Sport

Gle ove odbojkasice sto blenu u telefone i opaljuju selfije… Majko bozija… alahu veliki i budo…

1 Like

Btw, totalno sam bio razočaran kamerama na prvenstvu, ti ljudi pojma nemaju kako se snima ženska odbojkaška utakmica. Nisam toliko popizdio još otkako su ukinuli podvodne kamere u vaterpolu.

Ti izgleda baš imaš iskustva u snimanju žena… :smile:
Nisam znao da ima razlike u snimanju muške i ženske odbojke :slight_smile:

Neiskusan si dečko. :joy:

Takodje losi dresovi.

3 Likes

Koji dresovi? :rofl:

1 Like

Odlicno su Grkinje smislile ovo,posto se ne zna koja je ruznija,da ih svi gledaju u bilo sta osim faca. :sweat_smile:

Rusijo dolazimo!!! :soccer:

3 Likes

Bila ludnica. Sada se vracam

https://www.instagram.com/p/BaCrtPDg4BK/

5 Likes

Svaka cast momcima na plasmanu, ne bih da zvucim kao neko ko hoce da bude negativan u pozitivnoj situaciji ali igra nam je ocajna :smiley:

4 Likes

Realno igra protiv Austrije je bila ocajna kao i prvo poluvrijeme i veceras ali pritisak je ogroman u ovakvim situacijama. Citave kvalifikacije smo igrali dobro i zasluzeno smo otisli.

Kada odu menadzerski igraci tipa ona rupcaga od Rukavine, koja je rekla da je zadovoljna klupom u viljarealu.
Ili bambi Tosic koji je verovatno uslovljen da potpise za Partizan pa da zaigra opet za reprezentaciju…

Ja bih rekao da smo vise srece imali nego sto smo dobro igrali. Nama je Stojkovic igrac kvalifikacija. Kakav bre pritisak, igraju sa Gruzijom i imaju pritisak?!
Ispadoh hejter sad :smiley:

3 Likes

Druze da se igralo i sa san marinom bilo bi tesko jer igraci znaju da ce te navijaci pljuvati i slicno nakon utakmice a i reprezentacija nije isla na veliko prvenstvo 7 godina i evo sad idemo hvala Bogu. Ko sto rekoh pritisak je to cak i san marino da je bio bilo bi neugodno :slight_smile:

Ne znam da li je bilo na TV-u. Ali par minuta nakon poluvremena Matic SAM istrcava na centar i ceka ostale.
To se ne radi. Znaci bila je neka teska svadja. Nakon 2-3 minuta, dok nasi nisu jos dosli jedan od nasih rezervi prilazi Maticu nesto mu govori i zagrli ga…

J***s igru, cilj je ostvaren. Bravo ekipi. E da su nam problem Rukavina i oba Tosica, gde bi nam kraj bio :smiley:

1 Like

Ha ha ha :joy: I ja sam se nervirao, ali na kraju Rusija :grinning:

U drugom poluvrememenu je bila presudna uloga Ivanovića koji je promenio poziciju, iz odbrane krenuo napred, stalno smo imali višak na desnoj strani, on Rukavina i Tadić, tu smo ih totalno poremetili, pa je nakon jedne Ivanovićeve kontre na kraju i pao gol.
Generalno nam je problem bio plan B i u Beču i sinoć sa Gruzijom, a promena pozicije Ivanovića u drugom poluvremenu je upravo taj plan B :grinning:

Prijović isto odličan, pokušao je Muslin sa nekom varijantom Tadić ispod tandema Mitrović-Prijović, ali je ipak ključno bilo pomeranje Ivanovića napred.

Drago mi je sto smo pobedili, i sto idemo na prvenstvo. Ali sa ovakvom igrom in general, nemam neka preterana ocekivanja za bilo sta na mundijalu.

Čuda se dešavaju. Opšte je poznato da smo često gubili od autsajdera a dobijali najjače selekcije.
Ako ništa drugo bar idemo u Rusiju totalno rasterećeni,jer niko ne očekuje bogznakakav uspeh.

Samo da ne budemo kao u Nemackoj od 32 reprezentacije mi smo bili 32. jbg