Scorn - Xbox Series X Trailer

Ima jedna stvar koju jos ne znamo. Barem ja ne znam…
Prica?? Koja je prica? Ako ima neku dobru pricu to je meni pola posla.
A naravno podrska za nase ljude koji su se stvarno potrudili.

1 Like

Ni meni ne izgleda nesto narocito ali ako je prica dobra onda je to to kao sto rece @marko_gts. I WoW realno nema neki gamrplay za danasnje standarde ali se igra zbog price.

WoW se ne igra zbog price iako ima neverovatno obiman lore. Gameplay mora da bude takav jer je to ipak MMORPG, tebi mozda to deluje dosadno i zastarelo ali veruj mi da je itekako kompleksno igranje. Probaj neki malo ozbiljniji Raid ili jaci Mythic plus kljuc da odradis pa ces videti da je gameplay itekako merljiv i nista ne zaostaje po kvalitetu za danasnjim igrama. Zato i uspeva da opstane u vreme kada su generalno MMORPG igre u zescem down-u.

Zivela Kina i ostatak Azije. Kapiram da vise niko sem njih i ne igra.

Voleo bih da se slozim ali mislim da nisi u pravu. Jedan drugar je skoro kupio WoW i uzeo fa je samo da bi ispratio pricu, koja je brutalna. Sto se tice gameplaya ima mnogo boljih mmorpg igara. Ja sam probao Guild of Wars 2 i on je miljama ispred wow-a po gameplayu.

Nikad ranije nisam cuo da neko igra wow zbog price. Prica je tu samo +.

Ni ja. Ma da sam ja kada se pojavio.uleteo.zbog price. Zato sto sam fanatik za sve Blizzard price i igrice. Ali sam brzo video da tu price nema sem besumucnog farminga.

GW2 :rofl: Ako cemo da pricamo o kvalitetnim MMORPG igrama, samo 3 naslova dolaze u obzir. WoW, ESO i FF 14 sve ostalo nema smisla porediti sa ovim fransizama.

1 Like

Described as a “Super-Developer” group. :rofl:

Prvo The Initiative i 4A, sada je Kepler Super-Developer…bas vole ove megalomanske nazive. :rofl:

Skoro sve igre prebacene u 2022. To ce biti kaos. Zato predvidjam da ce se dosta toga prebaciti u 2023. ili sami kraj 2022.

1 Like

Project Update:

https://www.kickstarter.com/projects/1777595379/scorn-part-1-of-2-dasein/posts/3351679

“Naša” igra za Xbox series S|X i Pc izlazi oktobra 2022 iskreno jedva čekam da odigram konačno ovu igru posle odlaganja prvenstveno što je tim iz Srbije pravi i sama igra deluje zanimljivo jako art style je bruka :grin:

2 Likes