Prodajem PS5 Disk verzija

Nas clan, koji je trenutno na hladjenju, zamolio me da postavim oglas. Evo sta kaze:

"Playstation 5 Disk Edition sa 2 godine domace garancije iz Computer Landa.

Kupljen 12.02.2021

Vrlo malo koriscen

Svaka provera moguca, cak i pozeljna
.
Konzola je bukvalno nova i jako malo koriscena."

Cena je 700e.

Ono najbitnije ? :joy:

3 Likes

Cena: “ne pitaj” :joy:

1 Like

Uhh, nisam video da nisam napisao cenu. Eto ga, ispravljeno :slight_smile:

@padawan stipso dresi kesu :joy: cenkaj se za jos 20-30 eura :joy:

Nema sanse za polovan PS5 da dam 300e vise od prodajne cene novog DE. :slight_smile:

Pa da je digitalna verzija ne bi bio 700e :slight_smile:

Ne bih ni ja dao 400e vise od Xbox series S :slight_smile:

On kaze da je sve ok sa konzolom. Kod njega je 2 i po meseca. Hoce da predje na XsX, neodlucan je :laughing:

Moje je bilo da prenesem oglas, a ako nekog bude zainteresovalo, nek se javi, pa cu proslediti broj :slight_smile:

Taj DE neces naci jebes mi sve. Mozes da cekas do sudnjeg dana :joy: u radnjama ga neces naci.

Ne zuri mi se vise toliko. Naci ce se vec nesto prihvatljivije.

Naci ce Profa Espanyol oleeee :joy:

Drugar koji ga je uzeo (XsX), na prvu se pokajao, ali sad kaze da je prezadovoljan i da mu je svakim danom sve bolji i bolji :slight_smile:

Također, no opet kao vlasnik one X-a bi se vjerojatno razocarao

6 TFLOPSA naspram 4 TFLOPSA - Prednost One X -a

BluRay- Prednost One X-a

Ssd - prednost Series S-a

Manja ali brza Ram memorija - prednost Series S-a

Ovako sam ja uporedjivao ove dve konzole i One X nikada ne bih menjao za Series S.

Ne znaci ovo da je Series S loơ, extra je, ali kupiti konzolu nextgen sa manje Tflops nego sto si imao je generalno diskutabilno. Plus ako imas 4k TV , jos veća ludost. Za one koji nisu imali One X, sasvim ok konzola za te pare, i vise nego perfektna, plus ako nemas 4k tv i ne treba ti obavezno Series X, ali za one koji su imali One X potpisujem da nece biti bas najbolje reơenje, čak ơtaviơe ciljana grupa za Series S su oni sa One ili One S.

Nemaju teraflopsi veze po mom misljenju. One X je silikon iz 2013-te godine, a i tada je bio zastareo.

Series S je moderna maơina sa zverinom od CPU-a. One X ce biti nebitan za godinu-dve, dok će SeS da gura sve next gen igre


2 Likes

Kraljevi ste. Od oglasa za prodaju PS5, temu pretvoriste u X/S :joy:

4 Likes

Neko je dobacio series x i onda je krenulo nizbrdo

2 Likes

Sam je kriv :grin:

Ovo sam video uzivo i deluje nestvarno :slightly_smiling_face:

Tacno je ali u manjoj rezoluciji i sa manje detalja nego one X i ps4 pro.

SlaĆŸem se, ali ce dugo jos biti dobra konzola sve dok ne izadje neki pojacani Series S slim ili tome slicno.

Obrni, okreni, nije neki napredak kao sto je to Series X. Zato i kazem sa One X-a samo na Series X. Ukoliko nikada nisi imao One X onda je i Series S odlican izbor.

Nadam se da razumete da ne kazem da je series S loĆĄ ali je nesto izmedju Series X i One X-a.