Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Gde ja to “psujem” kao kocijas?

Zaista sam mislio da si inteligentniji Oblace…

Ti si dobro prošao, mogao je da kaže da kmečiš.

Ljudi ae pomoc. Ocu da skinem halo sada. Nzm koji da skinem sa passa ima ih gomilu. Koji je najbolji da odigram. Vazan mi je kvalitetan single player.

Kreni od keca.

Gde me nadje :slight_smile:

Pre neki dan sam skinuo Master Chief Collection, da odigram sve redom, upravo zavrzio Halo 2, i spremam se za 3.

Halo Master Chief Collection (Halo 1, Halo 2, Halo 3, Halo 3 ODST, Halo 4), Halo Reach i Halo 5 su FPS.

Halo Wars 1 i 2 su RTS,

Halo Spartan Strike je top down pucacina.

1 Like

Ok… xD
I sta bih trebalo da zapocnem?

Kao sto kolega rece, kreni od keca, Halo: Combat Evolved

Timeline:

Original trilogy

1 Like

Nisam video njegov komentar… samo msm da nema kec na pass-u

Skini Halo Master Chief Collection. Tu su 1, 2, 3, 3odst, 4

Ok. Skida se…

1 Like

\m/ O \m/

1 Like

Halo Combat Evolved je meni licno najdrazi, kampanja je fenomenalna, sa dosta twistova, odlicnih lokacija, kao I sa odlicnim pacingom.

Halo 2 ljudi pretezno vole zbog Arbitera, iako je meni kampanja meh u odnosu na prvi dio.

Halo 3 zaokruzuje pricu, ali mislim da se nikako ne treba igrati prvi.

Halo Reach je izasao zadnji ako gledamo Bungie igre, ali je u timeline prvi, tj desava se prije Halo CE. Poslije Halo CE meni omiljena Halo igra.

Halo ODST se odvija izmedju Halo 2 I 3, I prati Orbital Drop Shock Troopere (ODST), te tu nema Master Chief-a. Sjajna igra, odlicna atmosfera, ali mislim da ces da je cjenis vise nakon sto si igrao ostale Halo igre.

Halo 4 I 5 su pocetak nove sage sa Master Chiefom, iskreno meni su kampanje izgubile draz Bungie igara, I ako ces samo da igras singleplayer, ove igre mozes igrati zadnje.

3 Likes

Ok brate. Hvala na pomoci. Stavio sam ovaj obilni halo pa cemo videti za dalje.

Kad god cujem Halo Combat evolved setim se one misije u coopu @daemonkiller92 hahaha.

1 Like

Halo 4 mozda ima i najbolju SP kampanju medju fps igrama , u svakom slucaju jednu od najboljih kampanja u fps zanru.

ali… biblioteka?!

Htio sam napisati Library, ali meni nije toliko strasna, posebno kada je ponavljanje sa Flood.

Sta cemo onda sa The silent cartgrapher

Masterchief skinut jutros i predjena prva misija u kecu. Moje misljenje za sada je da nisam dugo bio u hype-u za neku igru.

Kad završiš sa igrama pogledaj temu koju sam odavno napravio za Halo serijal, gde sam se trudio da ubacim što više informacija. Nekad sam imao mnogo više vremena i strpljenja :smiley:

@iKaran Slažem se sa celim postom. Baš me interesuje šta će dalje raditi u Infinity, a trebam i da nastavim sa čitanjem knjiga… Od kad sam stao mislim da su izašle još dve ili tri, pa onda ova serija što se sprema… Moraće da se oživi ona tema izgleda :slight_smile:

Ontopic: Nastavio sam sa Vermintide 2, ovaj put sa drugim klasama da bi i njih levelovao i završavao misije. Nije lako krenuti maltene od nule sa nekim likovima. Obično bi odmah uskočio na Veteran, ali moram da igram na recruit, što je prelako i mindless. Oh well, grind is grind.

1 Like

Vazi tebra pogledacu. Smor mi je sto je vermintide preko passa a ne planiram da uplacujem i za pass i za gold. Trazio sam ga u fizickom izdanju ali je neverovatno da ga nema. Igra me bas odusevila al ne gotivim digitalno da uzimam igre koje su meni vredne.