Šta trenutno igrate? 2017

Završio sam je pre otprilike mesec dana, a do tada nisam igrao Souls igre (odnosno probao pa odmah batalio). Igra je odlična, atmosfera vrhunska

Mafia 3 (kudosi za @MikiMan - a i @Marko96 , moje rođake sa sela :slight_smile: )
Uglavnom se slažem sa onim što većina kaže o ovoj igri. Plebs i kritika. Grafika loša, animacije pokreta slabe,odziv komandi sa malom zadrškom,ponašanje i izgled vozila “Driver 3”. Ustvari ne. “Driver 2”.

Priča gomila klišea. Nisam predaleko odmakao al vidim gde to sve vodi.
Pozitivna strana 60-te vibe i sountrack.
Nema baš taj “Mafia” šmek,ali su ljudi hteli da naprave mali zaokret i donesu nešto “sveže”. 60-te i položaj crnačke zajednice u Americi…zanimljiva tema,al ne baš za “Mafiju”. Bude dosta prilika za environmental kills (sto je radio “Punisher” npr pre 100 god) ali ovde to nije iskorišćeno.

Može da se odigra,naravno,ako vam iskrsne negde baš povoljno. Moja ocena 7.5.

uzeo na ps storu black friday deal ac origins pa da krenemo :smiley:

Ako neko nije igrao Sunset Overdrive preporuka.Igram je tek par sati a vec me je igra odusevila, takvo je osvezenje da je to neverovatno.Izgleda kao da je juce izasla jer je uradjena na bas specifican nacin.Podseca malo na Jet Set Radio u svakom slucaju za 7$ nema greske :smiley:.

1 Like

I ja krenuo sa Sunset Overdrive-om doduše preko Game Pass-a, zaista je igra odlična.

1 Like

Inače da dodam da me užasno nervira u bilo kojoj igri “šaltanje” radnje sadašnjost/prošlost/budućnost

Mene tek ceka, tacnije 2 godine je na cekanju :slight_smile: , uzeo sam ediciju sa svim DLC-ima i raznim add-onovima, inace igrao sam nekih sat vremena, samo probao…ali prvom prilikom cu je odigrati.

Pocetak Mafie?

Početak i dalji tok… Inače kontrole su trome,a igra je mrak. Mislim bukvalno. U mraku apsolutno ne vidim protivnika,cesto pucam nasumicno. Jbg kad nemam hdr.

Ja nemam taj problem sa brightnessom…a i svidja mi se igra jer je kao dokumentarac

Pazi ja sam na pocetku nastelovao da “logo bude jedva vidljiv”. Kasnije sam video da mi je to suvise mracno ali igra posle u opcijama NEMA BRITHNESS! A kad na tvu pojačavam-dzaba. Mrak totalni. Ae cepam dalje…

@pleja Sta su ubacili u igru HDR podrsku??
Znam da je pro enhanced, ali ne znam da li ima HDR…igrao sam je davno-kad je izasla, nije se jos niti Pro pojavio. A imam je digitalno na akauntu…ma da imam u planu uzeti pass pa skinuti DLC…vratiti se u igru…posto mi je igra odlicna…

Ma ne znam dal ima hdr podrsku,nit me zanima,jer je ja nemam :joy:
Ali brate mrak totalni. Danju ok ,al nocu… pazi kad sam parkirao kola na jednom proplanku i čekao DA SVANE!

1 Like

Ne znam brate,ja preko dana kad mi svetlo bije u tv spustim roletnu :slight_smile:
Pricam ti o “in game” osvetljenju. Recimo prostorija , “isključili su struju, motherfOckin’ cock suckers!” (Inače u igri SVE VREME neko priča!) Kerovi nadiru,totalni mrak. Ne vidis nigde nikog,al oni tebe pogađaju kao da si Alija Sirotanović sa sve rudarskom led 10 bit hdr lampom na glavi.
Moram sad probam menjam razne modove slike,mozda se nesto promeni…
Koliko ja poznajem režiju i dramaturgiju,ovaj “zuluf” će da izda. A ko izda-pizda.
Inače na terenu kad nam se pojavljuju neki nebitni šefići,obično im ja dajem nadimak na osnovu očiglednog nekog detalja… (jer nas bole uvo da pamtimo njihova imena)
“Košuljica”, “čupavko”, “tršavko”, “aktovka”,“masni”, “cipelica” (auh kakve je cipele imao taj lik…)
Al ovde Zuluf izdaje,tacno ga snimam…
Evo kako kod mene izgleda prostorija gde je mrak… WTF ?!

