Sport

Barca igrala koliko joj treba + Messi i Busquets nisu bili spremni do kraja ali eto lagani posao i ovako mada sa dosta gresaka od strane Rome.

Videt cemo, jos 90 min do kraja, ma da sumnjam da moze Roma vise tu sta napraviti za prolaz, pre velika je razlika.

Roma sama sebe pobedila,a nisu ni igrali tako lose…

1 Like

Pa i jeste, wtf - sami sebi uvalili prva dva gola(autogola) :roll_eyes:

Jel neko gledao Zvezda-Buducnost? Majko mila koliko ocajna kosarka odavno nisam goru utakmicu gledao…

Roma i Man siti vode po 1-0. Bilo ko od njih dvoje da prođe bilo bi veliko čudo, da im uspe prokret nakon manjka od 3 gola iz prve utakmice. Ja bih voleo Kolarova u polufinalu, ali teško.

Fantastični Mo Salah 1-1, vodi Liverpul u polufinale, ništa od čuda u Mančesteru.
Roma vodi 2-0!!!
Forza Kolarov :sunglasses:

Fubal…najlepsa igra na svetu.
Kakve tekme veceras jbt.

1 Like

Svaka čast za Romu, odučili su večeras od fudbala nadobudne Špance. Fudbal ume da bude divna igra ponekad.

1 Like

Bas mi je drago da je Roma prosla, zasluzili su.
Inace pogodio sam Romu 1-1 3+ ali pao sam na City i Fulham.

To quote myself od prosle nedelje :smiley:

4 Likes

Svaka cast ROMI za pristup utakmici,nadigrali su Barsu samo tako…Mozda bi i Gradjani otisli dalje da Sane-u nisu ponistili regularan gol za dva nula,i onda neverovatni Salah ove sezone…

A prica se da Real oce da dovede Salaha i Lewandowskog. za Salaha bas nisam siguran ali Lewandowski samo sto nije. Uglavnom ako obojica odu u real, majko moja mila kakav ce to biti tim. Jedino ako salah ne nastavi tradiciju McManamana i Owena kao igrac koji je iz Liverpoola dosao u Real i prop’o.

Salah je klasa, ali ste ce sa Geretom Bejlom onda? Lewandowski je takodje dobra zamena, verovatno za Benzemu, slican tip igraca.

Ovo leto Real ulazi na pijacu sa ogromnim interesovanjima, tako je bar mozzart pisao. Cak se i Harry Kane spominjao kao opcija u napadu.

Kane je ubica,ako njega dovedu tesko svima…

Takodje dosta medija pise da je Griezmann na pragu Barcelone, Suarez ulazi u godine a i u LS ga nema nigdje dok je u ligi odlican. Griezmann je sila i mislim da bi se fenomenalno uklopio.

Veceras tj nocas Minesota - Denver

Direktna borba za osmo mesto i plejof.

1 Like

Kakav prolaz Reala ovo je strasno, jednom Buffonu dati crveni karton za ono i onakav penal, fudbal je dotakao dno. Ljudi se ovako vrate i ovo im uradis. Prosle godine ista stvar protiv Bayerna sad i protiv Juventusa, nemam rijeci.

1 Like

Malo si daleko otisao sa ovom izjavom.

Stvarno mi zao Juventusa. Ali taj prekrsaj i jeste i nije za penal i lepo je komentator rekao, da ce se ovo gledati duze vreme i da ce misljenja biti podeljena.

3 Likes

I da se kaze da je bio penal ok, ali i Buffonu dati crveni za protest koji je ujedno i kapiten Juventusa je stvarno glupo i neopravdano.