Preorder 2020

Treba malo sacekati, bas sam se cuo sa uvoznikom i onako reda radi pitao sta i kako moze da napravi. Kaze sacekaj 1-2m od izlaska pa me zovi. Sada je ludilo i ne isplati se ganjati day one.

Ne znam za vas , ja sam obezbedio Seriju X pre par meseci sam @ninja smarao čak :laughing:

Prema tome za neki 10-tak dana se nadam ovoj animaciji

Ps:naravno da cu okaciti slike ovde i da će se diskutovati :upside_down_face:

5 Likes

Za xboxX nije roblem. Ima ih koliko hoces i gde hoces. A cene su svuda iste ±30€
E prava frka je nabaviti PS5

1 Like

Pa ne baš, barem ne kod nas. U našim ovim takozvanim gaming radnjama, recimo, postoji opcija da izvršiš pre order za Series X. Medjutim, oni izvrše pre order, a kasnije te obaveste kad možeš da očekuješ konzolu, jer oni ni dan danas ne znaju koliko će količina dobiti, pa u skladu sa tim kada te kasnije obaveste ti se izjašnjavaš da li ti odgovara vreme isporuke ili odustaješ a neko drugi upada na tvoje mesto :smiley:

Ne znaju tacnu kolicinu ali nemaju ni najmanji problem sa nabavkom. Ima ih sasvim dovoljno. Mozes da porucis bez ikakvih problema mislim da je cena oko 540e.
Ali za PS5 je ludiloooo, ne znaju ni da li ce moci da ispostuju one kojima su uzeli pare.

1 Like

Ma pazi ja se opasno lomim oko izbora konzole i dan danas. Mogo da kesiram i jednu i drugu. Xbox i Games Pass me vuku na zeleno, srce na plavo. Samo kad bih mogao malo da se iskuliram :sweat_smile:

Imao sam godinu dana One S. Uzeo sam ga zbog GoW. Jedino sto me vuce ka X-u je GP i svi oni studiji koje je MS pokupovao. Samim tim svi ti AAA naslovi koji ce mozda biti full ili timed exclusive za male pare na day 1.

Po mojoj logici kupis konzolu koju nisi koristio. Jer glupo je recimo da ja pored one x kupim i series X. U neko vreme cu ga promeniti ali za sada ja sam bez dvoumljenja uzeo ps5.

Pa koristio sam obe :rofl: sta cemo sad? :laughing:

Kupi Switch ili PC :smiley:

Samo konzola dolazi u obzir. Komp nemam vise od godinu dana. A Switch, neka hvala … :grinning:

Mladene pošto se misliš , a dobar si dečko da ti pomognem i dobro zapamti to.

Playstation je perverzija , ali Xbox je Sex!

@xX8Lampard8Xx

4 Likes

Pa majku mu staru, zar mora i ova tema u off…nemogući ste :slight_smile:

8 Likes

Očekivao sam da kažeš nešto tipa “bez starca nema udarca” ali dobro može i ovako nije daleko od istine :joy:

1 Like

@MladenVR Ja sam pisao za CL da su generalni uvoznici sto i jesu (da budem precizniji firma u cijoj su vlasnistvu). Preorderovao sam kod njih dan kada je preorder poceo. Zvao sam ih u Petak i rekli su kako jos nista ne znaju jer imaju problema sa carinom zbog korone tako da ne zna se ni kada ce da stigne ni koje kolicine. Moze da bude vec na dan izlaska, a moze i krajem godine…

1 Like

@ninja kakva je potraznja preordera ovog prvog dana? Jesmo nagrnuli? :grin:

1 Like

12 komada
:slight_smile:

11 Likes

12 PS5 ili sve ukupno?

Ma koji bre PS5. Xbox Series X 12 komada

13 Likes

Nema ih, kako da se poruče.