sony jeste prodao znatno vise kucnih konzola ali ako se gleda ukupna cifra ona glasi 700:525 u korist Nintenda :slight_smile:

Brate dosadan si k’o parenje krda galapagoskih kornjača.

7 Likes

Pomiri se sa tim :slightly_smiling_face:

Prije bih rekao da si ti taj koji treba da se pomiri sa cinjenicom da Switch nikada nece biti kao Ps4 i Xbox.

2 Likes

@Oblakoder

uzeo si jedan komentar i od njega napravio problem. Svi tvoji postovi su upravo takvi. Sve je problem. Dal’ se neko slozi s tobo, da li ne nebitno ti je. Bitno je da se raspravljas u prazno.

Sto ne odes na neki politicki forum, pa udri?

Ovde mi se svidja, a sto se tice komentara pogledaj taj ispod tvog :slight_smile:

U svakom slucaju planiram da budem jos aktivniji, da se prosirim i na PS4 podforum, sve sa ciljem da iznosim svoje objektivno misljenje o PS4 konzoli i njenim uglavnom ekskluzivnim igrama :joy:

I nisi trol?

Srećom nećeš se širiti još dugo, bar ne ovakvom retorikom.