Šta trenutno igrate? 2017

wtf?

Jel je moguce igrati Driveclub a da ne pise posle svake trke Akiris80 has beat you. :slight_smile: :joy:

1 Like

Moguće je.
Treba samo da budeš bolji od njega.
A zašto prey toliko lošija ocena na ps4? Dal je moguće da radi lošije…

Moguce je,iskljuci net i igraj offline :blush:

Mislim da je primarni problem u input lag-u.

A i bilo koja igra od Bethesda radi bolje na Xbox platformi iako je Ps jači specifikacijski, rezolucija na stranu. MS i Bethesda imaju fetish jedno prema drugom.

@jahalang0112

I rest my case :joy:

1 Like

Cek da se priviknem :slight_smile: , posle Forze 4 prva trkacina. Sve mi bezi nekako dzojstik, navikao sam na dzombu od xboxa.

Kad jednom probaš LT i RT teško da ćeš se navići na L2 i R2 :smiley:

2 Likes

Troll La Deluxe hahaha

Shame on you :smiley:

@padawan Au, nesto tu ne stima.

@Lordish Igram Prey svaki dan, mislim da je ‘input lag’ u ovom slucaju malo izmisljen. Sve i da ga ima (a nema) ionako nije u pitanju twitch shooter, a kao drugo, odigrajte ceo Last Guardian pa cete posle toga u kostima znati sta znaci ‘input lag’ :smiley:

Zavrsio Horizon Zero Dawn ,igra je fantasticna.Mislio sam da poslje masterpiecea zvanog Witcher nece uskoro biti ni priblizno dobre igre al ova to jeste.Cant wait nastavak.

Sljedeca na redu Andromeda

Pogledaj sta mi stavise…

@Akiris, ubit cu te svega mi hahahahahahahahahahahahaa

Oplakah :joy:

3 Likes

Kako si znao? :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

A ko ima mu*a, petnje i humora, sem tebe ludaka hahahaha

Znaci ne diraju se admini za Driveclub :joy:.
Btw izuzetno zarazna igra. Moram sada goldbda uplatim za malo miltiplayer.

Heh, Prey je navodno toliko bolji u PC verziji da je, citiram, kao neka druga igra.

Pritom, stavljanje PS4 Pro enhanced logoa na kutiju za igru koja apsolutno ni najmanje nije enhanceovana za Pro je verovatno razlog za tuzbu (ukoliko ne izbace patch ubrzo).

Preskacem ovo na PS4, jer nema Pro support, input lag i verzija za konzole je generalno shit u odnosu na PC. Sad se samo nadam da ce razbiti Denuvo uskoro.

Nisam jos procitao tekst, pa ne mogu konkretno da komentarisem, al bre – iz licnog iskustva tvrdim da igra na PS4 nema input lag! Sta ste se svi uhvatili input laga ko pijan plota :smiley:

Pa ja prvi sam se zalio na input lag, kad zaista postoji. Prey radi sasvim normalno.

Ja sam već jednom završio Prey, krenuo po drugi put bez ikakvih moći i dodataka, čisto iz mazohizma :smiley:
Igra definitivno ima neke svoje probleme, ali je ipak dobra. Za PC ne znam, ne interesuje me, ali na mojoj konzoli lepo izgleda. Naravno, postoje neki fps padovi, posebno u jednoj velikoj hali, znači prvog puta mi je tu toliko pao fps da sam očekivao svakog trenutka da igra pukne. Drugog puta već bolje, za divno čudo. Znači ne tripujem, ne zezam, postoji i dalje taj fps pad, posebno kada sa vrha pogledate nadole, ali osetno manje koči slika. Isto, osvetljenje mi je problem, u nekim oblastima je slika previše tamna, a prilikom susreta sa neprijateljima slika se promeni, valjda iz straha protagoniste ili zbog moći tih neprijatelja i sve to meni nekako ne leži. Ostavi boju onakvu kakvom jeste :smiley: I brate aman, kako to da nikako ne ubace New Game + iz prve, nego sad moramo da ih molimo putem Twitter-a, pa da li će ubaciti, da li neće :angry: To je po meni obavezna opcija danas, posebno u igrama gde imate raznorazne moći i gde eksperimentacija uvek rezultira na različite načine u igri.
Ipak, ono što me vezuje za ovu igru je razlika u gameplay-u. To su skuvali u Dishonored 2ci i lepo preneli ovamo, znači svaki korak i svaka sporedna misija može da napravi neki drugi ishod ili da izvrši neki drugi uticaj na igru.
Primer: u prvom prelasku igre pogine mi jedan lik. U drugom ga spasim i sad postoji cela priča vezana za njega i jednog neprijatelja iz igre, koji je nezaobilazni deo igre, naići ćete na njega bez ili sa ovim prvim likom. Ja to sve nešto kukuljim da ne bude spoiler, ali samo želim da naglasim koliko je to dobro odrađeno, po meni barem.

Sve u svemu, odlična igra koja se ne sme propustiti. Baš je must play, po meni.

4 Likes

U Digital Foundry analizi na XO kazu da na nekim mestima ima fps padova kada je igra instalirana na eksterni hdd, a problem nestaje kada je ona na internom. Pogledaj snimak…mozda je bas to na tom mestu…

1 Like

Au kad pre!

Ja igram natenane, sigurno vec oko 5-7 sati, a tek sam propulsion sistem za odelo napravio nocas.

Ali zato sam uspeo da dodjem do sachmare ranije nego lik na Giant Bombu (jer forsiram hakovanje, a on sasuo dragocene poene u health i slicno), kao i da se dochepam planova za pravljenje onih neuromoda daleko ranije nego sto do njih dodjes igrajuci normalno. Gledam kako covek prolazi neku deonicu do koje sam ja juce stigao, nebo i zemlja kako nam je. On jos uvek ima prakticno samo kljuc i gloo gun, ja imam triput vise opcija, samo zato sto sam zavirivao u svaki cosak.

Jako mi se svidja sto ti igra dopusta da iznadjes nacina da ‘slomis’ redosled kretanja kroz stanicu, ako si dovoljno kreativan / pazljiv u razgledanju okoline.

1 Like