Sport

Mitrovic je dao gol maloprije ali su ga ponistili, imao je gresku kod one akcije kad je morao ranije da sutira ali sta je tu je. A i nije 2 dobre lopte dobio od saigraca sta ocekivati, da uzme loptu i predribla 3 igraca i da gol?

Ako je on balvan…

1 Like

Dade čovjek dva gola za sad. :slight_smile:

1 Like

Auh kakav potez jbt

Ja ga napljuvao, a on dao 2 (3) gola… Na svetskom cu ih sve redom :slight_smile:

1 Like

Argentina jbt

Da nije alkoholicar i splavar bio bi on ok napadac ovako ostace uvek ‘fudbaler sa potencijalom’ , kao i mnogo nasih drugih fudbalera.

1 Like

Nigerijci pokidali sa novim dresovima , najjaci dresovi koje sam video u poslednje vreme :wink:

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2018&mm=03&dd=28&nav_id=1374775

Jao kako ljudi seru…sta treba zlatom dres da bude okicen?

1 Like

Slazem se, nikad nam nista ne valja…

A sto ga ne volim, ali stvarno respect.

2 Likes

Što bi rekao moj zet “Kol’ko košta Ronaldo?” Xxxxxxxxxxx €. “E pa košta” :slight_smile:

Respektcina.

Prelep gol, al malo preterase mediji ko da niko nikad nije dao gol na taj nacin.

2 Likes

Niko ne kaze da niko nije dao takav gol ali cetvrtfinale lige sampiona protiv jednog od najboljih timova na svetu. Tu ako zabodes takav gol onda si megacar

3 Likes

Uf kako je liverpul razneo City.
City 0 suteva u okvir gola. :smiley:

Pocepali su ih… Isto kao i Barcelona Romu 4:1 :slight_smile: , ne verujem da ce se Roma izvuci - proci dalje, da je ostalo onih 3:1 mozda i nekako, ovako sumnjam.

Pusti ti to. 3 u Rimu i aj u pi**u materinu :joy:

Heh zahebano ce biti, da je ostalo onih 3:1…ali Suarez je resio prolaz(cini mi se) sa 4:1, ma da bi ja iskreno voleo da Roma prodje dalje. Steta, posed lopte nesto malo u plusu za Barcu, sto je retko ko postigao u zadnjih par tekmi sa Barcelonom.