PlayStation 4 Pro Teardown - PS4 Pro

Zvanicno Sony rastura Pro,evo kako izgleda zver (konzola) ispod poklopca:

Lepsi je iznutra nego spolja. :smiley: Jk.

Na sta su oni spali da rade teardown i oficijalno objavljuju. To je ono sto mi je jako cudno, ne secam se da je bilo koja kompanija radila to sa svojim proizvodima.

Sta bi mogli da izgube time, nije mi bas najjasnije?

Niti meni?

Onda bi realno trebali da puste i homebrew… Nista ne dobijaju mogu samo da izgube ne lici ili ne ide da proizvodjac javno reklamira rasturanje svog proizvoda, kao da skrecu paznju na sebe, nesto pokusavaju.

pa nisu ga digli u vazduh eksplozivom, otvorili su ga i pokazali komponente. Sta je tu lose? :smiley:

1 Like

Hardver je još odavno manje-više poznat, i lako je otvoriti i rastaviti konzole, naizgled još lakše nego prošlu generaciju. Kako je to tačno povezano sa Homebrew, gde je veći problem softver no hardver?

Ocekujem el. semu konzole javno dostupnu od ps4 pro, da znamo sve(ako neko likuje). Sutra ce mercedes da rastura svoj S500 na oficijalnom sajtu, sve mi deluje cudno i sigurno neki marketinski trik.

Svako moze da za 400e kupi i otvori. Video samo sluzi da ljudima koji ne zele da otvaraju konzolu, a zainteresovani su za elektroniku, pokaze unutrasnjost konzole. Podrzavam sve teorije zavere ali ako imaju nekog smisla. Nisam siguran da vidim vezu bas izmedju javnog objavljivanja i piraterije. No mozda i gresim, ipak si ti u tome duze i ozbiljnije od mene. :slight_smile: