Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ja ga upravo sada igram a imao sam ga day one,nesto mi na prvu nije legao i reko aj da mu dam jos jednu sansu,SPEKTAKL…

Dobra ponuda za ps4. Sto se tice ps3 i Vite, ponuda sve gora i gora. Tesko se sada pozaliti, igre za ps3 su malo skuplje od vode, ali opet…

Odlicno, izgleda da su se konacno opametili. 2K ce mi super leci, da se odmorim od FIFE. Konacno neka vajda od Plusa!

Evo tacnijje sta ide za sta:

Full lineup:
NBA 2K16, PS4
Gone Home: Console Edition, PS4
Echochrome, PS3
Siren: Blood Curse (Episodes 1-12), PS3
God of War: Chains of Olympus, PS Vita
Little Deviants, PS Vita

link: http://blog.us.playstation.com/2016/05/31/playstation-plus-free-games-for-june-2016/

Inace svaka im cast za 2K16, bez obzira sto nisam neki ljubitelj sport igara ovom ponudom(2K16) im dizem kapu i zaboravljam par “bezveznih” meseci unazad, 2K16 se moze reci da je skoro pa nova igra, cena uvek 60$ i ne pada…

Koga zanima od sinoc je DIRT Rally do 7.6 na popustu na US PSN za 51$ , tacnije za PS+ korisnike je cena 45$.

https://store.playstation.com/#!/en-us/games/dirt-rally/cid=UP4001-CUSA03766_00-DIRTRALLYLABELNA

1 Like

Lepi popusti, ali nazalost 90% igara sam odigrao.

Podsjeća me na mlađe dane

1 Like

E da je u to vreme takav bio , ali sve jedno, niti jedan ne moze zameniti ovo :laughing::

3 Likes

Uhvati me nostalgija neka sad bezi postajem emocionalan svaki put kada vidim taj kontroler…

3 Likes

Prvi analog PS1 kontroler :punch:

Istina, ja kada vidim taj kontroler, setim se uvek i kazem “to su bili dani” :slight_smile: . Ali da budem iskren, uz igranje vise me potseca na nesto drugo u tim godinama(sredina 90-ih osobno najbolje godine…) nego na gaming.

Pozdrav,zanima me vezano za ps+ : imao sam 3 mjeseca na hrvatskom nalogu koji mi nije glavni i skinuo sam par besplatnih uz ps+,sada me zanima ako produzim na glavnom US nalogu da li mi ostaju te igre za hrvatskog naloga

Moraš da produžiš Plus na hrvatskom nalogu da bi ih igrao.

Tako je, na tom nalogu di su ti igre za taj nalog trebas uzeti ps+ , da bis ih mogao opet igrati, u tvom slucaju je to HR nalog.

Battleborn, trenutno na Deal of the Week na UK PSN skoro u pola cene, tacnije 40% obicna verzija ili deluxe:

https://store.playstation.com/#!/en-gb/deal-of-the-week/cid=STORE-MSF75508-DOTW2015

Sta mi je bolje onda US ili za Evropu da uzimam,igre sto su do sada bile mi nisu toliko zanimljive a predpostavljam da je na US sveukupno bolja ponuda za PS+

Lele ako je Battleborn toliko pojeftinio za mjesec dana, onda je bas bila losa prodaja. The struggle is real

Igre su ti iste po svim regionima, te je bolje US jer često imaju akcije za Plus, ima da se nađe godinu dana za 40$ relativno često, čak mislim da je i sad ta akcija aktuelna.

Ja bas jucer uzeo jos 12 meseci Plus-a, sad sam miran do 10m. 2017g. da ne bude zabune kako do 10 meseca - jer mi je plus bio jos trajao do 10m. 2016g.

@arsenal2 Sto se igara tice iste igre su ti za EU i za UK, a popusta imas tu i tamo, sve ovisi nekada su tu bolje igre na popustu nekada tamo…prednost je kod US Plus-a posto jelte na US PSN su nesto malo jeftinije igre(kad pretvoris u nasu valutu), ne pratim bas PS Plus akcije ovde(EU) i tamo(US) tako da je verovatno i ovaj drugi razlog sto kaze deamon. :[quote=“daemonkiller92, post:878, topic:9276”]
te je bolje US jer često imaju akcije za Plus
[/quote]