Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

U pitanju je online only igra, pa je normalno da nema fizička kopija. A zašto bi ti bio problem da uzmeš digitalnu verziju? Jel imaš taj problem i na pc? :slight_smile:

Na pc-u nikada nisam kupovao igre.

Pa, tek tamo nemaš ništa od fizičkih izdanja, sve je digitalno. :slight_smile:

Ako ti se sviđa neka igra, ti je kupi, jer sa tim ograničenjem na fizička izdanja nećeš nikad ništa igrati :smiley:

1 Like

Drugar i ja vec duze vreme igramo Bloodborne. Dosli smo valjda do zadnjeg bosa (mi bar mislimo da je zadnji). Mergos Wet Nurse je bio bas maciji kasalj i vrlo lako smo ga oborili dva puta. Mozda smo zbog duplog igranja (u mom, pa u njegovom svetu) overlevelovali, pa nam ovaj bos i nije predstavljao problem. Ja sam 95 lvl, on je 92 lvl.
Ono sto smo propustili da radimo tokom igre jesu Chalice rituali. Tek sada smo krenuli da ih resavamo, ali nismo sigurni koliko su oni sada bitan deo igre. Imamo ili tu opciju ili da damo zivot nekom cici sa groblja u Hunter Dreamu (sto smo i odbili).
Zatim sam malo proguglao i video da imaju jos neka dva bosa, bas na tom groblju. Do njih dolazimo tako sto damo zivot cici?
I koliki su sada uopste bitni Chalice rituali?

Chalice dungeon, je opcionalni deo BB i smišljen je kao deo igre koji se igra posle završetka glavne priče.
Sjajno su napravljeni i meni su ostali u košmarnom sećaju, jer sam prelazio jedan preko nekoliko puta (ko je igra defiled sa smanjenim HP, zna o čemiu pričam).

Savet ti je da pre nego što kreneš kod Hermana (čike u kolicima) sačuvaš poziciju na USB ili na colud-u. pa da je vraćaš 2 puta, ako želiš da pokupiš sva tri trofeja koji dolaze na ovom mestu. Praktično ti je ovo kraj igre i na ovaj način možeš da skratiš prelazak na 1, umesto 3 puta. Stavio sam spojler, jer je zaista spojler, pa pročitaj ako želiš, ali je koristan spojler.

Ako se dobro sećam, ja sam igru završio na LVL 90-92, a chalice dungeon-e, sam peglao do LVL 120.

Ja sam presao dva dungeona za sat vremena, bez imalo muke. Iskreno, citava igra mi nije toliko teska. Sada, da li je do skilla ili neceg drugog, ne znam, ali znam da nemam nesto preterano smrti.
Doduse, uvek smo igrali u paru i moram priznati da je lakse nego sam kad peglas.

Sve u svemu, uzivao sam u ovoj igri iako sam na prvu, kada sam pogledao trailer na Youtubo mislio da mi se nece dopasti uopste. Nije bilo sedenje ispod 2,3 sata. Mnogo je zarazna.

Sinoc sam igrao bas dungeone i uz jezivu muziku, jezive krike i smeh bebe, u 2 ujutru sam bio maksimalno najezen dok sam hodao mracnim tunelima i nailazio na crvene skeletone :grin:
Svaka preporuka.

1 Like

Upravo sam to i ja govorio. No medjutim, nastavi dungeone :joy:

1 Like

Nekad mi je bilo lepo kad uvece krenem da prelistavam forum da vidim sta su ljudi to novo igrali, kakva su iskustva…
Sad ljudi moji kao da citam scenario Zadruge 2, cemu tolika prepiranja au…

2 Likes

Kad bi se malo rascistili neki ljudi odavde, mozda bi i bilo mnogo lepse. Neki su se zalili na Pleju… Covek dok je bio ovde bilo je mnogo prijatnije mesto, nego sto je sada. I to sve zbog par pojedinaca, koji iz nas, svojom negativnom energijom i dosadom u zivotu, crpe istu takvu losu energiju.
Verovatno je ignorisanje i najbolji lek za pojedine vaske :slight_smile:

5 Likes

Ubi me ovaj Detroit Become Human skroz u pojam. Krenuo na platinu ali dzaba kad guide-ovi nisu bas idealno pisani te sad moram po 2-3 puta svaki chapter ili par njih da ponavljam.

Inace igra (ko ne juri platinu) je nevidjeno dobra, prelepa i potcenio sam je zbog Beyond 2 Souls i Heavy Rain koji mi se nisu u opste dopali.

Takodje sam ponovo obrnuo Watch Dogs 2 i opet sam se odusevio kakva je igretina (ako izuzmemo taj hipter, gay i ostala sranja).

Cekam vas. Puska je spremna!
vmaetix - saljite zahtev i da napadamo :slightly_smiling_face:
(Ps4)

@Zoorulee ?
@jahalang0112 ?
@fostes ?