Pre par dana sam kupio Darkest Dungeon sa dlcom za Vitu/PS4.

Ova igra mi se istovremeno sviđa i prezirem je iz dubine duše. Napravio sam solidan tim, likovi su bili dobro opremljeni, dobar nivo, sa relativno niskim nivoom stresa. Krenem da rešim jednu “laku” misiju gde treba da ubijem neke komarce. Ceo tim mi dobije Crimson Curse, koji ne može lako da se ukloni i vremenom ti poremeti likove.

Rekoh OK, ajde da probam da jednog ostavim i probam da ga izlecim dok sa ostalima odem da ubijem Bossa. Pre nego što sam stigao do Bossa sam našao neki altar. Rekoh, ajde da vidim sta je, ako je neka zajebana borba mogu da pobegnem i idem okolo do Bossa.

Pojavi mi se neko čudovište iz Cthulu mitologije, ne može da se pobegne iz borbe, odmah mi svi likovi polude, pobiju se međusobno i ja ostanem bez 3/4 tima…

Brisi save i idemo od nule…

Makar mi se igra svidela, ako ne računamo prokletstvo i random eldritch Bossa :slight_smile:

2 Likes

Ako se vratis unazad, isto sam I ja pisao. Kul je igra, ali rng model je napravljen da bude neprirodno tezak, valjda sa cilju da igra bude neorganski teska. Meni se ovo nije svidilo, od kada sam imao jednu takvu epizodu nisam vise palio igru.

Brate ima za sve i za mrtvi IOS a nema za android. Give me a break. :-1:

Taman mislio da igram

Sveukupno je kul igra gde te najviše zajebe Stres, kako u igri, tako i u životu :smiley: Nastaviću sa igrom, ali definitivno moram da preradim klase. Ove default su kul u početku, ali brzo postanu loše. Ubacio sam Jestera umesto onog highwayman lika i ide mnogo bolje.

Igra se svasta pa na kraju od svega toga ne ispadne nista :stuck_out_tongue:

Upalio novi Wolfenstein mogu reci da sam veoma razocaran. Jedini razlog zasto nije pao uninstall je zato sto igru svi hvale, pa ajde, pokusacu jos jednom.

Elem, sam encounter dizajn je ocajan. Svako malo bi uhvatio sebe kako moram da prodjem kroz uzak hodbik poslije kojeg me ceka desetak protivnika, I taman kada ih sve ubijem jedan bi se pojavio iz nekog coska, valjda AI zaglupio I nije bio u grupi sa ostalima, ili opet to je bila namjera developera. Nadalje, poslije jednog primljenog metka ili si mrtav ili si na izdisaju sto nikako ne ide uz musku power fantaziju kakav Wolfenstein (valjda) hoce da bude.

Cini se da su cutscene najbolji dio citavog paketa, ostalo mi se ne svidja bas nikako. Takodje, usiljeni stealth djelovi mi nisu zanimljivi, a ako tako ne skines komadante mozes komotno racunati na borbu od dvadesetak minuta, posto mi se cini da je na djelu praksa CoD igara preuzeta sa beskrajnim respawn-om. Brzina kretanja je ok, ali ne daj Boze da udaris sprint, izgleda kao pocetak epilepticnog napada.
O zapinjanju BJ-a za svakakve kante u sobama da ne pricam.

Nakon sto sam htio da izadjem iz igre dobio sam gresku na pc-u, tako da se iskreno nadam da je pola mojih problema vezano za neki problem sa igrom, te da ce neki patch da rjesi dosta stvari.