Šta trenutno igrate? 2017

Moze, pa pazi ja imam oko 80 igara za One tako da pocni da budzis game colection za ps :slight_smile:.

Haha ne, nego Uncharted 4. Ispalo je lose jer sam se nadovezao na gospodinov post. :smiley:

Ali je i Last Revelation jedna od mojih omiljenih 3rd person igara svih vremena, svakako mnogo bolji od svih modernih Lara. Nema vise osecaja istrazivanja i zagonetki.

Haj dobro, opravdao si se cim si spomenuo Last Revelation haha :smile:

Lost Legacy je inace neverovatno lep. Ogromna, skoro open world prasuma. Ne mogu da zamislim kako bi tek izgledao u 4K HDR modu. Ali za razliku od U4 dizajnerski je monoton, bez spektakularnih cut scena, a likovima nedostaje harizma. No nisu to kljucne zamerke jer je gameplay i dalje dosta jak i pruza dovoljno nacina za eliminisanje protivnika da nikada ne dosadi. Cini mi se da ima i manje penjanja.

Tr4 je hands down najbolji TR, dan danas. Igra saha, lutanje sa mehanickim scarabom, penjanje po piramidi, takvi igara na zalost vise nema. Sad je glavna stvar da lik prica sam sa sobom, ima mogucnost da ubije vise ljudi nego dzingis kan (moze i Kublai) ali i da skida sve silently jer to je in.

Dobar je uncharted, dobra je nova lara ali fali malo te old school avanture.

1 Like

Jednom godisnje ga predjem. Igra uvijek stoji na PSP-u.

Najdrazi nivo, daleko, Kleopatrina palaca. Uz Shogo, TR4 mi je donjeo najvise stresova kao klincu hahah

https://m.youtube.com/watch?list=LLZ8wm5NQeDYHfJVCFH11XbQ&params=OAFIAVgB&v=dbZ3ILqCVEg&mode=NORMAL

I’ll be blunt…

Najbolji serijal doticne tematike sa prosle generacije. Opcenito, meni licno, nabolji serijal svih vremena. Pocevsi od NES, GBA i Aria of Sorrow, do zadnjeg LoS-a.

Cim izadje, tj. bude dostupan na BC, kupujem kompletan posljednji serijal.

1 Like

Prvi deo mi je bio dosta bolji od drugog. Odnos kvaliteta i nivo-a zanimljivosti je isti kao kod Darksiders-a.
Prvi deo sam presao u jednom dahu i bio mi je fantastican, ali zato drugi deo me je smorio London, nije mi bio ni priblizno dobar kao prvi, sa izuzetkom epskog pocetka.

1 Like

Pricom je dosta kvalitetan.

Mislim da je ljude najvise smorio stealth dio igre, koji je totalno bio nepotreban.

Bas to, posebno deo koji je zahtevao prebcivanje oblika, a meni su jos nedostajale one fine zagonetke iz prvog dela, kao recimo kod vestica u muzickoj kutiji. Ono je fantasticno bilo napraljeno. Po prici su oba dela odlicna. Bacio si mi nostalgiju sada, opet bi igrao :slight_smile:

1 Like

Drago mi je :slight_smile:

Takodjer, to bi stavio kao jedan plus.

Ja nisam bas nesto daleko dogurao, opcenito nemam volje nesto za igranje igara- ljeto radi svoje :sunglasses:, ali dobro zima/jesen lagano kucaju na vrata. BTW. Na 6-tom chapteru sam stao, za sada meni je bolji od odlicne 4-vorke, okruzenje kao da je lepse…

Presao Wolfenstein the new order , dobra igra stvarno, sada na red dolazi the old blood,da predjem sve to prije izlaska nove igre.

1 Like

Nadjoh nosioca za Lost Legacy, skida se. Ako uspijem, danas cu preci citavu igru. Jedva cekam!

Ima Sony jacu konzolu, Ps4 Pro :smiley:

Zoki i ja smo preorderovali Knack 2 danas - jedva cekam, prvi deo mi je bas jako drag. Demo me nije nesto oborio s nogu, ali i ne trazim nista mnogo vise od jednostavnog oldschool brawlera. Dosta mi je vise prekomplikovanih igra u kojima se zaglavljujes na svakih pola sata. Ne znam koja je fora da Sony naplacuje punokrvne igre kao sto su Knack 2 i Lost Legacy 30e, ali podrzavam u potpunosti.

Pa upravo to, cini mi se da drugi onda nemaju opravdanja da naplacuju po punoj ceni.

S druge strane, mozda Sony moze sebi da priusti da pokrije razliku od pretplata ili drugih prihoda.

Upravo završio Red Dead Redemption, vrhunska igra, masterpiece, remek delo… Kako god da je nazovem. Priča, likovi, mapa, sve je 10/10. Maestralno odrađena igra, grafika, detalji na mapi, veličina mape, igra stara 7 godina, a kao da je izašla pre 2 godine. Vredelo je dati i više od 9$ za ovu igretinu. Sa zadovoljstvom čekam RDR2, pašće i preorder.
Sada se bacam na Rise of the Tomb Rider, šta ću posle videćemo, razmišljam o Quantum Break-u.

2 Likes

Čemu li se ti nadaš,prijatelje…

1 Like

Igra se Batman Arkham Knight sta reci sjajna igra sjajnog serijala ali voznja batmobileom je mogla biti 100 puta bolja ali ne zalim se :smile:

Meni je bilo klimavo u pocetku da naucim da igram igru kako treba, bilo mi prekomplikovano. Al kad je jednom kliknulo, uzivao sam u svakom satu, kako u betmobilu tako i van njega. Obicno ne radim vise od minimuma van glavnih misija, ovde sam odradio sve sem onih milijardu ridlerovih zagonetki.

‘Even the Odds’ i dalje najbolji button prompt ikad.

1 Like