Šta trenutno igrate? 2017

Pa covece radi nesto drugo…sta si uhvatio ko mladozenja mladu… :slight_smile:

P.s. Svaka cast :sunglasses:

Gamespot dao devetku

hahahah

Ono, bitches leave :joy:

Facijalne animacije u Injustice 2 su mnooogo bolje nego one u Mass Effectu.

Pa, iskreno, mnogo toga ima bolje facijalne animacije od novog ME. :smiley:

Nebo i zemlja, mada realno, nije fer uopste porediti.

Takodje, ovo mi deluje kao da je nekakav facial capture. Andromeda nije mogla da priusti taj luksuz, snimanje performansi glumaca za desetine sati dijaloga.

1 Like

Moze li mi neko predloziti dobre kauc co op igre?
Presao sam Army of Two koji mi je bio odlican… Igrali smo i Borderlands 1 i 2…
RE 6?

[/quote]

Moze,Moze :smiley: uglavnom sam uvece online. Kad vidis salji poziv. Mada kad vidim tvoj score bice jedno 10:0 mozda 10:1 ako me pustis da dam jedan gol. Samo reci ocemo li sa FUT timovima ili ovako ?

Ali saljem i ja tebi cim vidim da si online :slight_smile:

Ps. Karakter 0. Bila Fifa na popustu Mesec dana pre izlaska na EA i ja kupim nisam mogao da odoilm :smiley:

1 Like

Ja sam cuo potpunu drugaciju pricu oko ME:A. Da su radili motion capture za sve scene i animacije tokom gameplay-a nego ih nisu rucno polirali i sredjivali da izgledaju kako treba, jos onaj lip sync izgleda veoma kao neki automatizovani softver da ih je radio.

Svejedno ME je imao budzet od 40 miliona dolara, vise mi izgleda kao da nisu imali vremena a mozda cak i radne snage.

Borbena igra gde je uvek bilo da modeli ne treba da imaju krupne kadrove zbog niskih nivoa detalja šiša akcioni RPG gde pola igre provedete u dijalozima od po 3-4 krupnih kadrova zaista pokazuje koliko Bioware nije mrdnuo sa vizuelne strane da nam docara taj univerzum i njene likove.

Wall post - off

Ma nisam bas toliko dobar :stuck_out_tongue:
Mogli bi sutra vece ili veceras posle ponoci?

P.S. Danas sam igrao Fifu Pro (kada imas samo svog igraca)… Ovo mi je bila mozda 5. utakmica (1. sa mikrofonom) i kao CAM sam postigao het trik i imao 1 asistenciju, za pobedu od 4:2 :blush:

da da …Od 4.gola ja sam dao 6 i imao sam 5 asistencija :smiley: hahahahahhah

Ako budem veceras online posle 12h samo zovi. Ili ako vidim da si tu zvacu ja tebe. I rezultat ide u FUN temu… Posto verujem da ce biti smesno :smiley:

1 Like

Ne stignem disat od posla. Al kad uhvatim vremena, samo Diabla pičim… Neke volje iskreno ni nemam za više.

Zalosno je to…ali glupe obaveze sve vise uzimaju danak.

Evo kupio sam Divison na snizenju odigrao 2h i tako stoji i ceka da bude zaboravljen posto neznam kad cu igrati. Uglavnom upalim Fifu ili malo Diabla sto ti kazes nemam nesto volje da se uplicem u nesto sto znam da ce mi svaki put trebati 30 minuta da se se tim kako je sta bilo od komandi i kako se koristi interface…

Znam da ga je vecina popljuvala ali ja moram da pohvalim Project Cars.Nakon sto sam namestio kontrole da sasvim solidno rade na kontroleru igra mi je sve bolja i bolja sto vise igram.Veliki broj staza i promenjljivi vremenski uslovi cine svaku trku zanimljivom pogotovu sto znam da nema vracanja vremena pa sam sve vreme fokusiran.Lista kola koja nije ogromna ali nudi najrazlicitije klase koje se jako razlikuju medjusobno tako da svaka klasa zahteva ozbiljno prilagodjavanje.

Izuzev par bagova jako ozbiljna simulacija voznje, za razliku od Forze 5 koju sam nedavno igrao i koja mi je postala simulator spavanja.Kako je uplaim tako krene nevidjeno da mi se spava u koje god doba dana upalim :smiley:.Verovatno zbog toga sto ima 5 staza koje sam sve znao napamet i pre nego sto sam upalio igru.

Meni bas suprotno… Vozim trku 15 minuta i sjebem se pred kraj na nekoj krivini…zasto ne bi vratio?
Ali opet, kao sto kazes da je cheat :smiley: da ogranice na jedno ili dva koriscenja bilo bi normalnije…ovako restart trke nema smisla :smiley: mislim na forzu 4 jer sam se prvi put susreo sa tim upravo na ovoj igri.

Igras fudbalsku utakmicu ekstra sve vreme, odbrana odlicna i u 90. primis gol zbog greske… Treba se ponostiti gol?

2 Likes

Koliko se ja secam prvi je to uveo Grid 1 ilinse varam ?

1 Like

Nije fora da vracas 100 puta, jednom ili dvaput meni odgovara i nije mi glupost.

U fudbalskoj utakmici ne bih koristio tu opciju i da ima :smiley:

1 Like

E kad se setim Need for speed 3 I El Nino haha…

2 Likes

Hm, probao sam malo Surge na PC-u, ne mogu da kazem da sam prezadovoljan optimizacijom, mada imam ipak i 3 godine staru masinu. Radi to ok, ali nikako da dobijem konzistentan framerate i aliasing je grozan.

E sad, iako je PS4 Pro dosta zapostavljen u poslednje vreme od strane developera, Eurogamer tvrdi da Surge ima jednu od najboljih podrski za Pro, uz zakucanih 60fps-a. Ovo me i pored superbrzog cracka za PC cini anksioznim da nabavim Pro verziju. Eurogamer za razliku od mrsavih 75 na metacriticu, dosta pohvale upucuje i za gameplay.