Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Trci pravo do baliste i ispali je, boss ostaje sa 10 posto HP :wink: .
Ja cekam maj sada da narucim DS1 verovatno na disku za kolekciju :slight_smile: .

1 Like

Trenutno se igra Mad Max u slobodno vreme, hteo sam da kupim igru na akciji i par puta propustio priliku tako da mi je legla perfektno ova ponuda za ps plus. Ne znam zasto su kukali za ovu igru, ali meni je vrh. Od mehanike borbe kao u Arkham serijalu do otvorenog sveta koji, s obzirom da tumaras pustinjama i sl, nekako i nije pusta igra. To su dobro uradili. Za sada sve pohvale.

Zaršio konačno Witchera. Kakva igretina !!! Trebalo mi je 48 sati da protrčim kroz main questove. Sad ću lagano da istražujem mapu. Batman je na čekanju jer mi je Gow 4 već bio instaliran pa sam krenuo njega, mada mi nešto za sada ne ostavlja dobar utisak, ili ja imam prevelika očekivanja.

Jer je kraj? :joy:

Bas sam jucer gledao da uzmem AC Rogue za 4-vorku, posto ga nisam igrao na ps3/x360, a cuo sam da je slican Black Flag-u, ali nope…ipak se blizi :star: - GOW

48 sati?? ja kad sam pretrcao questove potrosio sam 144 sata :smiley:

3 Likes

Ja ti ne bi savetovao da iskoristiš balistu, jer se ovaj boss pojavljuje još dosta puta u samom prelasku igre i ako sada ne naučiš kako da se boriš protiv njega, posle će biti mnogo teže. Na ovom mestu je široki prostor i možeš da manevrišeš, a takodje i da iskoristiš estus ako zatreba. Takodje je sama borba veoma lagana, jer boss ima samo dva poteza koje koristi ako se dobro sećam, charge i kombinaciju od 3 udarca za redom, posle chagre-a imaš vremena da ga udariš par puta, a posle kombinacije 1-2 udarca. Samo nemoj biti pohlepan, gledaj da dok radi kombinaciju se držiš iza njegovih ledja i pada jako lagano.

1 Like

Cini mi se da i nije bas sirok prostor. Nije on mene napao tamo gde ga donosi ona pticurina nego posle, a tamo prostor i nije bas sirok. Vise je duguljast.
Nego, hvala na savetima obojici a probacu ipak da ga ubijem postenom borbom.

Na taj prostor sam i mislio kad sam rekao da ima puno prostora :slight_smile:
Sve ostale borbe protiv ovog protivnika imaju daleko manje prostora na lokacijama gde napada i nema odmora i predaha, jer je agresivan i stalno napada. Tako da dobro uvežbaj šemu kretanja i udaraca, trebaće ti.

Kad već reče - poštena borba, toga nema u DS igrama, odnosno gaji se upravo suprotna stvar. Igra se trudi da napravi podmukli potez gde god je to moguće. Pad sa litice u najgorem mogućem trenutku je tu čisto zabave radi :slight_smile:

Primer ti je i ovaj boss, prvi put gde ga srećeš, sa pritcom koja ga donosi, u isto vreme ti upada da se boriš i sa 3 obična protivnika sa kopljima. Šanse da uspeš su tako male, da je to daleko od poštene borbe :slight_smile:

1 Like

Danas sam krenuo sa Naslova da igram sva 3 na PS4.

Uncharted : The Drakes Fortunes naravno igra je super naravno podsesace na vise naslova ali je super ii ujutru izlazi video na kanal.

The Order 1886: Neznam sta sam cekao ovoliko, prica mi je predobra i mehanika je zanimljiva jedino sto me nervira su cut scene.

Infamus the Second Son igra je Fantasticna i prica mi se svidela jedino sto mi je malo glupo sto nemam prvi deo ak osam dobro skonto pricu da meni fali prvi deo.

Imas infamous 1 i 2 na ps3. Ali oni nisu toliko bitni za second son. Jeste malo na pocetku se nesto spominje ali je igra i prica sama za sebe. Infamous 2 kad bi igrao bez keca to je vec druga prica.

Infamous SS je i dalje jedna od najlepsih i najboljih igara na PS4.

2 Likes

Meni sad order 1886 ubija , to cak igram a ni ne snimam posto cu ga igrati jos jednoim garant.

1 Like

Što se tiče Second Son, OK je ako znaš šta se dešava u prethodnim delovima, ali nije preterano potrebno da bi uživao u igri. Ima par sitnica i likova, ali ništa posebno. Second Son i First Light su uglavnom priče koje se ne oslanjaju na prethodne delove.

Upravo sam masterizovao Rayman Legends, sve gold i sve sam teensies oslobodio 826/826. Trebalo mi je samo 40 sati :smiley:
Sta reci definitivno je jedan od najboljih 2d platformera.


Igrao jedno 3h igre, zanimljivo za sad

1 Like

Koje su to sluske i tastatura?

Sluske Alcatroz x-craft 7000, a tastatura ms thunder pro mehanicka.

1 Like

Završio nedavno AC:Origins, dopala mi se igra, mehanika, priča, ambijent. Mada nekako izgubila se ta čar Assasina, gde se šunjam po zgradama, tražim najlakši način za prelazak misije… Sa druge strane, vidi se pomak u odnosu na poslednju iteraciju igre.
Od mene 7.5/10. Ovih pola što fali za 8, je zato što pred kraj postaje baš repetitivno, u jednom trenutku sam molio da se igra završi, ali ne odmah iza ćoška još jedan boss.

Nakon toga, odigrao i SuperHot, kakva unikatna pucačina. Ovo bih voleo da probam u VR-u. 8/10

Sada sam krenuo Dishonored 2. Prve 3 misije kompletirao, utisci za sada pomešani. Nekako sam blizu da je batalim totalno, a sa druge strane bih voleo da je kompletiram. Jednostavno mi ne leži tip igre gde moram da se šunjam i gubim vreme ili u protivnom ginem. Za ove 3 misije sam izginuo sigurno 20-30 puta, a igram na normal. A vreme igranja skoro 3 sata.

#roadtoPlatinum

Ovakvu seriju i igre nisam imao od prosle sezone.
Tiltovanje protivnika bukv :smiley: