Sport

Sta pogodi covek ebote. …

Jbg ovako je i partizan nekada pobedjivao…

Krivo mi ali ok trudili su se, bice bolje.

Veceras:

Ajde kockari pljunite vase misljenje u vezi kladjenja :wink:

Od sada ko postavi dobitni tiket a da nas nije obavestio sta i kako igrati, dobija disciplinsku :stuck_out_tongue:

Kuca uvek dobija! Nema dobitnog tiketa. :slight_smile:

Kako mi zao Arsenala…Al dobro to je Bayern a takodje Arsenal je imao 4-5 povredjenih igraca jbg za Arsenal navijam oduvek…

Druže Arsenal uvijek otkad znam za sebe ima 4-5 povrijeđenih igrača, to je nevjerovatno! Bukvalno se ne sjećam sezone u kojoj su na utakmicu istrčali kompletni. I ja sam gooner, ali stvarno smo mekani za moderan fudbal. S druge strane jedna fina pobjeda protiv Olympijakosa nas vraća u trku, jer oni nemaju šanse protiv Bajerna a ako ne dobijemo raspali Dinamo onda i ne treba da idemo dalje. Najbitnija je bila pobjeda u prošlom kolu kojom smo anulirali kiks u Pireju. Optimista sam. :slight_smile:

Slabo pratim fudbal ali sinoc pogledah malo utakmicu na i to na OBN-u (kanal iz Sarajeva) kad ce voditelj u jednom trenutku :

“Dobro dosli nazad dragi gledaoci! Gledamo utakmicu Bayern - Arsenal gdje Bayern igra a Arsenal gleda”

Pa te povrede nisu ništa novo kad je Arsenal u pitanju. To traje najmanje zadnjih 10-15 godina. Dakle ne može nikako da bude slučajnost i da je svaki igrač koji dođe tu i “nikne” iz omladinskog pogona napravljen od stakla. Naravno, diktator wenger, kako voli da o svemu vodi glavnu reč se umešao i to i tera sve igrače da jadni budu na brokoliju. Nekoliko puta je na to skretao pažnju Raymond Verheijen, holandski fitnes guru, koji nije mogao da veruje u kakvom bi stanju van persie bio kada bi došao da igra za reprezentaciju. Pre neki dan je opet izbio neki sukob između selektora Walesa Colemana i wengera, oko iste stvari, samo je ovaj put Ramsey u pitanju.

Ja isto navijam za Arsenal ceo odkad znam za sebe. Voleo sam taj fudbal koji su gajili,milion malih paseva i usetaju se u gol. Sad je to provaljeno i bas teško ide. Pogotovo kad nemaju toliko vrhunskih fudbalera. Sinoc Bayern zasluzeno oduvao Arsenal. Oni bez motiva kao da su bili. Odustajali u svakom duelu,bez prave šanse i igre u prvom poluvremenu. A sto se tice povreda to je sigurno Wenger kriv,jer ih ubija sa treninzima u teretani. Jeste napravio puno za klub,ali bas ume da pretera.

Ovaj komentator je zahebo i Kovinjala

@jezd0

Ovaj je neki Nedeljkov ortak, imaju taj mrtvacki ton. Ali komentar “Story time with the NBA” je pobedio. :smiley:

Dude’s got more range than a cell tower.

Pobeda.

Kad smo kod nba-ja

Lik bacio alley pas pošto je bilo samo 1sekunda na shot clocku, da je eventualno neko u vazduhu skrene u koš. Us3re ga i upadne, ali naravno ne važe se poeni

Da jedes piletinu/ribu i pirinač ko besan lol.

Znači mleko, znači litre i litre mleka dnevno, znači plazma, znači jaje, znači krompir, znači šnicla… naravno - steroidi su zakon. :smiley:
@danijel82 U principu ovo što je kolega iznad napisao još bi dodao žitarice, povrće, voće, puretina, meso(da nije masno previše). I ovo ti je neka ishrana za dobijanje mase na duži period. Ako hoćeš da ubrzaš dodaj whey protein(što je ustvari ta surutka u prahu, prerađena), ali neki od kvalitetnog proizvođača, tipa Optimum Nutrition. Jeste skuplji, ali se isplati nego da piješ svakakv škart.

Zaboravi sve te budalastine i ne jedi djubre. Radi vezbe za masu. Jedi kao covek sve, polako ces dobiti na misicnoj masi. Te dohrane ostavi za klince koji se “spremaju” za letnju sezonu na adi itd… :slight_smile:

Da ti kaže ćaća lepo ovako, mani se slatkiša/sokova (sve što maltene sadrži šećer) i brašna in general, a ostalo cepaj pun gas. Pirinač, krompir, bukvalno sav oblik povrća, jaja i meso: pileće, ćureće, riba i pomalo crvenog mesa. Masno isto slobodno možeš (u normalnim količinama naravno) jer se ono ne zadržava (tj ne lepi) u organizmu, a koristi.

Muskarac bez stomaka k’o mercedes bez znaka :smiley:

Batalio sam slatkise, osim domacih kolaca. Sokove i gazirana ne pijem vec par godina, kada odem u goste ne veruju kako neko nece nista sem vode ili caja. Odkad sam mleko izbacio i zbog posla ubrzao mi se metabolizam, od tada sa 75 na 69. E sad posto mi smeta mleko, pretpostavljam da sam netolerantan i na surutku? Sto znaci nista i od toga, ne preostaje mi nista drugo osim da izgledam ko Bruce lee :smiley: