Šta trenutno igrate? 2017

Probaj na easy, nije više normal nivo za tebe. :stuck_out_tongue:

Dishonored 2 je super samo ako ne žuriš u igri… Ako si strpljiv igra veoma to nagrađuje…

1 Like

I meni tr bio baš dobar. Dungeoni zanimljivi al nisam imao vremena, pa jurcao samo da zavrsim main game. I taman pred sam kraj, ugasiše mi nalog. Možda ga završim nekad, stoji igra na hardu…
Dishonored 2 takođe baš imam želju da odigram, biće valjda i to… nekad.
nalog bi i nabavio, ali vremena se nema…

Mafia 3
Gameplay - jednom recju MONOTON. Kakve su prve tri misije, takav je i ostatak igre. Napravi stetu/poubijaj ih sve, glavni baja ce se pojaviti, ubij njega i zauzmi teritoriju. To je bukvalno cela igra. Tako su napravili da akd se neko treba ubiti i okruzen je gomilom ljudi sniper resava sve i zavrsena citava misija za 3 minuta.
Cutscene OCAJNO uradjen…katastrofalno. Njih 2 stoje kao 2 stuba i pricaju, nema emocija nema nicega.
Takodje ono sto je iritantno jako jeste iskakanje pesaka na put ispred auta jer beze od mene?
5/10
Story - igra je predstavljena kao dokumentarac koji mozemo videti na national geography i po meni je zaista zanimljiv
9/10
Graphics - sta reci a ne zaplakati? Tuzno kakvi grafiku ima i kakve FPS dropove dobijam kad prolazim kroz deo gde ima vise zelenila…sve izgleda isprano. O kolima da ne pricam…pikselizovano kao za PS2…mislim da u prethodnom delu kola izgledaju mnoogo bolje. Samo ne znam kako ih nije sramota da izbace bukvalno graficki nedovrsenu igru.
5/10
Overall
Igra mi se svidela, samo zbog vibea 60ih i sound tracka. To je jedino izvlaci i samo zbog toga ce dobiti od mene 7.5/10

2 Likes

Zbog nedostatka vremena (teren od sutra) ipak sam se prešaltao sa mafije 3 na doom.
Daleko kvalitetnije potrošeno vreme.

1 Like

Rekoh ti ja :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

@Supersoldaten Ovo nesto licno? :smiley:

Završio Evil Within 2, posle mesec dana igranja, pao i clasic mod, pravi survival horror osecaj, kad tako igrash, pištolj bukvalno ti ne znači ništa… Više je bežanije bilo nego borbe.
Ne možeš da budziš ni oružje ni Sebastiana…
Još kad na sve to dodaš da imaš samo 7 puta da snimiš, bez checkpointa…Naprimer prešao 4 nivoa bez snimanja stigao do bossa nije nešto težak, ako snimim sad, kad god zaginem mora njega ponovo da bijem, a ako ne snimim ode 2 sata u nepovrat…
Potrošio zadnji save na 14 chapter a do kraja još 2 nivoa i 3 bossa, zaginuo kod zadnjeg bossa jedno 10 puta, mozda i više, pa onda opet…
Posle toga ostao mi još neki trofej, krenem na easy da ga pokupim, pa ono je smešno koliko je lako, uopšte mi se ne bi svidela igra da sam je tako igrao…

1 Like

I ja igram evil within 2, svaka čast za klasik mod, jbte, ja krenuo na nightmare i spustio težinu na survival. Igra je dobra, mada moram da priznam da me nerviraju one kvazi open world deonice. Ovakve igre treba da budu linearne i tačka, što ova igra i jeste zapravo. Kakve sajd misije i bakraci…
Inače igra mi se stvarno dopada, malo je survival horora. Ne mogu da razumem kako je prvi deo imao onako očajan framerate na ps4, prvo sam ga igrao na 360.

Sad wolfenstein 2 platinu. to ako uzmes postaces moj idol :smiley:

1 Like

Ja jedno mesec i po dana nisam igrao nista(osim CS-a u igraonici hehe), ****** sam ocene u skoli po prvi put u zivotu ali sam se pre nedelju dana povratio i opet poceo da igram, i naravno prva igra koju sam odigrao posle popravljanja ocenja jeste csgo koji sam igrao skoro svaki dan (Road to going pro :smiley: ) pa sam jedno dva dana grindovao faceit po prvi put u zivotu, cilj mi je da dodjem do level 10 do kraja godine a od sledece godine pocinjem opet sa timskim sra*ima i ligama s obzirom na to da sam vec dobio par ponuda i da pocinje ESEA S27 uskoro.

Takodje sam i za black friday kupio CS 1.6, CS Condition Zero i Condition Zero za 0.99$ :smiley:

Osim CSa igram PUBG koji meni i nije nesto sada specijalno na spram drugih ljudi koji ne mogu a da ne igraju tu igru 5 sati na dan, igru imam jedno 3-4 meseca i samo 24 sata na njoj, bukvalno igram samo kad me neko od drugara pozove da igramo squad ili duo.

Za razliku od PC-a Xbox sam zapostavio, igram cesto NBA 2K18 koji je po mom misljenju najbolji 2K do sad, a Halo igram samo po rodjendanima kad ga ponesem ili kad ponesem i ceo Xbox :smiley: .

1 Like

Da li neko igra 2k18… Ps4? Da li je moguce da se igra playoff sa 4 ekipe? Tj da moja 3 druga i ja imamo po 1 ekipu? Stavio sam da kontrolisem tim, ali nakon sto odigramo drug i ja utakmicu, druge automatski simulira… Bas bez veze :confused: Trazio sam resenje, ali nigde ne nadjoh… Ima li iko da zna u cemu ne fora? Da se ne simuliraju mecevi?

Radi se o opciji MyLEAGUE - Playoffs :confused:

giphy-facebook_s

@Marko96
Kakav je Sims 4? :slight_smile:

Devojka ga igra i prezadovoljna je. Meni izgleda isto kao i prvo deo simsa :joy: Salim se, stvarno ima brdo stvari ubacenih i za kucu i za obuci…ja jebiga lezimni gledam sta ona radi :joy: dopalo mi se to sto citavu porodicu mozes obuci u Star Wars likove bez ikakvog dlca

Poobaj Dead space 2 na hard core modu,3 save point-a bez checkpointa…nema tezeg od ovog…

1 Like

Prešao sam to još davno :grin:

2 Likes

rsz_ap7034qe_700w_0

Otvorio sam temu za NBA 2k18… Pravimo ligu foruma. Pogledajte i javite se :slight_smile:

Preambiciozan si. Al dobro,mlad si,i treba… :slight_smile:
Mali Vukan,mladi inicijator i pokretač.
(Inače moj brat od tetke).

1 Like