Sport

Ni ja ga ne bih menjao ni za šta dok sam išao na utakmice i imao 18-20 godina, a sada kada to sve gledam s određenom dozom iskustva shvatio (i to odavno) sam da je upravo to to što Danijel kaže, seljački fudbal…

Ja vec vise od godinu dana ne idem (do tad nisam propustao ni jednu tekmu ni kuci ni na strani). Pratim samo od kuce. Ali opet msm da nije bas adekvatan opis.

Prenos i na RTS1 ko nema Arenu!

Uhhh kako je legla :muscle:

Jedan dobar derbi za promenu, najmanje sam od Vieire ocekivao da ovako eksplodira…

Jos davno kada sam isao na utakmice cuo sam od starijih navijaca. Na marakanu odemo da izgubimo ili u najboljem slucaju igramo nereseno, dobro se posibamo i idemo kuci :slight_smile:

Bas tezak mec, idemoooo dalje :tap:

Plasio sam se Finaca jos od prvog dana kad smo saznali da igramo sa njima. Ne volim takve reprezentacije (nekad igraju i sa 5 bekova bukvalno u petorci :smiley: ).
Dobro je. Drago mi je da je Jan napunio kockaste. Sad kad pogledam, mozda bolje s komsijama da smo igrali (mozda bi nam bilo lakse) nego sa Cesima. Zaleteli su se mnogo. Ako neko zna da zaustavi Bjelicu, to je Veseli. Bice prstanje na sve strane.
U daljem kosturu, navijam da ispadnu Italijani. Mnogo su neugodni.

Slazem se, sa takvima treba samo mirno, ne znam zasto ponekad Teo zuri, Pefi isto…Lose smo i odbranu igrali, glupe koseve primali. Prizeljkivao sam ovakvu tesku pobedu, cisto da se ne opuste.

Ono sto mene fascinira i pored prevelikog nerviranja jeste Saletova smirenost bez obzira na rezultat :rock: Kada tako izgleda znam da cemo dobiti :wink:

LIL, 13. septembar 2015, (Njuz) – Ubedljivim porazom od reprezentacije Češke, rezultatom 80:59, košarkaši Hrvatske ostvarili su jedan od najvažnijih ciljeva na ovogodišnjem Evrobasketu – izbegli su neugodnu reprezentaciju Srbije.

– Dogovor je bio da forsiramo sumanute napade jedan na jedan, a da u odbrani igramo malo opuštenije – izjavio je Dario Šarić neposredno posle meča.

– Kako čujem, postoji velika šansa da uhvatimo let za Hrvatsku već u popodnevnim časovima – smatra selector Perasović.

:smiley:

http://evropskoprvenstvo.com/hrvati-uspesno-izbegli-neugodnu-srbiju/

**Уколико кошаркаши Србије и Хрватске савладају своје ривале у осмини финала Европског првенства (Финску и Чешку), одмериће снаге у четвртфиналу. То међутим не забрињава превише Предрага Шарића, некада успешног хрватског кошаркаша и оца једног од најбољих садашњих репрезентативаца те земље Дарија, пошто сматра да Србија није ништа посебно јака.

** Изабраници селектора Aлександра Ђорђевића остварили су свих пет победа у објективно најјачој групи Еуробаскета, а уз то су само уводни мечеви са Шпанијом и Немачком били неизвесни до самог краја, док је остале ривале Србија сломила знатно раније. То ипак није импресионирало Предрага Шарића.

„Сматрам да ми можемо да одиграмо одбрану врло квалитетно и да се можемо равноправно носити са Србијом. Није српска екипа ништа квалитетнија, наша је можда и скупља. Имају тог Теодосића, имају тог малог Бјелицу који има искуства, али ово друго… ако ћемо гледати Калинића или Симоновића, о чему да причамо? Ипак наши играчи играју у великим клубовима, па ми имамо и три НБA играча! Према томе, то је један утакмица. Шта ако Срби не погоде? Шта ако Теодосић све упрска како већ зна? Треба и тог малог Богдановића зауставити, не пуштати му тај шут јер је врло опасан ако се пусти, и то је то. Немамо се чега бојати, само нам требају прави Томић и Богдановић. Aко они буду на висини задатка, ја се не бојим никога”, објашњава Шарић.

Пре дербија са Србијом Хрватима предстоји сусрет са Чешком.

„Aко не можемо добити Чешку, где смо онда? Aко размишљамо о Чешкој, Белгији и Летонији, где смо? Немојмо понижавати наше играче. Људи моји, па овај игра у Реалу, овај у Фенеру, овај у Ефесу, а онај у НБA лиги”, уверен је у победу Хрвата Шарић.
Најбољи стрелац у историји Шибеника помало превише потцењивачки говори о вицешампиону планете, и ваљало би га подсетити да су управо на том Мундобаскету и Шпанци тако пре времена мислили о Теодосићу и друговима, па их је елиминисала Француска.
Међутим, свако има право на оптимизам, а колико је он оправдан, сазнаћемо најкасније до среде, када су на програму четвртфинални мечеви из нашег дела костура.

Kakva ispala najboljeg strelca u istoriji Sibenika(lol).

Četvrtfinalni mečevi

Utorak

Španija – Grčka (18.30h)
Francuska – Letonija (21h)

Sreda

Srbija – Češka (18.30h)
Italija – Litvanija (21h)

Prokletstvo Federerovog prstića se nastavlja…nikad više GS za njega!

Denda malopre na spa-gre za Antetokounmpo-a “On se siroma’ ubi kolko trči kolko se otvara al nema pasa za njega” … Omg dal se smejati il plakati :smiley:

Mislim da ću dobiti rak od nerviranja ako je to ikako moguće!

Ista priča,bas teško ide…

Ufff dobro je, Bogdane u dupe te poljubim…

Odlično smo se vratili,ajmoooooo