Sport

Ma nisam ni rekao da ima veze sa srbima i hrvatima. Ovo se retko vidja u bilo kom sportu osim u boksu i mma. Kazem iz sportskog ugla da je odvratno gledati ovakve poteze.
Vaterpolo jeste anoniman sport, ali ga ja cenim, jer je jedan od najtezih sportova (u fizickom smislu).

@lesa znam da je iz Hrv, a da li je hrv ili srb, to me i ne zanima :slight_smile:

2 Likes

Vaterpolo je uzasan je sport zato ga i ne volim. Cak sam ga kratko i trenirao. Ovaj sto ga je udario je ispao jadnik nagori ali kamera retko pokaze sta se radi ispod vode. Mislim da je uz hokej i tenis medju fizicki najzahtevnijim. A uz rukomet i najprljaviji sto se tice fizickog kontakta. Mislim to je na neki nacin deo i tradicije.

Iz teksta se zakljucuje da se pesnice opusteno koriste.

“If you punch someone, someone punches you,” said Niksa Dobud, a center forward for Croatia’s men’s team. “So we try to play normally without punches.”

Has he ever punched an opponent?

“Yes, of course,” Dobud said. “It’s water polo.”

Naravno,dobar covek je dobar bio on Indijanac,Pakistanac,Hrvat ili Srbin…

Trenirao ja, jos sam bio da kazem odbrana. Naporan I bas grub sport. To je makljaza kakve nema. Udarci se desavaju. Samo onaj udarac I nema bas veze sa sportom. Jasno je da je tu bilo u igri malo vise od sporta.
Samo vaterpolo jeste globalno smesan sport. Igra ga bukvalo 10 zemalja od toga tri EX YU
Cak je bila inicijativa da se skine sa olimpijade.
Sreca pa ga igraju Ameri I Rusi pa ga je to spasilo.

3 Likes

Sve to stoji samo ne volim da gledam na sport kroz njegovu popularnost u svetu, ja licno tenis najvise volim jer sam njega dosta dugo trenirao i volim sad da odigram iz rekreacije.

Na fudbal sam uvek gledao kao generalno zesce dziberski sport gde se ne zna da li su vece seljacine ovi na terenu ili na tribinama. Pre svega sam ga gledao u vreme kada je Kalčo liga bila brutalna nakon toga za mene postaje sve manje zanimljiv , a sada ga manje vise i ne gledam, eventualno reprezentaciju odgledam. To sto je on u svetu najpopularniji meni ni iz dzepa ni u dzep za mene je degradirao na najnize grane iz gomilu razloga.

2 Likes

Istina, pogotovu je domaci fudbal dotakao dno.

2 Likes

Gresis, nikada se I nisu digli sa dna. :smile:

Osim sto je Zvezda bila prvak sveta pre 20 i kusur godina.

Jeste, jedina svetla tacka I jedini uspeh naseg fudbala ikad.

1 Like

Eventualno jos mladi sto su bili prvaci sveta i mozda Montevideo xD.

Tenis sam kao bas klinac nesto malo trenirao, ne znam sta mi bi. Bio sam dokon. Meni je to retko dosadan sport cak iritantan. Stvar ukusa.

BRAVO SAMPIONI!

6 Likes

Ovo je sve normalno…

1 Like

Nole osvojio i Sinsinati, zlatni masters u njegovim rukama!

5 Likes

Kakav car! Nikad ga nisam pljuvao, jer se uvek setim koliko mi je puta ovaj osmeh doneo osmeh na lice! Vece ulepsano, Nole neprikosnoven! Nisam verovao da moze, jer je Federer odigrao odlican turnir, ali je Nole imao vece srce! Svaka cast ovom momku! Greh je biti Srbin a ne voleti ga… Puno nas je puta ucinio ponosnim!

P.S. Ne volim ljude koji ga ne vole i koji navijaju protiv njega… A ima ih… Govna :grin:

8 Likes

Kakav smrad od covjeka je Costa Streamja - Simple video sharing

Imaju pravo, treba iskorjeniti ovakve idiote a sad mu dati 10 utakmica zabrane.

1 Like

Vec ti uslo u krv da mrzis Madrid u bilo kom izdanju. Eh vi Katalonci :smiley:

Ajax u gostima protiv Bayerna iz minhena igrao 1:1. Ja koji sam fan ajaxa sam ovo podneo nenormalno :joy:. Sta vi mislite za ligu sampiona, prati li ko?

Gledam samo Jelen Superligu.

1 Like