Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Inače samo da potvrdim, xbr iz konzolinog browsera,upload pic, ne mere, nije podržano. Nerviraju me takve sitnice. Neko će reći “Konzola je za igre,za to imaš fon i pc”, ok je to,al takva sitnica…Koliko je tražila programiranja? Pola dana?

Mislim da PS4 browser ne podrzava javu i javascript. Nisam uspeo da pronadjem da li upload picture plugin na disqus platformi radi na js i da li je to moguci uzrok nekompatibilnosti sa te strane. Po strukturi koda bih rekao da jeste java script.

Inace java i javascript nije nesto sto Sony moze bez ozbiljnog razmatranja da ukljuci na PS4 browseru, jer moze da bude ozbiljan security rizik za konzolu a ionako se prelazi na HTML5.

Ma vučić je kriv samo ga @pleja gotivi pa svaljuje krivicu na forum

Padawane,hvala na objašnjenju. Ako je taj sistem,onda je valjda bezbednost ugrožena i na windows,android…platformi… Šta,tamo je nebitno?
Slobe, ne diraj mi Andreja :slight_smile:

Da budem iskren sada vec totalno nagadjan ali browser na konzoli moze da bude backdoor za exploit koji moze da ultimativno dovede do hakovanja konzole, stoga je razumljivo zbog cega su vise limitirani u odnosu na OS drugih uredjaja. Android i Windows su poprilicno pirate friendly…

1 Like

Moguće,Mario. Ae dok si tu,još jedno pitanje,da ne rovarim po netu… Jel moguće povezivanje 2 ili više ps4 konzola kablom, i organizovanje jedne jako lepe stvari koju smo radili 90-tih,a zove se “lan party”? “Why”? ,neko bi pomislio…pa npr možda zbog toga što nemam ps+. Ima li uopšte igara za ps4, namenjenih offline multiplayer-u? Sećamo se svi igara sa prvog xbox-a,koje su podržavale do 4 igrača…Jako zanimljive party igre.
Sad vidim da ps4 podržava do 6 kontrolera?! Da li uopšte postoji igra gde mogu da igraju 4 igrača na 1 konzoli?! Za 6 neću ni da pitam…
Ovom prilikom pozdrav i za @jony starog člana,vidim da je svratio. Alcoholic bese nekad? Da li si jos uvek? Običan,lečeni…? :slight_smile: Takvih ljudi nam ovde treba više :slight_smile:

Fifa moze 4 sigurno,a mislim da cak moze i 6 ali nisam siguran.

Hvala na odgovoru, Boćo. Izrovariću malo i po netu pa kad se okupimo da cepamo…
Onda jedino da vidim ima li nešto (relativno) zanimljivo za offline multiplayer…

Dzabe ti povezivanje kada same igre vise ne podrzavaju LAN kao opciju.

1 Like

Do kog datuma moram da kupim PS+ da bih uzeo Just Cause 3 ?
Jel hoce neki kolega forumas da mi ucini uslugu ? Da li je izvodljiva uopste ?
Da mu uplatim pare, a on meni da kupi 10 funti kod za UK store ?

Imaju ali za 3 meseca i godinu dana. A kodovi za novac opet nemaju od 10 funti, rasprodalo se kao.

Puko sam finansijski ovaj mesec, zaostala plata tek krajem meseca. Valjda cu uspeti u 5 do 12 da uzmem JC3.

Pa uzmi onaj trial od 2 dana pa ga samo stavi u download history, nisam siguran za uk, ali za us radi, odesh u settings/aplication save data managment/save data in online storage i poshto nemash plus ponudice ti 2 dana trial…Ponavljam nisam siguran za UK, ali USA radi…

Kad prodje 2 dana, napravish nov nalog i opet, ne znam koliko puta moze, ovo ti dobro i ako hocesh da kupish neku igru sa plus snizenjem…

1 Like

muahahahahahahha
Uradio to na accountu od devojke, na mom sam to slucajno uradio pre par meseci.
Stavio u library kod nje sada, taman posle kad ja uplatim PS+, imace i ona i onda mogu da skinem i igram :slight_smile:

Posto imam ps+ 2 dana sada, ajde neko da mi pomogne oko Densera, ako se ne snadjem.

3 Likes

hahahahhaha, pa sad…trenuti ali na odmoru. Tesko je ne biti kada radis kao barmen. inace pratim ovaj forum skoro svakodnevno od dana registracije, nego me nesto mrzi da ucestvujem :yum:

Koliko se sećam, a nisam još toliko mator :wink: imas NPC-a odmah pored vrata od drugog boss-a (Vordt ili kako se već zove), kako se spustiš do vrata, pred sam ulazak u deo gde si se borio sa njim, sa desne strane vrata u samom ćošku pojavi se mogućnost da uradiš summon. Pazi samo da raščistiš prolaz do dancer-a u povratku. Nažalost ja više nemam nalog, pomogao bi ti. Opet ostaje stara stvar, bolje je sam preći i naučiti, nego iskoristiti NPC i pomoć prijatelja, jer se to kasnije samo obije o glavu. Ja sam muku mučio sa prethodnim delovima, ali zato sada souls igre su mi postale omiljene, nema frustracija, čak šta više, uživam da pronalazim prave trenutke i tajming za pobedu nad protivnikom. Obične H&S odavno su izgubile draž.

Ja sam kolega alkos,i gamer,pa eto,možda te ja podstaknem da pišeš… Ja sam uvek za nalaženje u gradu i cirku.

@MikiMan ako i dalje budes hteo da ti neko uzme mesec dana plusa tu sam. Imam karticu i uzeo bih ti na amazonu.

1 Like

Citam postove i vidim da se prica o tome da su hakeri opet provalili sony-evu bazu podataka. u zadnjih nedelju dana na ps sam dobio 5 poruka od 5 razlicitih nepoznatih likova. Poruke su tipa(hey, hi). Nije mi se to desavalo za ovih 10 meseci koliko imam ps. Nisam nikome od njih odgovarao. Sta mislite imaju li te poruke kakve veze sa hakerima(tipa posalju mi poruku, ja im odgovorim i oni mi maznu profil)

Ne funkcioniše to baš tako… :slight_smile:
Haker će da ti mazne profil sa sony-jevih servera,a ne sa tvoje konzole. To su samo napaljene tinejdzerke. Ako si oženjen-iskuliraj :slight_smile:

Meni su ispamovali sve guest naloge. Treba podesiti da primas poruke samo od prijatelja. Nisam siguran da li ima veze sa upadima u bazu… i kako to zamisljas da bi odgovorom na poruku mogli da ti uzmu nalog? :slight_smile: