Šta trenutno igrate? 2017

A screenshot platine uhvacen pre nego krenuli credits :smiley:

E sad par reci o igri. Ovo je prva Souls igra koju sam kompletirao, ne racunajuci originalni Demon’s Souls. Ovo je igra za sve one koji bi voleli da igraju Souls igre al su im preteske. Bloodborne je taman toliko laksi da je igriv i za nas koji nismo Souls manijaci. Ali ako mislite da je igra laka, varate se. Doduse ne znam. Nisam neki expert u ovim igrama, i ako izuzmem brutalno tezak Defiled dungeon i dva tri bossa, nisam se nesto preterano pomucio.

Plus mi se svidja sto Bloodborne ne zahteva farmovanje dusa. Ako nesto ne volim u igrama to je grind. Zato sam jedino mogao i WoW da svarim jer je grinda minimum. Ovde sam samo na Djuri prelazio pet puta istu deonicu pa sam tu aj da nazovemo nafarmovao dusa, ali da sam sad seo i aj sad cu da farmujem tri sata ne bi li bio jaci i da mi bude lakse, apsolutno nema potrebe.

From Software je sa ovom igrom ub’o taman kako treba. Igra predstavlja izazov svima a ipak onima kojima Souls igre ne polaze najbolje za rukom, pruzili su sansu da i oni oproboaju ovo sado mazo ne-znam-zasto-igram-ali-jedva-cekam, remek delo.

Mislim, kasnim sa igrom dve godine, ali morao sam da podelim svoje utiske.

Igrao sam igru tacno mesec dana btw :smiley: Ali ako to obrnemo na game time, za platinu mi je trebalo 46 sati i 49 minuta. Zavrsio kao level 133.

Ajmo sad E3 i Bloodborne 2.

4 Likes

Ti uživaš u tom playstation-u više nego što bi trebao :smiley: Da ti je ovo neko rekao prije pola godine, ošamario bi ga hahaha Svaka čast bruda

On topic… Trenutno igram s jednom curom… Pogrešna tema. Jbg… :laughing: PG18+

1 Like

I da, hvala profesoru @jahalang0112 na smernicama i verbalnoj pomoci oko nekih stvari. Ako neko ko nije upoznat sa ovim tipom igara krene bb, nek se obrati njemu, covek je, well, profesor :smiley:

1 Like

@jahalang0112, s ovim što Akiris reče za tebe, nivo mog poštovanja prema tebi je skočio :smiley:

2 Likes

A de :smiley: hahahaha

Sad završih Severed. Poslednji Boss je smešan u odnosu na jednog “običnog” protivnika u zoni pre. Jedva osećam desnu ruku od toliko drdnjanja i seckanja po ekranu da bi ga ubio pre isteka vremena. Onaj koji je mislio da je ono dobra ideja može da se nosi u tri lepe.

Ali je ovo definitivno najlakši “Dungeon Crawler” koji sam ikad igrao, daleko nadmašivši već prelak Ray Gigant. Samo ta jedna borba i par zagonetki su mi pravili probleme, mada sam bio mnogo brži no što sam očekivao, jer sam celu igru prešao, sa sve Platinumom za 7:30 sata. Od toga je sigurno sat vremena izgubljeno u stalnom vraćanju do dve zagonetke u Domain Of Crows. Kad sam konačno našao rešenje sam se smorio.

Svejedno, idemo dalje. Platinum #38 Severed :slight_smile:

Da ne možes, slučajno, a da pokupiš jedan kristal na vrhu tvrđave? Ako je to slučaj, quest nije zabagovan, samo ga treba znat kompletirat :smiley:

Been there, done that

Pomenuh Witchera malo prije. Ova pjesma mi ide top uz njega :smiley: i spot isto, ne znam zasto.

Isto je i meni bilo. Koliko se mogu sjetiti, kristal se nalazi iznad mjesta na kojem stojiš na mapi. Tek onda otvaraš chest. Ima godina i po’ da sam igrao, teže se sjetit…

najgori sam, uzas…

CDPR…

Treba im spomenik podić.

1 Like

:joy::joy:

2 Likes

Ja sam sve zivo opalio i opet sam dobio najbolji moguci kraj hahah

:slight_smile:

3 Likes

Cool tema i dobra fora.

Ponekad se pitam, zašto mi Ps4 skuplja prašinu :slight_smile:

Extra tema btw

Chekiraj mail :grinning_face_with_smiling_eyes:

@Lordish

Da ne mislis da sam prestao da uzivam u PS4 :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

Svega mi, ti ćeš bit kriv ako aktiviram Ps4 :smiley:

Ionako sam broke as fuck. Al hajd :smile: