Sport

U kom smislu ti smeta mlijeko? Kako znas da ti smeta? Jednostavno pocni da jedes vise obroka dnevno, nema ti druge.

Ne mozes ni da ga fauliras lepo :smiley:

Auuu,veseli Jovic podeli 19 asistencija :tap: kakva utakmica… odavno nista bolje ne gledah :slight_smile:

Simon ih overi za kraj

Koliko ruzni dresovi. :smiley:

Au ljudi kakva utakmica Patriots - Giants. Gledajte reprizu obavezno na sk ako bude, do samog kraja neizvesno.

Hehehe :smiley:

Ludilo

Jokić objasnio:


Ovo što Barcelona radi je savršenstvo u fudbalu. Volili je mi ili ne.

Kako je odigrao Abu večeras, svaka mu čast! Velika pobjeda za Partizan i srpski fudbal u cjelini. I melem na ranu za domaću ligu. :slight_smile:

Igraju sledeću protiv augsburga? Nerešeno ili pobeda i idu dalje, neverovatno :smiley:

Moze i poraz 2-0, ili svaki drugi minimalan.

To beše ide na gol razliku ili head-to-head?

H2H. Odgovara bilo koji poraz od jedan razlike + 0:2. Ostali porazi od dva i više razlike nas izbacuju iz takmičenja.

Pa mislim stvarno, ako sad i ovo u****amo onda ne znam.

Veceras Abu pokidao, a i Kljajic lepo branio. Vracali se svi u odbranu da pomognu sto je sjajno. Velika je steta kakav napad imamo, a koliko nam je bedna odbrana i za neki veci rezultat, ovako, brinemo od predposlednje ekipe u Bundesligi sto je smesno zaista (koliko god da je ta liga jaka).
Bravo i za Bandalovskog, odlican na mestu stopera!

Daj da prođemo i da zimus očuvamo tim i pojačamo odbranu, pa na proljeće da se pokidamo sa najjačima. Puste sreće…

Kakva pobeda :slight_smile: