Šta trenutno igrate? 2017

Meh, tu je jedini problem ako imaš OCD i obožavaš loot, te je @Lordish bezbedan. Oh wait… :smiley:

Over Powered Levels. Imaš od 1 do 8. Loot pool također u istim nivoima. Ludilo… OCD? :cry: hahaha

@Marko96, život, možda? Stavljen on hold :smiley: xD

1 Like

Za sve one koji skupljaju ili ce skupljati sve zvedice u Driveclub-u.

Venom Hot Lap- srecno

Poyy

P.s: malo je reci da sam popizdeo. A jos nisam presao

Krenuo sinoc da igram Killer is Dead. Video da nije losa maljkaza. I neka cetvrta misija dosla na red, sednem pored nege zgodne cice, i misija je da je gledam u si#e i u druge eksplicitne delove dok ona gleda u stranu.
I nakon jedno 2 minuta devojka me pita STA IGRAS TO ?! Ispade perverznjak najveci, hvala igri Killer is Dead. :smiley:

Sto posto je Suda51 produkcija

Presao God of War Ascention. Kakva igretina suncetipoljubim! Tri puta sam je pocinjao igrati, ali pocetak igre je tako nezanimljiv da sam odustajao. Sada sjeo, i u tri sesije presao igru. Combat je sav u stilu i neonskim bojama, Infamous SS prije Infamousa. Na pocetku se mora dosta eskivirati sto dosta usporava borbu i cini je poprilicno dosadnom. Kasnije, kada se malo otvore upgrade-i, igra je ludnica boja, krvi, blades-a, i djelova tijela.

Graficki, najljepsa igra sa prosle generacije, mogu je samo upresovati i eto remastera za ps4.
Prica drzi paznju, iako gazi po tri djela koja su izasla prije nje, a zapravo su sequeli.

Kako sada stvari stoje, ovo mi je najbolja God of War igra, steta sto ima onako los pocetak, vjerujem dabje dosta njih (kao i ja) odustalo poslije sat vremena i nisu dovrsili.

E da, mehanika heal/decay mi se nesto ne svidja, nije dovoljno precizna niti intuitivna. Zato je mehanika sa drugim Kratosom pun pogodak.
Od mene 9/10, evo kupim lagano vilicu sa poda.

1 Like

Izguglao sam jeste :slight_smile:

Osijedit ćeš nastaviš li :smiley:

Jel ima neko da mi zajmi Batman Arkham Knight za PS4? Oduzicu mu se. :smiley:

To je najtezi event u celoj igri. I sad sam presao onaj klot tour. Ostalo jos gro eventova kao dlc ali naspram ovog je sve easy peasy. :blush:

Edit: 'bem nanu naninu :smiley:

Igra se For Honor Beta interesantna igra skroz :smiley:

Jel igra neko novi Resident Evil…? Ne vidim nikakve utiske o igri pa me zabrinjavate. xD Ja gledam walkthrough na yt i mogu reci da za sada sto vidim - igra je pokidala. Kapa dole, kao veliki ljubitelj horror igara, ova igra nije zajebancija kao par prethodni RE igara. Odusevljen sam. :slight_smile:

1 Like

Ja sam odigrao demo i ukapirao sam da ne bih imao živce za full igru. Rado bih je odigrao ali jednostavno nemam živce za takav tip igara.

Ali ko voli, onda je ovo odlično za njega.

Znas kako, po meni igra kida. Ali izgleda da sam ostario toliko da me smara da igram igru koja je smestena u kuci i gde stalno moram backtracking da radim. Znas to me malo ubija u pojam. Inace ovako bih je igrao nema sta. Malo me smara sto je igra malo predvidiva. Ali dobro navikli smo to od RE. :smiley:

1 Like

Odigrao sam nekih sat,dva RE 7.Evo cisto da javim prvi utisak. :wink:
Napravljen je veliki korak napred u serijalu.Ili bolje reci,povratak pravom RE.Gde je osecaj horora,uzasa bolji.Klaustrofobicna atmosfera,“uvrnuta” porodica i jednostavno samo okruzenje pruzaju pravi ugodjaj za ljubitelje ovih igara.Iako je iz prvog lica,ipak se oseca RE smek. :slight_smile:I brzo se ulazi u stos.
Za sada(a verujem i kasnije)odlican RE.Za mene posle 4-ke(i ostalih pre)…pravi RE naslov.Dobra igra. :slight_smile:
Eh…a u Konamiju sada cupaju kosu i vriste kao mala deca kojoj su oteli sladoled koji su tek naceli…
A imali su zicer…

1 Like

Igram ja! Mesecima sam tulio ovde o tome kako mi je to postala najiscekivanija igra. Zbog PSVR-a, naravno. Ne mogu da opisem recima kakav je to dozivljaj.

Zapravo, mogu, u PSVR temi sam napisao wall-of-text, ali tamo slabo ko zalazi… :smiley:

Malo mi je zao ljudi koji ga igraju u pljosnatoj verziji, nemate pojma koliko je sve prirodnije i jos strasnije u virtuelnoj realnosti.

PSVR ima svoje mane, al nista ne moze da nadomesti taj osecaj da se stvarno nalazis u nekoj stracari, okruzen strahotama.

1 Like

Auuuu, igras sa PSVR…? Koji si ti bogotac xD :smile: Svaka cast, ja ovo sto vidim na yt pa mi nije sve jedno, mogu da zamislim kako izgleda sa time. :smiley: A i mogu reci da me igra drzi u iscekivanju sta ce da se izdesava na kraju. :slight_smile: A i ovo je definitivno survival, jer maltene places za taj jedan metak kad omasis protivnika pistoljem. :slight_smile:

ovo mi je kaish:

1 Like

Ljudi,mozda masim poentu,ali… koliko god vr bio realan … Zar neces reci sebi “Pa to je ipak igra,niko i nista ne moze da me povredi”.
Da li mozete to da kazete sebi? (Level 7)

2 Likes