Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Jos se ne zna koje su PS+ igre za dz za Decembar ?

Ja se nadam da je nesto dobro, neki AAA naslov , s obzirom da ovaj protekli mesec zaista nije bio vredan komentara , a idu polako i praznici i to pa je red malo da budu darezljivi i da odrese kesu.

Iskreno meni bi najvise seo GoW 3 Remastered, Assassin’s Creed Unity ili Syndicate , eventualno Batman Arkham Knight ili Deus Ex : Mankind Divided.

Nadam se da nece da se brukaju kao ovaj mesec :wink:

Spisak izbacuju zadnje srede u mesecu izmedju 17-18h. Tako da ćemo danas saznati u ovo vreme koje igre daju. Zadnjih par meseci su tačni po pitanju ove satnice. Što je najgore, nema nikakvog leak-a, već mesecima, izgleda da su počeli dobro da čuvaju informacije.

Taman danas napisah da nema leak-ova, kad ono za PS4:

  • Darksiders 2
  • Kung fu panda
2 Likes

@Akiris javi se :smiley:

1 Like

Mislis zanima ga Kung Fu Panda :rofl:

3 Likes

Panda>Darksiders

Ako gledamo darksiders 2 za PS4 slazem se. Igra je nevidjeno smece tehnicki. :smiley:

Niste imali prilike da pokrenete Darksiders 2 na WiiU, ima toliko seckanja da je neprijatno igrati. a problem je što nema V-sync. Ko je ovo iskusio na PC-u zna o čemu govorim.
Nadam se da je neki patch ispravio problem na PS4, baš mi se igra.

Syberia Collection PS3
Xblaze Lost: Memories, PS3
Forma.8, PS Vita (Cross Buy with PS4)
Wanted Corp, PS Vita

Za PS4 su leakovane igre, Kung Fu Panda i Darksiders 2…

Ništa posebno. Xblaze me jedino interesuje jer je BlazBlue prequel. Ostalo? Očaj. Kung Fu Panda…

Onako srednje zalosno da kazem , svakako nesto bolje nego za prethodni mesec ali i dalje daleko od necega cemu sam se nadao, ali s obzirom da Darksiders serijal nikad nisam igrao, a generalno volim hack n slash igre i te linearne avanture mozda mi se i svidi igra.

A nije iskljuceno da mi se i Kung Fu Panda svidi, ono malo da odmorimo od tih “ozbiljnih” igara.

U svakom slucaju nista spektakularno, ali eto ostaje nada da ce makar u Januaru za Novu godinu dati nesto onako bas ljudski.

Svidece ti se Darksiders sigurno, u to nema sumnje. Jednostavna je igra i to odmara mozak za razliku od danasnjih igara. :smiley:

Ne vidim FROM Software ali cenim da ce biti iznenadjenje. Ali vidim Naughty Dog, tako da all aboard the Hype Train :smiley:

ko zna, mozda bude Until Dawn 2. Vidim da su i Supermassive na listi, plus su keca dali za dz pre mesec dva.

EDIT: Hidden Agenda je verovatno igra od Supermassive-a

1 Like

Možda bude i neki novi IP , a @marko_gts ?
:slight_smile:

Duble fine će biti, možda najave the cave 2 :smiley:

Da se kazni ovaj “drug clan” vec ne znam koji put mi psuje sve redom i nista!!!
:smiley:

1 Like

Kažu najisčekivanije igre 2018-te…
Naravno sve su na soniju…

1 Like

@pleja uživaj u ekskluzivama

Hoću bratić. Takođe i ti uživaj u play anywhere ekskluzivama…

1 Like

Znaci, zbog spiderman-a i gow, ponovo cu da kupim sony, jos ako izadje i neki bundle…

Ali Spiderman ti neće raditi u nativnih 4k kao ni Gow. Zato bolje kupi one X , gde će sve da leti u 4k 60 fps. Sva 3 naslova.

2 Likes