Šta trenutno igrate? 2017

Nisam ja igrao ozbiljnije Driveclub, ako jesam sve skupa 10h. Druze kao da prvi puta igras neku takvu igru :smile: , to nije nikakvo merilo, pravo merilo je MP…
Jer po tome ispada da su za mene, @ninja(koji je moze se reci ozbiljan igrac Horizon-a - tata) @padawan @robotnjik @w00bLe @M007P … (bilo je tu jos imena rekao sam za one kojih se 100% secam), isto slepci(a nisu), jer dok sam igrao Horizon 2, isto sam ih siskao sa tim vremenom, bio na prvim mestima. Bas sam sada upalio XO(nakon 2 meseca) da nadjem te SS ali izgleda da sam ih izbrisao, jer se nemam sta sa time hvaliti , pravo merilo je MP.

EDIT:

BTW. Svaka cast druze…
Ali valda (a i verujem da) i sam znas da igranje sa kompom i MP nije niti blizu isto, jer dok igras tako sam, opustis se(barem ja, a uveren sam i 90% njih), bitno ti je da dodjes prvi a sada vreme…vecinom ga ganjaju oni koji skupljaju trofeje. Dok je MP druga prica, nema veze sa SP, tu se pokazuje tacno ko je kakav, u MP dajes sve od sebe…pokazujes tacno kakav si…

Evo jedna palo mi na pamet, kada spominjem “merilo”:joy:

Ne bola “divova” već diva :smiley:

Kako ne znaš za taj exploit? Pa pobogu, Et tu ?! hahahah

Autocorrect :smiley: Svejedno, interesantnije mi je protiv Old Dragonslayera :slight_smile:

Ja slucajno naleteo na staru igru Brutal Legend. Nikad nisam cuo za nju do danas kad sam je skinuo za xbox, koja sprdnja od igre, odusevio sam se. xD Mislim da po licu svi vidimo ko je dao glas glavnom liku i po kome je radjen model. xD

2 Likes

Igrao ja na XBox360,fenomenalna je igra.U decjem fazonu ali je ludnica…

Meni je bila odlicna dok se nije doslo do RTS dela. Onda me smorila.

1 Like

O Miyazaki, bože… Prešao i NG+. Uz ovakav soundtrack želim da me pokopaju. “Lord of Cinder”. Fuckin’ A.

Nameless Song mi je za nijansu bolja pesma :slight_smile: A odma iza Lord Of Cinder je Firelink Shrine.

Ne znam da li si pobornik Castlevania serijala, ali Lords of Shadow ima fantastičan soundtrack, napisan od strane Oscar Araujo. Uz DS, ne znam da li mu i TES-ov može prići… Baš ću postavit u prikladnoj temi. Nostalgija, nostalgija…

Nisam igrao Lords Of Shadows, ostavio sam za kasnije, a kasnije nije jos doslo :smiley:

Auu, pa šta da ti kažem… Jao onima koji su pali pod uticaj priče da je to “moderna razvodnjena Castlevania”. Jedan od rijetkih modernih nastavaka serijala koji ima dušu, emotivnu priču i prosto briljantan voice acting… Naracija sa Patrick Steward je, blago rečeno, ep.

Obavezna preporuka. Ne preporuka, već, moraš! Pitaj @Akiris, sad se i njemu igra, garant :smiley:

Zavrsio Mass Effect.
Prica me je fascinirala i jedva cekam nastavak da zaigram.
Sad sam poceo Deus Ex: Human Revolution i nikako da se naviknem da kontrole :smiley:

Trke u MP nisu merodavne. 1v1 da, ali trka sa nas 20 ne. Ljudi igraju tako da ih zabole dupe da li ce slupati auto, skrecu u krivinu tako sto se pri punom gasu zakucaju u tebe oduvaju te i preuzmu tvoj polozaj. Nikad nisam voleo da igram forzu MP…jedino Horizon ali to je arkada ne simulacija

Toliko puta sam presao LOTS, sto na konzoli sto na kompu, da mi se veruj mi, vise ne igra :smiley:

Haha, uspeo sam da nekako povratim Save od DS3, probao sam da pobedim poslednjeg Bossa još 20 puta, uradio Respec, nabio Stregth sa 20 na 40 i udri đubre. Pao je iz prve. Sad još da počistim Oceirosa i ostale opcione zone, možda i DLC ako me ne smori do tad. Definitivno mi je ovo najdosadnija Souls igra do sad. Silom sam se naterao da je pređem, sumnjam da ću upaliti NG+.

Meanwhile, u Scholar Of The First Sin letim kroz igru i mnoooogo više uživam u njoj no u DS3. Izgleda da mi više leži metodičnija i sporija borba no ova Bloodborne-lite.

Meni malo fali da krenem na NG++ i pokupim svaki achievement. Briši vraga i gotovo…

Da sam igrao verziju sa Achievementima, verovatno bi sve pokupio, kao što sam dvaput za DS1 i DS2, i jednom za DeS. I još čekam da UK verzija DS2 i US verzija DeS budu na akciji, da bi ponovo sakupljao trofeje :smiley: DS3? Bilo bi mi mrsko i jedan set da pokupim. DS, DS2 bi mogao ponovo da sakupim 100% i na Steamu, iako nikog ne interesuju Steam Achievemnti :smiley:

Neka, krenuo sam Diabla. Još imam u planu odigrat’ UVHM za Borderlands 2 i onda OP 1-8 :smiley: fiiiiuuu

OP? Anyway, ja sad igram Muramasa Rebirth na Viti. Obožavam ovu igru. Sad čistim post game.

Pored Diabla imas nesto u planu? Good luck with that :smiley:

1 Like