Šta trenutno igrate? 2017

Realno ‘Even the Odds’ na pocetku je bas da se najezis.

1 Like

Pozdrav, @padawan a sam od Vukana kupio xbox :smiley: jel moguce da je to taj isti ? :smiley: jer mi je bas rekao da je bio na forumu i Asmir mi je predlozio da dodjem ovdje …

160 metkova? hahaha Na kojoj jacini igras,very easy?

Znaci vredi da nateram sebe da udjem u ovu igru,taj batmobil mi je delovao kao najveca glupost na samom pocetku igre,i nisam nikad igrao dalje.

Igram uvek sve na normal jer nemam vremena da se bakćem na većim težinama.
Ali “Zoran Lazarević”… Ma jestee…

3 Likes

Batmobil je extra novina u serijalu samo sto su kontrole na pocetku neizbalansirane pa se moras navici u toku igre a kad se transformise u tenka ne moze ti niko nista samo se kreces i deformises protivnike :wink:

Ne igram ni ja odmah na Crushing prvi put,ali ako igras na lakim modeovima onda igra prodje veoma brzo. Nisam imao problema sa Lazarevicem cak ni na Crushing jacini,za razliku od grounded TLOU samo u onoj sali u skoli sam poginuo 30 puta jer nema municije bukvalno nigde,i moras da ubijas runnerse da bi imao bar neku municiju.

Kapiram batice,i ja bi voleo tako,al jednostavno nemam vremena. Zena,dvoje male dece… Srbija.
Vecito jurnjava za prezivljavanjem,malo vremena za gaming… Zato se trudim da odigram sto vise igara,dok me jetra ili čuka ne izdaju,umesto da razvlačim igru 56 sati.
Sad još da sjebem Zoku Lazarevića Zokija.
Ode Zoka. I sad neki final run. Kraj igre ,predpostavljam. Odlican naslov…
Evo ga u staff jedan naš… Nikola Dupkanić. Verovatno je hrvat. Tako će jednog dana i naš Đorđe.
Dragana Karajić !

Lost Legacy igrao malo sinoc I danas. Za sada mogu reci da je sjajna igra.

Sto se tice dizajna igre,puno vise vuce na Tomb Raider igre, dok mi se cini da je ND uveo I par wink wink stvari na TR igre. Npr Cloe nakon sto izadje iz vode ima slican potez kao Lara kada ocjedi kosu, level design dosta podsjeca na TR, kao I sam cin istrazivanja.

Sto se tice nedoatatka Nathana… pa on je u igri. Cloe je Nathan. Pocev od pametnih dosjetki, znanja o svakom arheoloskom detalju na koji naidje, kao I po tome sto je baksuz kome sve puca ispod nogu, I na koga ostali stalno galame kako je nesmotren. I taman tako igram I kontam jos samo da kaze ono ‘crap’, kad ne lezi vraze, nakon dvadesetak minuta Cloe rece ‘oh crap’. Pa dobrodosao zenski Nathane Drejče.

2 Likes

Meni je Chloe kao karakter totalno bezlican. Nadine isto tako. Nejtan je imao neki decacki sarm, duhovite opaske, cinilo se kao da ga poznajem. Elena je isto nekako bolje razvijen karakter. Sully isto sjajan. Ali jos sam na ogromnom 4. chapteru, mozda ce jos malo razraditi background kroz cut scene kasnije.

1 Like

Uzeh Lost Legacy a igram Jak-a. :smiley:

Igram Diablo, sezona 11 :neutral_face:

1 Like

Za Chloe se delimicno slazem sa tobom,ali za Nadine si pogresio,ona je tokom citave igre fantasticno predstavljena u smislu “tupave snazne sirovine”,svaka njena recenica i svaki njen potez su psiholoski super odradjeni. Nathan nije nigde otisao,ziv je i dalje,zasto ljudi zale za njim ne shvatam. Elena je najbezvezniji i najdosadniji karakter u citavom Uncharted svetu,jos je napravljena da zna da se bori i da puca,a to je potpuno nerealno s obzirom na njenu zenstvenost i profesiju kojom se bavi.

Mislim da je celokupan kreativni potencijal sada usmeren na Last of Us 2. Ne verujem da ce biti novog IP-ja za PS4. Za PS5 mozda.

Dzegeru Miče,tebi Medak kliče.
Ako ste se pitali kako izgleda nositi na leđima trnovite trupce kroz trnovitu šumu…
Nije ni malo prijatno. Skupih par atoma snage (uz mali stimulans) pa sedoh da počnem i U3, da konačno završim trilogiju i vratim čoveku nalog…
Svidja mi se početak. Drake u odelu i tuča…kao da igram Yakuzu.

Konačno nabavio nalog i vremena pa počeo pre par dana Horizon ZD. Au kakva igretina, sviđa mi se što su side questovi mnogo raznoliki a nose odlične nagrade. Ovo mi je jedna od retkih igara koje ću verovatno odma čim završim bez pauze da se bacim na new game+

Ja kad sam igrao new game + nije bio. Uzela se platina, stavila se tacka i idemo dalje. Igraj na hard barem, bice ti zanimljivije. Normal je stroll in the park i dosadice na pola igre.

1 Like

Ne zaboravi disat.
Nemoj dalje od obale.

Itd… :smile:

1 Like

Zeznuo sam stvar u startu sa normal. Mislio ajd brzinski na normal pa onda ng+ na ultra hard dok pohvatam šta kako jer se prenese inventory i skillovi ali neće da može. Ne žuri mi se nigde pa možda bude i 3 playtrougha haha. Evo lvl26 sam a još nisam sva oružja ni probao, sling i tripcaster su mi neki trash možda rare u najboljem slučaju, a ropecaster war bow i ono neko njesra od melee oružja ni nemam. Krenuo redom sa shadow bowovima i armorom pa za ostalo kad skupim shardove :smiley:

Jel je za newgame + DS3 bolje da mi Broadsword bude + 10 fire ili lightning.
Posto dosta Bossova ima weakness to lightning.

Edit: Skinuo Infamous -Second Son i v3c dosao do prve dileme dobro/ lose. Vidim ovde 2 prelaska vec.