Preorder 2020

Predpostavio sam, nego reko mozda je neko.od bas fanatika bio u fazonu evo lova prvi kada dodje daj :grinning:

Nadam se da si i mene vec upisao, da ne budem baksuzni 13-i :thinking: ako nisi poslao sam mail za svaki slucaj.

Nije losa potraznja, i to na ovu krizu. Kako stojimo u odnosu na last gen, koliko se trazio XO?

1 Like

NIKO ne pita za One konzole. Samo next gen.

Mislim da je hteo da vidi poredjenje kakve si narudzbine imao tada na izlasku One i sada na Series X :slight_smile:

1 Like

Pa koliko bi trebao da bude neko mentol da sada kupi ONE. Kao da se prijavis u Cetnike 1943.

1 Like

Haha, da, mislio sam u odnosu na potraznju Xboxa 2012. Nema veze, glupo poredjenje, ko ce se setiti.

Bar što se tiče foruma mislim da je mnogo veća potražnja sad, One su na launchu ovdje imala možda dvojica likova ako i toliko. MS je bio baš zas*ao taj launch.

1 Like

Sada je skroz druga situacija jer sve igre rade odmah na novoj konzoli to nije bio slučaj prošli put plus to je bila generacija piraterije pa je tranzicija tekla sporo

Plus što je one bio inferioran u odnosu na konkurenta, a skuplji.

Bas ovo, tada sam imao xbox360 sa zilion igrica. I gledam u radnji nov Xbox One sa NULA igrica sve i da hocu da ih platim nema koju.
Samo da sam poludeo pa da ga kupim.
A sada… sada je ludilo sta ima.

Treba kupiti PS i kupis 3M HEPA filter i dobije 2u1

U kom smislu inferioran? Osim sto je imao za nijansu slabine performanse.
A na launchu bolje ekskluzive je imao xbox one. Prvih godinu ipo dve.

Ode i ova tema u totalni off, izvinjavam se. :smirk: Nema veze, drzacemo je na vrhu :smiley:

3 Likes

12 komada, 12 Teraflopsa.

:grinning:

3 Likes

@ninja Neso a kad ocekujes da stignu u Srbiju?

I @ninja šeretski odgovori za Božićne praznike :smiley:

1 Like

Čim stignu,biće u ponudi :wink: Info iz prve ruke

4 Likes

Imam obećanje za 13-i novembar

6 Likes

Ako bude na petak 13 novembar eto mene u subotu

6 Likes

Evo i info od Mađara za PS5:
Tájékoztatunk, hogy a termék a megjelenéskor limitált darabszámban lesz elérhető! A rendeléseket az előjegyzési sorrendben dolgozzuk fel és szolgáljuk ki. A termék jelenleg ELŐRENDELÉSBEN ELFOGYOTT , a 2020.09.18. után leadott rendeléseket várhatóan már csak 2021-es évben tudjuk kiszolgálni.

Обавештавамо вас да ће производ бити доступан у ограниченом броју када буде издат! Наруџбе се обрађују и достављају по редоследу резервације. Овај производ тренутно није на стању. Очекује се да ћемо моћи да извршавамо поруџбине издате после 2021. године.

1 Like

Znači plejka tek dogodine čak i onima koji su dali keš unapred :man_facepalming: