Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Kada bude leva ili desna pecurka pocele da otkazuju i vuku na neku stranu shvatices koja je najveca boljka. Novi je 55e.

Kontas koliko je svetlo glupo i nepotrebno bukvalno samo smeta i trosi bateriju. U koliko igara si koristio ogroman touchpad ili zvucnik na dzojpeda.

Ok kapice na pecurkama su resenje. Bez toga znaju da se ogule.

Kad posle stevinih 100 platina nije otkazao, nece valjda ni meni :smiley:

Doduse potpuno te razumem. Ali skontao sam i sam na mom 10 godina starom xbox joypadu koji je radio besprekorno, dok nisam poceo da igram aktivno FIFU. Posle toga je otisla leva pecurka.

Tako da, choose your games wisely :smiley:

Pa sem na Second Son-u ja nisam video da je neko implementirao taj feature. Ima i na batmanu kad udjes u meni da upgradujes sve zivo onda se kliktanje cuje na joypadu. I to je to.

A sto se tice svetla, monitor nije glossy pa ne isijava.

Da, legendarni 360 kontroler. Koji mi je u secanju ostao po odlicnom osecaju pri igranju, i trenucima kad smo organizovali turnire, drustvo na okupu, super atmosfera, zezanje, a onda…blinkanje, prazne baterije…

Fifa je kriva znam. Al vidis stari xbox 360 dzojped i dualshock 3 su izdrzali 10x vise maltretiranja.

Za drugi dzojped kriv je Doom i zavrsni udarac na R3.

Koristio sam oba dzojstika i nema sta ali XBox360 ili XO dzojstik je dalekoooooo bolji od PS4 dzojstika.Lose rasporedjene pecurke,svetlo skroz nepotrebno i trosi bateriju(ko sto padawan rece).
Da ne pricamo o ceni gde polovnih PS4 dzojstika nema ni za lek a i njima je cena dobra.
I na kraju,velicina samog dzojstika je takodje jedan od faktora koji izdvaja jedan od drugog.
Navikne se covek posle nekog vremena ali uvek ostaje onaj utisak ‘‘nije to to’’.

1 Like

Ta konzola imala 2 joya, ti si dobio onaj manje korishten, drugi nisam hteo ti prodam, nisu mu ni zashtite pomogle…Ona analogna leva uopshte ne moze da klikne, znaci nema trcanja i dpad brljavi isto, mada ga skoro nisam ni koristio…

Meni je ps4 kontroler favorit u odnosu na xbox 360 kontroler recimo. Xbox One nisam isprobao. Sa druge strane, xbox 360 kontroler je ubjedljivo bolji od ps3 kontrolera.

Ultimativni pobjednik je ps4 kontroler, najbolje mi leži. Evo brzo ce dvije godine od kada sam nabavio konzolu i kontroler je i dalje kao nov, pecurkice ocuvane 100%. Mada meni su sve stvari takve, mozda sam “picajzla”. Knjiga koju sam procitao recimo pet puta izgleda kao da nije otvorena. Ili to ili me zapala neka bas kvalitetna serija kontrolera.

To kazes zato sto nisi igrao sa XO kontrolerom.

Schadenfreude, sto bi Noodle reko.

Ja, eto, godinama igrao na X360 i nikad se nisam sasvim navikao na taj cudni dijagonalni raspored pechurkica. Dzojped je fantastican, bez daljnjeg, al mojem mozgu nekako prija simetrija pechurkica na ps4 verziji.

Sto se svetla na ps4 dzojpedu tice, kupovinom PSVR-a je to svetlo, barem u mom slucaju, najzad dobilo nekakav smisao. Voleo bih da znam da li je to jedan od razloga sto su ga uopste stavljali, ko da su znali da ce godinama kasnije izbaciti VR uredjaj. Hm.

Aha, pa moguce. Zapravo se koristi za tracking za PS Cameru. Ali ako ne racunamo VR, koliko ljudi uopste koristi Kameru i za koje upotrebe? Cak ne moze ni Skype da se instalira.

http://www.pcgamesupply.com/special_promotion/

Opet je ona promocija, gde kod od 10$ košta 7$. Kome treba, sad je prilika :slight_smile:

Pogotovu jer je u pitanju prequel i hronološki prva igra u serijalu, te nema mnogo brige oko toga da li je dobra igra ako nikad nije igran Yakuza serijal. A u toku ove, eventualno rano sledeće stiže i remake prvog dela :slight_smile: Sad je savršena prilika da se uskoči u serijal.

Posto uskoro izlazi igra RE7,a planiram da je kupim odmah,imam jedan “problem” i nisam siguran da li je moguce da se resi. Na ps4 kontroleru,kad krenem na desno,lik u igri nastavlja sam da ide na desno,to mi se desava samo u igri Witcher 3 i na demo-ima za RE7,sad ne znam sta da radim u vezi kupovine,nema sanse da je igram tako da li moze to da se popravi nekako?

Mozda u podesavanjima imas da podesis deadzone na analogu.

Mora da se menja analog (ili ceo dzojped)… Pecurke na PS4 su djubre nevidjeno.

Ali kako se samo na ove dve igre to desava,a ni na jednoj drugoj se ne desava,igrao sam 15-20 drugih igara i sve je ok, Pretpostavljam da ce mi se to desavati ako budem kupio RE7,cim mi se desava na svakom demou.

Zato lepo “posetite” Rumuna Vulpe Andreia, i kupite od njega ovaj Resident Evil PS4 kontroler( rucno modificiran) i necete imati problema :slight_smile: . Lik radi kontrolere po narudzbi.

Evo SS:

1 Like

Ljudi kako ide kupovina na PS Store-u od nas ovde? Vidim da ima Knack za 4.99$ i posto ga vec neko vreme jurim da pazarim, resio sam da ga uzmem ali ovo mi je prva kupovina i ne znam sta i kako.

Ne možeš direktno, a najjednostavnije je da prvo kupiš kod od 10$, uneseš ga u profil i preko njega uzmeš. Možeš da probaš i preko entropay, al mislim da bi opet morao minimum 10$, tako da ti se svodi na isto.

1 Like