Sport

Ma to je njemu sica, sad kad mu skoci cena.

PSG ga je platio 166m£ prošlog leta, a sada se spominje kao najozbiljniji kandidat da zameni Ronalda u Realu.
Sem Mbappea, Real razmatra još Neymara i Hazarda.

Nema veze da li je njemu sica. Opet lepo.

2 Likes

Nemačka je izgradila komplet bazu za svoju reprezentaciju u brazilu pre 4 godine, i kasnije su to donirali kao smeštaj i bolnicu za siromašne

1 Like

BRAVO VATERPOLISTI,posle onako sramnog ponasanja hrvatskih igraca ipak su smogli snage da sve prebrode i pobede rutinski…sudjenje necu ni da pominjem da ne bude kako se mi Srbi uvek nesto zalimo…

5 Likes

Pa sudio nam “brat” rus…

i bolje sto je tako,posle bi rekli pustio nas :grin:

Jos jednom su nasi momci pokazali kako su vaspitani i slozni za razliku od kroasana. Potapaj!

4 Likes

Kompleksasi,bili i ostali…

3 Likes

Sta je bilo? Pratio sam tekmu na rezultatima, pa nisam upucen u to ponasanje kroasana… Mada nije prvi put da ispadaju djubrad, a da ih mi popisamo :slight_smile:

Ja ocekivao kolindicu u kupacem da bodri, kad ono nista xD.

A naslov na jednom hrvatskom portalu, najprljavija srpska igra i lose osluke sudija… Hahahaha

5 Likes

Srecno komsije hahaha. Eto vam ih.
Samo mi debili to mozemo.

2 Likes

Kakva klosarcina. Uvek smo bili gospoda za njih.

Smanjite samo malo sa pljuvanjem na nacionalnoj osnovi jer je ipak ovo ex yu-friendly forum.

3 Likes

U pravu si. Ne trebamo biti kao klinci na objavama sportskih stranica… Ima ljudi iz HR ovde, koje ja cak jako i gotivim (predator je iz ZGa cini mi se…).
Ali izgleda da je to jace od nas :slight_smile:

Ne trebamo se spustati na taj nivo, ali tesko je uvek i cutati :slight_smile:

Ali @padawan, moras priznati da je ovo krajnje smecarski i klosarski potez. Za osuditi, bez obzira na naciju i veru…

1 Like

predator je nas brat iz Pule

Bicu potpuno iskren nisam ni pogledao. Jedan vaterpolista udario drugog big faking dil. Nema to veze sa srbima i hrvatima.

4 Likes

A realno je i vaterpolo dupe od sporta, anonimnost totalna, niko živ to ne prati, gledajući globalno.
Tamo gde je bilo najbitnije, ostvarili su vrhunski podvig, to su činjenice.