Rezanje i Dash Update

Pozdrav

Imam neki problem sa igrom ‘‘Shadow of Mordor’’ (koja je pritom XGD3). Prvo rezanje je bilo sa obicnom DVD DL rezacem (tad nisam ni znao za XGD3) na Verbatim AZO disk koji je najbolji u ponudi. Narezem igru, sve izgleda ok i onda mi izbaci ‘Xbox needs to update to run this game.’’

Posto znam da update moze da mi fleshuje DVD na stock, onda sam izbegao da uradim update. Narezao sam i druge igre kao AC Brooterhood ali mi nije citala. U medjuvremenu, saznam za XGD3 posto sam video da imam problem (pritom sam rezao neke XGD3 igre kao Far Cry 3 sa obicnim rezacem na TDK i do dana danas rade). Kupim rezac koji ima BurnerMax i sve igre dosad (XDG3) mi uspevaju koje nisu radile.

E sad, Shadow of Mordor nisam pokusavao do sad posto mi nije bilo invalid disk, nego je bio problem za update. Da li da pokusam ponovo da vidim da li ce raditi jer imam teoriju da igra nije bila mozda dovoljno narezana da radi kako treba ali dovoljno narezana da moze da se pokrene. Ne razumem se zato i pitam. Ne bi da bacam DVD jer sam sjebao vec 4.

Moj je dash 16202 sto me cudi jer je ‘‘noviji’’ dash. Naravno da ima i 17k ali mi sve igre rade na ovom. Da li mogu da bezbedno updatujem na novi i koji je najbolji nacin. Isto voleo bi da xbox360 koristim online za neke stvari kao netflix, da skinem neke aplikacije za filmove i muziku koje mi svakako trazi update. Ne zanima me igranje online jer sve igre koje rezem su single player i ne zanima me ista vezano za online gamming. Proctao sam da je moguce da se koristi xbox sa LIVE sa flashovanim rive-om. I najbitnije mi je da ne zveknem drive da mi se vrati na stock.

Pritom mi je FAT konzola.

Za igru Shadow of Mordor min. dash je v2.0.16537.0,a ti imaš manji,zato ti svaki put trazi update,ne može da je pokrene sa tim dashom što ti imaš,

Dali je bezbedno za update sa rezanim diskom-ne znam,davno beše,pročešljaj malo forum i net.Malo ima ljudi na forumu koji još pamte te vratolomije sa tim stvarima…

Ja sam i dan danas na mreži sa flešovanim x360(debeli falcon) i igram online(u međuvremenu uzeo ps4) naslove kojih nemam na ps4…