Šta trenutno igrate? 2017

Kad se nema dobre su i igre od 3$ na cdkeys :smiley:

3 Likes

@Son_of_a_gun je dao vrlo zivopisan opis igre :slight_smile: inace i ja sam odustao vrlo brzo.
Hej al ko sto kaze 5€ dill(bez uvrede) :slight_smile: nije bila skupa :slight_smile:
Uvek se oraspolozim ovakvim ultra komentarima :slight_smile:

Ja ga bas upravo igram, sada sam zapeo da nadjem i oktljucam sve sanduke…lockpick mi je na maximumu ali ih ima mnogo bre ali ne posustajem…

Bukvalno nešto preko dolar i po na g2a. :smiley: Ne znam zašto tako jeftino, no ne bunim se. :stuck_out_tongue:

@shenol33 Za sad ganjam side misije a kovčege samo na koje naletim usput. Kontrole i kamera su očaj živi ali kad sam mogaoda pređem jedan od Halo-a preći ću i ovo kad tad. :slight_smile:

Na Unity su zeznuli kontrole to je istina ali navikne se posle malo igranje, šta ćeš ipak je to Ubisoft-ova igra :joy:

Trebao si igrati prvi AC, pa da vidiš šta su očajne kontrole :smiley:

1 Like

Privodim kraju Bloodborne za platinu i polako pucam po svim savovima. Stigao sam do infamous defiled dungeona gde imas pola HP-a. I @Stevvva i @jahalang0112 su mi rekli da je ovo najtezi deo igre sto i jeste i da kad predjem vatrenog psa da je platina nikad bliza. I dolazimo do toga zasto su Souls igre tako dobre. Zato sto ne postoji pattern sta je lako a sta je tesko nego ide individualno od igraca do igraca (vecinom). Vatrenog psa sam presao cini mi se iz treceg ili cetvrtog pokusaja kad sam skontao pattern dok se pola sveta muci. I dodjem do Amygdale (sledeceg bossa) i proveo sam 6 sati u pokusaju da je ubijem, propisao krv i nisam je ubio. Sve znam kako sta, ostala je samo suva rutina i uvek kiksnem pri kraju.

Ali kao svaki pravi Souls igrac, ne odustajem :smiley: Danas mora da padne. Kontam da sam juce vec izgubio zivce, i da je koncentracija bila ravna nuli. Pa cenim da ce pasti danas ako ne iz prve onda iz druge (trece, desete, pedesete) :smiley:

2 Likes

Cesto sam bio u takvim situacijama…

Naidje boss neki pojede mi sve zivce. Ne gledam skoro nikad youtube walktroughts, onda mi igra gubi smisao.

Naravno, svaki boss fight u istoriji video igara je isti… Uoci pattern i u skladu sa tim se ponasaj.
Problem je kod odredjenih patterna sto je potreban jako visok nivo koncentracije, refleksa i vestine…

I onda sa levelom 8 sednem usred noci i predjem tog boss-a, + 20% igre od tad. Sutra dan ustajem, palim konzolu, ne secam se ni da sam igrao uopste a deonica predjena… priceless…

Inace nezgodne deonice u bilo kojoj igri mogu da igram jedino sedeci u fotelji, relativno blizu tv-a i blago nagnut unapred. Prosto ne mogu da zamislim da neko prelazi jako teske deonice u igri sa nogama na stolu ili lezeci u krevetu…

Ja sve igre prelazim lezeci u krevetu, to je i svrha imaqti bezicni kontroler i igrati se na televizoru. Leci ko covek i uzivati :slight_smile:

@Akiris Sto se tice Amygdale u tom dungeon-u, prva dva dela mozes raditi sa udaljenosti, prvi je lagan i tacno se vidi kada se otvara prozor za udarac, drugi deo je isto lagan, stim sto dodaje lasere, pa se moras malo vise paziti, a treci deo sam ja licno zavrsio tako sto sam utrcao ispod nje i peglao je bez lock-a. Znam da ovo zvuci suludo, ali meni se pokazalo kao najbolja varijanta. Mozda ti ne prodje iz prve da utrcis i zavrsis sve, ali je mnogo ranivija na taj nacin, treba samo paziti da ti neskoci na glavu i gadjati ruke, tu se pravi max damage. Takodje ako si za prve dve faze koristio dugacko/izvuceno oruzije, u trecoj koristi skraceno, za brzi udarac, meni je pomoglo.

Ma ni MP ne igram drugacije, evo TF2 skoro G8.0 i sve iz lezeceg stava :slight_smile:

1 Like

Ja 32" sa 3 metra. Tebi se divim ako si dobar u mp iz lezeceg stava. Poenta wireless kontrolera mi je jedino da mi deca ne zakace kabl kad jurcaju po dnevnom boravku i obore konzolu i tv.

Zato cu ja lepo mali led 24" u svoju sobu (ima jedna spavaca soba viska) i kablovski kontroler…

Wireless me uvek asocira na blinkanje “prazne baterije”…

Pu!

3 Likes

Zato volim souls igre, moras biti uporan i uciti. Nijedan drugi tip igara te ne natera da poboljsas svoju igru kao souls :slight_smile:

@Akiris cestitam, sada je stvarno ostalo jos malo do platine.
Nadam se da nisi napravio istu gresku kao ja, pa da moras da prelazis preko pola igre na NG+ za ostvarenje iste. Falile su mi neke sitne stvari, koje sam propustio, jer nisam gledao youtube, nego ko ludak na slepom, da bi mi bilo interesantnije. Nije da mi je bilo tesko, samo da su ubacili barem nesto novo u NG+ da bude zanimljivije.

Tri corda su tu. ostalo je obtainable kad god :smiley:

Hallelujah, konačno sam pobedio rokletog Roxasa na Critical Mode u Kingdom Hearts 2. Nakon njega je sve bilo smešno i pao je Platinum #37.

A onda se setim da ću hteti sve ovo da ponovim na PS4 i dođe mi da plačem. :smiley:

A igram svaki dan ove Paladins, i stalno se nerviram koliko su ljudi retardirani i nesposobni. U 90% slučajeva niko ne bira Support, dok svi lete ka jebenom Torvaldu i Maeve. E sad ću da vas pitam kad vam uvale nerfove u sledećem patchu. :smiling_imp:

Takođe na PS3 igram Catherine, stigao sam skoro do kraja, ove sekcije su sve teže i teže, a moralni izbori sve zajebaniji. Pokušavam da imam dobar Playthrough prvi put, ali je neverovatno kakve gluposti te zajebu i unazade za po 30% u suprotnom smeru, dok kad odabereš dobro ide po 10%.

Demon’s Souls sam prešao ponovo za 6 sati, sad se “zabavljam” sa World Tendency i sakupljanjem preostalih itema. Mada razmišljam da počnem sa novim likom i projurim ponovo, ovaj put samo da se fokusiram na iteme i ništa više, jer je već na NG+ mnogo zajebanije održavati Pure White Tendency. I onda je tu grind za Pure Bladestone ponovo… Ako urade remake za PS4, moraju da povećaju šansu za njega, jer je ovo i dalje bedno.

1 Like

Layers of Fear

Onaj jako rijetki osjećaj kad uđete po prvi put u glavni meni, čujete muziku i vidite fantastičnu prezentaciju, znate da će vas igra ostaviti bez teksta. Hvala bogu na uticaju koji je P.T. ostavio na horror žanr… Jako napeto iskustvo, koje se suptilno gradi kroz fenomenalan pacing. Tačno da čovjek dobije epileptični napad. Doslovno mi se zamantalo. A mogu tek zamisliti kako bi to sve izgledalo na VR (@n00dle, ne propuštaj ovo!).

Igra je trenutno u ponudi na MS Storu besplatno, u sklopu GwG.

Maksimalna preporuka.

Zavrsio Watch Dogs 2 i moja prva platina ikada :smiley: Obicno ne ganjam trofeje al kad sam presao vidio sam da ih je jos malo ostalo pa reko hajd da skupim sve :smiley:

Krenuo sam Resident Evil 7…it’s a no go. Da bih to igrao potrebni su posebni islovi :smiley: igrao i sedi drugarica pored…ja se najezim iza svakih vrata…ona me lupi po ruci…skocio sam 2 metra hahahah…ne mogu ni da zamislim kakvo je iskustvo na VR

Stavis pelene i nemas problema. :smiley:

Salu na stranu, u prvih sat vremena i kasnije negde na polovini se desi par stvari zbog kojih sam hteo da skinem headset, ili makar da zatvorim ochi, al sve ostalo mi je bilo ok.

Al taj deo na pola igre, puzao sam u stranu mic po mic, s ledjima uza zid, srce mi lupalo koliko sam bio pod stresom.

1 Like