Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Nista mi nije stiglo, pogledacu posle moje nosioce :smiley:

I meni su stigle 2 poruke tipa hola i hello.

Pa petty talk, levo desno, sta kazes za jedan fun. Daj mi nalog na trenutak da ti napravim leaderboard score u cod-u.

Naravno oni ne znaju da imas 37 a ne 13. But its worth a shot

1 Like

Uzeo bih igre preko shopto-a. Vidim fallout 4 i dishonored 2 na snizenjima, po 10 funti su. Stvar koja me buni je sto na sajtu pise used and new. Kako da znam da li je igra nova.

U toku je Flash Sale akcija na PSN sve ispod 10$ gde su naslovi kao:
Lords of the Fallen Complete Edition - 5,99$
Resident Evil 4 - 9,99$
Darksiders 2 - Deathinitive Edition - 5,99
Murdured - Soul Suspect - 4,99$
Among the Sleep - 5,99$
Sleeping Dogs - Definitive Edition - 7,49$
Evolve - Delux Edition - 7,19$
Trine Trilogy Bundle - 8,99$
i jos mnostvo sitnijih naslova pa ko moze nek navali. Akcija traje jos danas.
Ima i Quake Con akcija i takodje su na popustu The Evil Within za 4,99$ i Coplete Edition za nekih 7$. :slight_smile:

1 Like

Za Trine trilogiju skroz ok cena, couch coop dobre igre.

Pitanje, ako neko zna odgovor. Sin ima svoj nalog na PSN, ali sam hteo da ga dodam kao sub account da bi mogao da koristi sve igre koje ja kupim na PSN. Da li postoji mogucnost da se doda vec postojeci nalog, ili cu nazalost morati da mu kreiram iz pocetka nalog kao sub?

Sta je sub nalog? :thinking:

Ako je tvoj nalog aktiviran kao nosilac, svi ostali nalozi na konzoli mogu da igraju igre sa tvog accounta.

Jedno pitanje. Kad je bila ona akcija Time Trial za DOOM igru, ja sam preuzeo celu tu igru ali kada sam video da mogu samo dve misije da igram, obrisao sam je zbog prostora na hdd. Prosla je ta akcija pre par nedelja i nesto gledam danas i ta igra mi i dalje stoji u Library kao kupljena i pored stoji Full game, ne pise mi da je demo ili sta vec. I mogu da je stavim u download listu i ponovo celu igru da preuzmem, samo sto me sad buni da li bih mogao da je igram ili da nije neka greska pa da sam stvarno “dobio” full igru (posto sam gledao po netu da se neki glupiraju i eksperimentisu takve stvari pa ako ih uke*a za besplatnu igru) pa da provale i da me banuju bezveze. Jel imao neko ovakvih iskustava? Opet, mozda nije nista i svakako ne bih mogao da je igram i ako bi je skinuo.

Aman, da li ti se igra nalazi u Library? Nalazi se. Skini i igraj ako moĆŸeĆĄ. Da li si ti čačkao neĆĄto oko profila i igre ĆĄto bi dovelo do bana? Nisi. Ć ta te briga onda. Meni su greĆĄkom otključali tri igre sa Plusa trajno bez ikakvog razloga i niĆĄta. Igram i niko mi niĆĄta niĆĄta nije rekao ni banovao.

1 Like

E pa super. Pojma nemam, prvi put sam legalno online sa originalnim igrama i sl, pa pojma nemam za kakve stvari banuju, koliko su strogi i da li im se uopste desavaju takvi propusti. Do skoro sam imao hakovanu konzolu. Hvala :slight_smile:

Vidi se. :smiley: Deơavaju se propusti i ne sećam se da su nekog banovali za njihovo koriơćenje.

1 Like

@padawan Sub nalog genaralno sluzi kao deciji nalog na istoj konzoli, ima ogranicenja za kupovinu, ali ideja je da sve igre koje se kupe, mogu da rade na tom nalogu.
Meni je problem sto mi je konzola uvezana sa zetovom pa delimo igre. Tako da moj nalog prakticno nije osnovni nalog za moju konzolu, vec za njegovu. Sinu sam otvorio nalog i sve igre koje su na nosioc nalogu rade na njegovom nalogu, a sto je najsmesnije, takodje i PS+ igre. Ali zato igre koje sam kupovao na PSN nece da rade na sinovom nalogu iako je stavljen kao primarni na mojoj konzoli.
Nadam se da nisam preterano zapetljao sa objasnjenjem.
Verujem da ako bi razdelio naloge (moj i zetov) i postavio samo moj da bude glavni na mojoj konzoli, to onda ne bi bio problem. Tako da sam pomoslio da bi mozda sub account resio problem i da bi sve igre radile bez probelma.

Aha, sada je vec malo jasnije, bojim se da je jedino resenje da postavis svoj nalog kao primarni a sa zetom probaj drugacije da se iskombinujes. Sub-nalog je po tvom opisu obican user nalog sa parentalnim ogranicenjima bez opcije za placanje (dakle samo da se razumemo nikako nemoj praviti guest nalog za sina, jer tu nemas opciju za save game).

Za većinu igara i nije bitno, igramo na mom nalogu, samo pod dva save game-a, ali kako bude joơ rastao, biće zelje da sam skuplja svoje trofeje i da igra pod svojim nalogom, a onda će doći do problema, zato sam hteo da napravim ovakvo reơelje, ali očigledno nema opcije za to.

Au ljudi sta je ovo , jebite me ako je meni ista ovde jasno.

Prosle nedelje sam aktivirao onaj PS+ trial od 2 dana , lepo skinuo Assassin’s Creed : Freedom Cry i malo igrao dok nisu prosla ta 2 dana, sto je u redu , medjutim danas ponovo aktivirao PS+ trial od 2 dana , samo na drugom accountu iliti profilu , lepo skinem Nioh temu za pozadinu sto je samo za PS+ korisnike, krenem da skidam Just Cause 3 sve normalno, medjutim ne mogu da pokrenem Assassin’s Creed : Freedom Cry , igra i dalje stoji zakljucana iako imam PS+ , cak ne mogu ni da stavim teme na pozadinu koje su ekskluziva za PS+ i one su zakljucane.

Mislim o cemu se tu radi , ono mogu da skidam ono za PS+ i koristim druge PS+ pogodnosti (da igram MP, koristim razne popuste
itd) a samo ne mogu da nastavim da igram igru koju sam skinuo pre nekoliko dana.

Bas onako jebe lud zbunjenog , totalno nebuloznuo.

MoraĆĄ ponovo da skineĆĄ AC sa profilom koji trenutno ima Plus. Mada, moĆŸda ni tad neće da ti radi ako ti na nalogu nije stavljeno da je Primary konzola.

A teme su direktno vezane za Profil koliko se sećam. Ne moĆŸeĆĄ da skineĆĄ temu ili avatara na jednom profilu pa da ga koristiĆĄ na drugom.

Pa rekao bi da se pogresno secas.

Imam 3 profila , grcki, britanski i americki , prosle nedelje sam na britanskom aktivirao taj trial od 2 dana , lepo skinuo neke teme, Freedom Cry i lepo sve koristio svuda, igru sam igrao na grckom profilu (iako sam je skinuo preko britanskog) , igra je u library otisla i ima je svuda , mada sad je svuda zakljucana, danas sam aktivirao trial americki profil medjutim i tamo je zakljucana igra.

Takodje i teme su sve svuda zakljucane , takodje nije taccno da su teme vezane za profil , jer i prosli put kad sam ih skinuo pre ps+ na britanskom profilu mogao sam da ih koristim i na ostalim profilima.

E pa, onda plati Plus kao ostatak sveta i igraj. Onda bi trebalo da ti radi kako treba ili zovi support, moĆŸda ti oni bolje pomognu.

Ma nema potrebe da zove support, samo da se zamajava i gubi covek vreme. Freedom Cry ce mu raditi samo ako ima produzen Plus na tom istom accountu gde je aktiviran trial i na kome je skinut Freedom Cry. To je princip Plus pretplate, strogo se vezuje za account i nema veze da li je Plus aktiviran na nekom drugom accountu. Multiplejer ce raditi ali sama igra jok jer detektuje da je owneru igre istekao plus. Isto vazi i za Plus teme, itd. Ne-plus teme teme nisu vezane za Plus, ali Plus teme jesu vezane za Plus.

1 Like