Šta trenutno igrate? 2017

Ja prvi zavrsio, drugi niti takao. Gameplay me nije nesto odusevio, moram da priznam. Smorilo me jako sto te igra kaznjava losijim krajem ako das sebi oduska i krenes da koristis makar mesavinu stealtha i smrtonosnih metoda.

Licno bih najradje bio fluidno mesao metode, kako situacija nalaze, al nisam smeo. To je po meni los dizajn.

Human: Fall Flat još par dana na akciji na MS store.Ja sam igrao na PCu i mogu vam reći da je opasno zabavna igra.Pa ko voli nek izvoli…

A meni je danas bio Xbox dan, nastavio sam Forzu Horizon 3 i Gears of War 4.

Kontinent u Forzi se polako otvara - iako nisam bas najsrecniji kako tece progresija. Vec na samom pocetku kupio sam jeftin S1 automobil i nadogradio na 900 ks pa ne vidim neku specijalnu potrebu da trosim creditse. A ne volim ni offroad trke, koje imaju potencijal da budu zabavne jer nikada niste sigurni kako cete da izadjete iz krivine, ali su cesce samo frustrirajuce i trka se pretvori u rewind i repeat. No i takva je definitivno najbolja i najlepsa trka a fizicki model upravljanja je fantazija i uopste ne deluje arkadno. A onakvu grafiku dobiti iz XO je potpuno nestvarno, drugi deo isto tako je bio impresivan, Driveclub na jacem PS4 ne moze ni linearne staze da prikaze toliko dobro a kamoli otvoren svet. Isao bih toliko daleko da uporedim Forzu Horizon 3 sa Horizonom na PS4 - dva mozda i najlepsa naslova na bilo kojoj platformi danas.

Gears kampanja se zahuktava i posle gomile JRPG-ova pravo je zadovoljstvo igrati jedan socni redneck shooter sa ovako dobrom mehanikom pucanja.

Od prelazenja Quantum Brake-a sam odustao, poslednji bos me uvek ubije i pao je uninstall.

Sam Xbox UI deluje brze nakon poslednjeg apdejta.

2 Likes

Zadnji bos ume da frustira, secam se da sam par puta nesto glupo ginuo, ali se takodje secam da je upalilo tako sto sam se konstantno vrteo u krug oko one platforme.


Ja zavrsio Horizon Zero Dawn za vikend. Preskocio sam neke Errande, a sve bitnije Side misije zavrsio. mada kod njih uglavnom jurio kroz dijaloge Prica je dobra, mada skontas sta je bilo i kako daleko pre nego ti igra to sama i kaze, a mnogo mi se svidja jedan detalj na kraju.

Oni Cauldroni kao da su iskocili iz Matrix-a, cak dizajn onih masinerija sto vise sa plafona direktno vuce inspiraciju iz tog filma. Sad kad razmislim, slican je i glavni bit price.

Za one koji ce tek igrati, samo jurite Shadow Blast Sling oruzje, sa njim ubijes Thunderjaw-a tako brzo, da nije ni zanimljivo. Jos ako se nabace jake Dmg modifikacije. Jedino ne pomaze kod zadnjeg bosa, jer je on pravi bullet (arrow) sundjer, istrosio sam svu Blast sling municiju i gomilu strela i jedva je pao.

Odlicna igra, must play u ovoj generaciji.

Sada mala pauza, pa na Prey :slight_smile:

1 Like

kad skontas zasto su metalni cvetovi u trouglu cveca?

Mene je to bas onako oduvalo.

Nisam stavio spoiler jer kontam da ga nema.

O tome sam vec pricao kako mi se svidja sto svako igra donekle drugacije. Ja sam naprimer Thunderjaw ubijao tako, sto mu skinem taj njegov disc launcher, uzmem u ruku, ispraznim ga, skinem drugi, ponovim i mrtav. :slight_smile:

A frozen sling sam koristio za one ogromne wormse. Zamznes, i udri po precisionu. :smiley:

1 Like

Danas će kiša pa odustali od posla. Taman dan za gaming i pivo. Ico. Ponovo me oduševljava ova igra,nakon 15 god. Inače ovako izgleda “gaming with children”. Ćera me se uželela,slabo se viđamo…

4 Likes

Mislio sam vise na onaj razgovor izmedju Elizabet i GAIA-a nekako je pogodio prave note. A primetio sam trougao cveca na kraju i trouglove oko metalnog cveca, sada nije bas da sam skontao “zasto” ali sam video vezu.

Pa da, verujem da je neko treci imao skroz drugaciju taktiku. Ovaj Blast Sling je odlican kad je los aim, sa njim skida sve oklope u tom odredjenom delu.

Igram maloprije Diabla i nestane struje… @padawan, odmah sam te se sjetio. Šta misliš koliko sam progresa izgubio? 10sec, doslovno. Sve sinhronizira sa cloud-om, automatski. Jest mi srce stalo…

Jedan od glavnih razloga zašto mi je Xbox primarna platforma, i ostat će i pored Ps4 i PC-a.

Igrao diabla kao manijak singleplayer na xbox 360. Igrao jos jace na laptopu. Sada mi zao da opet kupim igru na PS4, ali znam da nekada hocu. :joy:

Nema odgovarajuce teme, pa da ovde okacim. Stvarno nisam mislio da ce se izvuci iz situacije u kojoj su bili, ali evo, izgleda da nas ceka dobra igra.

To isto imas i na PS4 sa PS Plus-om, meni je nestao save jer sam koristio guest nalog… ko mi kriv… pritom moguce je da se sinhronizuje cini mi se i sa blizzardovim serverom sto sam cini mi se propustio da uradim i da pravim nalog jer me je mrzelo.

Diablo je proslost za mene, bacim pogled povremeno na neki video klip, ali ne vracam mu se jer to znaci da bih morao da zrtvujem 90% slobodnog vremena i sve ostale igre - a toliko zrtvu djavolu nisam spreman vise da podnesem :slight_smile:

MS to pruža besplatno.

Eh… Pa ti misliš da ti ja džaba govorim? :slight_smile: Imaš od posljednjeg update-a Sezone na konzolama. Trenutno Sezona 10. U toj sezoni kroz 10-tak sati možeš dogurati do 200-tog paragon levela i osvojiti najbolji armor set za lika. Povratio bi sve što si izgubio za 15-20h. To je i čitav smisao Sezona, uz leaderboard…

Moram bratu reći, jer poznam patnju gubitka save-a :smile:

Kako bre za 10 sati 70 + 200 paragon levela? :smiley: are you a wizard?

Demon Hunter hihihi

Btw, sad sam 500PL + će mi se spojit sa onim 200 od Witch Doctor kad završi sezona, tako da ću bit 700PL :smile:

Kažem ti, ulijeći hahaha

Pokrenuo instalaciju Driveclub sa diska i doceka me ovo. :neutral_face:

Pa da. To je samo dokaz sta posvecenost razvojnog tima moze da napravi od igre.

Da bi na kraju zavrsili u korporativnoj kanti za otpatke.

Nisu valjda propali?

Nazalost jesu, iako su sjajno podrzali Driveclub i prodali oko 2 miliona kopija, Sony je otpustio ceo studio pre godinu dana. Deo ljudi presao je u Codemasters.

I zato uzimam digitalno. Posljednji update je već uključen. A ne do bog ga skidat sa Ps4. 1 year, 2 months, 15 days and 30 minutes left :smile:

Izgubim želju za igrom…

Znam to nego nasao na KP novu igru u celofanu za 10 evra pa sam morao da je kupim. Da vidim da li mi citac radi uopste. Posto imam samo digitalno.