PS4 Slim - Unboxing

Cak sada kada ovako gledam i ne izgleda toliko lose kao na onim slikama. Nego obratite paznju na novi kontroler, dodali su jos jedno svetlo(light bar) na touchpad-u.

1 Like

Evo novi video posto onaj vise nije dostupan…

I koliko vidim moci ce da se menja HDD sa zadnje strane kao sto sam ranije i rekao…

1 Like

Slazem se,izgleda dosta bolje mada mi je osnovni model mnogo lepsi…najvise mi se svidja sto nema one glossy plastike nego je ceo kao PS3 slim…

[quote=“lesa, post:2, topic:11372, full:true”]
Evo novi video posto onaj vise nije dostupan…

I koliko vidim moci ce da se menja HDD sa zadnje strane kao sto sam ranije i rekao…
[/quote]Hvala, stavio sam video u prvi post, ako i njega ne budu uklonili :slight_smile: . Da HDD ce se moci menjati, ali mi ne izgleda kao dobro mesto di su ga stavili, kao da je blizu PSU-a, sto mi ne izgleda bas dobro zbog grejanja.

Stvarno mi se vise svidja vanila PS4, mada nisam fan glossy plastike.

Opet funkcionalno: Slim ce biti sigurno bolji ( zbog HDD menjanja ), manji dizajn, mozda cak i malo bolje hladjenje.

Ali jednostavno nisam fan tog nekog blago zaobljenog dizajna. Kontroler me zanima ako su ista promenili sto se tice izdrzljivosti materijala ( bunilo se dosta na analogne gume ) i mozda su menjali jos nesto ( meni se nisu nesto svidjali trigeri i shoulder dugmici, nekako su mi suvise mlitavi ).

Interesuje me sta ce biti sa dizajnom Nea i Scorpia.

I obican PS4 moze da menja HDD,to nije nista novo…[quote=“Ogy, post:5, topic:11372”]

Kontroler me zanima ako su ista promenili sto se tice izdrzljivosti materijala ( bunilo se dosta na analogne gume )
[/quote]
I ovo su resili sa prvim revizijama kontrolera…

Odem 10 dana “namore” i izadje slim ps4. Dafuq? :grinning_face_with_smiling_eyes:

Edit: evo me deveti dan a nisam cuo nikog da je rekao “šaraf” :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

Ontopic: svidja mi se. Izgleda kao veliki Apple Tv :blush:

3 Likes