Potrebna pomoc 😁

Ljudi, ako neko moze, nek pomaze :point_down:

Posto po ceo dan igram warzone video sam da ima onaj sajt Z League gde su neki turniri non stop po ceo dan.
Postoje dve free turniri kojima zaradjujes kredite i cash turniri na koje ulazis tim zaradjenim kreditima ili svojim novcem, uplatom.
Napravio nalog, odigrao par dana ove free turnire, sve normalno i kad sam napravio dosta kredita hteo sam da udjem u cash turnir medjutim prc, sta se desilo :point_down:

Naravno ne mogu da igram cash turnire ako nalog ne verifikujem na neku od ovih drzava.
Potreban mi je neko sa foruma da mi pomogne samo u verifikaciji adrese, dakle da taj account bude verifikovan na dozvoljenu adresu.
Ne trebaju nikakvi podaci tipa bankovni racuni i ostalo, samo treba njima da se posalje slika nekog dokumenta kao dokaz da ste rezident neke od ovih drzava.
Prakticno cete vi napraviti nalog na svoje ime, tako da kazem a ja cu povezati za svoj psn i igrati normalno.
A ako se desi da nesto osvojim prebacujem preko paypala i to je to…Nije nikakvo krivicno delo ili slicno nego samo eto, zivim u drzavi Srbiji gde je sve limitirano :grin:

Posto znam da vas je dosta preko, pa eto ako ima neko da izadje u susret bio bih bas zahvalan od srca, hvala svakako.

Ne razumem zasto ne rade one lazne adrese koje se normalno koriste za kreiranje svih mogucih naloga? I zbog cega ne mozes da stavis adresu bilo kod MC Donalds racunara, sekte ili crkve?

edit: aha slika dokumenta se verifikuje? Uh… ne bih ja to iskreno slao, dusu dalo za neku zloupotrebu i identity theft.

1 Like

Ne verujem bas da moze da dodje do toga, ali razumem i zasto si oprezan.

1 Like

Pa pazi - ostaje npr na tvoj mailu, koji moze da se hakuje, ostaje u activision bazi koja je takodje podlozna hakovanju, ne kazem da hoces (cak sam 100% siguran da neces) ali teoretski mozes i ti da zloupotrebis, posaljes nekom drugu… od kada je pre par godina krenuo GDPR svi su oprezni u vezi obrade licnih podataka (pravna lica pre svega), ja jos nisam jedan od onih koji su ekstremno paranoicni, pa ne ostavljaju bas nigde svoje podatke… a ako meni to izgleda tako, zamisli kako ce tek nekome u USA ili GE.

Licni podaci se generalno nikome ne daju na internetu i drustvenim mrezama, ali se generalno i ne traze, to je ono basics net-etike…

1 Like

A sta da ti kazem :grin:
Pazi ko god je igrao neke poker sajtove ili igre na srecu online, koje nisu bazirane u nasoj drzavi zna da si morao da posaljes podatke(pasos, ID ili driver licence), pa isto tako i za ovo.
Naravno od skoro je uvedeno da iz nase drzave ne mozes da uplatis ni na jedan sajt jer su svi ‘gambling’.
Ameri to lagano salju, bez problema.
Probacu ja sa svojim podacima pa ako me banuju jer nisam iz GE jbg :grin:

1 Like

Pa slao sam ja nekim sajtovima za verifikaciju ali nisam “poznanicima” preko interneta, mada i kod ovog prvog moras da budes jako oprezan… uglavnom kod nekih reklamacija se salje. Verovatno za gambling mora jer postoji restrikcija za godine, ne znam.

Nisam znao to za nasu drzavu i gambling, s jedne strane deluje kao da stite ljude ali sa druge znamo da je meka za kladionice. Verovatno je poenta da se vise para od gambling addicta slije u domace dzepove.

1 Like

Ma najbolje resenje da se trajno preselis u Nemacku i eto :grin:
To za kockanje postoji jako dugo, samo je glupo sto se takodje odnosi i na ove sajtove gde igras turnire.
Mislim onda se generalno kockaju i fudbaleri kada se kvalifikuju za ligu sampiona, glupost.
Pre si mogao da uplatis na skril pa sa skrila na neteler i da ‘operes’ te pare i onda da uplatis na sajt za kockanje i uspelo bi, naravno sad su i to ukinuli za nasu drzavu tako da sada pare za kockanje definitivno ne idu na pokerstars nego u brazil kladionicu u Srbiji :joy:
Bravo!

1 Like