Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

To nisam ni znao, nema trofeje, a achivmente ne gledam :joy:

:joy: isto sam i ja radio,stvarno su natrpali milion gluposti da me igra brzo odbila, sto puta mi je bio bolji origins

E pa sad… Ako imala premalo stvari ne valja, ako ima previše opet ne valja :grin:
pa: Kupio sam Gold edition za 33$, ne znam da li da krenem Odiseju ili destiny da gruvam scared tri lika na 650 :confused::face_with_monocle::face_with_monocle:

ma vise ni ne lici na asasina kakvog sam ja voleo

Konacno sam uspeo da udjem u diamond u lolu :call_me_hand::call_me_hand: (top 4% igraca)

Kazem konacno, jer mi je ovo bila peta promocija za diamond :smiley:

4 Likes


Forza horizon fortune island :smiley:

GTA V :

Negde sam odprilike na 30% igre , trenutno sam zavrsio drugu veliku pljacku sa onim helikopterom i onom mini-podmornicom , inace prvi put igram ovo (napokon je dosao na red) i zaista nemam zamerki , Ok ima tu i tamo nekih dosadnih misija ili putovanje od tacke A do tacke B ume nekad da smara ali generalno to je mala cena u poredjenju sa onim sto igra nudi , ima zaista dosta vrhunskih i zabavnih misija (za razliku od GTA IV gde je toga bilo zaista u najmanjoj mogucoj meri) , likovi su super odradjeni, atmosfera, gluma, vizuelni dojam (zaista izgleda impresivno na PS4 Pro-u iako je igra izasla pre vise od 4 godine) , igra je zaista ono sto jedan GTA treba da bude.

Ja probao Division 2 betu… Svima je do sada poznato da za Ubisoft beta znaci isto sto i konacna verzija samo mozda neke sitnice sto se tice performansi se ispeglaju. (ako i to) I mogu da kazem da na Pro konzoli, vizuelno mi izgleda gore od prvog dela. Jedino sto mi se svidelo je dinamicno vreme gde ima i sunca, i kise, i magle itd. Mada i u prvom delu je to super odradjeno, iako je samo zima u opticaju. U opcijama sam video da ima dron da se odabere kao skill i ja se ponadao da mozes sa njim da izvidis, obelezis neprijatelje ili sl. A on samo proleti pored njihove glave (i ne vide ga satro) i “iskenja” neki prdavac od bombice i to je to. Koja smejurija. Uzecu igru mozda tamo za god dana kad izadje sve sto treba i padne cena, za sada mi je prvi deo bombona.

Ne vredi, vec su iscedili maksimum iz ove generacije.

Gledam nesto gameplay preview za Sekiro (btw okacio na Razmeni preorder nosioca za 3500din, koga interesuje) i izgleda samo ok. Bloodborne engine je ipak dosta star.

Ovo malo sto nam mazu oci sa RTX-om, sluzi samo nvidi-ji da prodaje nove skupe karte i nije ni blizu
engine-a koje mozemo da ocekujemo tek sa next gen konzolama.

A jurim ko blesav nosioca za Sekiro, prijavio se na RI.
Ako praviš nalog, ja sam za share kao i obično.

1 Like






Šta pre igrati?

3 Likes

Odmah da ti kazem za AC ces morati da radis dosta sidequestova, srecom imaju pricu i nisu samo random(donekle) zadaci, oko 30h ti treba da predjes samo main, i to ako bas samo radis side questove koje moras. I ne zaboravi brod da updajtujes.

BTW: Skidam spidermana za ps4, jedva cekam da ga proba, spiderman batman i transformers su mi obiljezili djetinjstvo. @padawan Jesi li poceo AC :slight_smile:

Trenutno ovo

Otrov koliko je zarazna, srećom 60 plavih energetskih napitaka se brzo potroši, a onda mora pauza inače bi se zalepio za telefon :grinning:

Ovako nešto je bilo za PC u vremenu 478-ce… Samo što ne mogu da se setim kako se zvala igra

1 Like

Lemmings :slightly_smiling_face:

Eee, daaa :smiley:

Pa kad djuture krenu da padaju u ambis i deru se a ti imas 10 godina i ne znas sta te snaslo pa ejectujes disketu :joy:

2 Likes

Kakva nostalgija :smile:

2 Likes

Upravo to. Igrao sam ga u septembru :joy:

Jao, sto videh sliku…bas mi se igra opet