Izgleda ko da igras na EI- Nišu onom sto je 8 programa imao :joy:

3 Likes

Hahahah. Ma ovo mi je ona wide (kao go pro) kamera, posto mi se nesto fokus zeznuo kod obicne, pa je mutna.
TV, za 300€, bolji neces naci :slight_smile:
Telefunken, 40 inca, smart, full hd, 3 godine garancije. Bombona za nas studente :joy:

Veceras smo na suprotnim stranama bili @Zoorulee i ja. Battlefield 5.

Nisu uspeli da udjemo u istu ekipu, pa sam samo gledao gde cu da ga ugledam. Prvi susret, Zoorule me dize u vazduh. Ubrzo mu vracam automatskom dok trckara preko poljane. 1-1.
Pobedimo prvu partiju, drugu uzese Zoorule i ekipa. Igra se treca partija, sami pocetak, dvojica iz grupe i ja sedamo u dzip i gazimo minu koju je postavio ko drugi nego Zoorule :grin: Sva trojica odletosmo. Medjutim, uz dobru taktiku ekipe i ekipno zauzimanja teritorija, uspeli smo da odnesemo pobedu.
Moram se pohvaliti da sam u drugoj partiji bio u pozitivnom skoru. Zoorule je uvek u top 5, ali uvek i sa negativnim skorom, bar u ove tri :slight_smile:

Omiljeni deo table (ne znam koja je, mozda neko zna?! Teritorija E je kao u nekoj garazi, dok je teritorija A na mostu gde su vozovi) teritorija A, sunjas se izmedju 3 vagona, kao i u vagonima. Izuzetno napeto i neki nalet adrenalina me uhvatio kada sam iz dosade krenuo sam da osvojim teritoriju A. Ulazim na A i vidim da ih ima bar 5 oko vagona. Uz sunjanje pridjem dvojici sa ledja, overim ih i brzo u vagone da me ostali ne vide. Ne znam kako ali ubrzo oborih i ostalu trojicu i tako sam osvojih teritoriju A. Dolazi nedugo zatim i ostatak ekipe i zadrzasmo teritoriju A.

Meni se BF5 itekako svidja. Stvarno je odlicno uradjena igra. Jos je ovo Beta verzija pa se nadam da ce se neki bagovi popraviti.

Ono sto bih jos dodao jeste opciju da odmah umres. Ovo ovako cekanje posle svake smrti itekako zna da smori.

Municije zaista ima malo. Puske moras da kupis sa poda ako hoces da ubijes vise od 3,4 vojnika. Medjutim, meni ovo nije minus. Koji vojnik je to isao sa puskom i nosio 200+ metaka?!

Ne svidja mi se sto je sa snajperom potrebno bar 2 metka u telo da bi oborio vojnika. Zna se sta je snajper valjda. Nanisanis, palis, pogadjas, kraj.

Likovi koji uzimaju Medic, uopste ne rade svoj deo posla kako treba. Ima ih koji lete i gledaju da ozive druge, dok ima ih koji stoje 5 metara od te e i puste te da iskrvaris. Ali dobro, to vec nema veze sa igrom, te zato i treba imati svoju ekipu.

Sta mislite da sutra vece organizujemo neko rokanje? :slight_smile:
Nedelja je, mozemo se malo opustiti uz BF5.
Ja sam tu, odgovara u bilo koje doba dana. Pisite i ostali (i stavite odmah ujutru da se skida BF5, ukoliko to vec niste uradili) :slight_smile:

1 Like

Znaci ipak si to bio ti. Gledam imena na listi i tvoj nick, izadjem iz partije da probam da te nadjem na listi prijatelja, ali te vise nije bilo online.

Juce sam bas imao cudno vece. Mislim da ni jednu partiju nisam zavrsio ispod 5 mesta u ekipi :slight_smile: a peglalo sa bas dosta.

Napravio sam jedan potez i nadam se da je sacuvan zapis. Probacu danas da ga isecem i postavim. Ostao sam odusevljen. Lik se skrivao iza vrata, malo se video, utrcao sam u prostoroju, razvalivsi vrata, koja su ga odgunula i poklonio sam mu escajg :slight_smile:

Ja sam raspolozen i veceras za igranje. Tako da ako zelis, javi se da igramo, ali ovaj put u istoj ekipi :slight_smile:

EDIT:
Juce sam bacio 2 v2-rocket poklona na protivnicke polozaje. Jako zanimljivo izgleda kako dolece i pada.

Evo i klipova.

Prvi je escajg, a drugi je Vukanova pogibija od eksploziva :slight_smile:

1 Like

Posle ovog klanja bio si u fazonu “kako sano ovo izveo?!” :joy:

Da da, to je to, kad si nas digao u nebesa :grin:

Onda pucamo i veceras :slight_smile:

Može, ja sam spreman, nasao sam šlem :slight_smile:

Đoka, druže moj,
Odigraj Titanfall 2 kampanju! Zahvalićeš mi sa par piva prvom prilikom!

3 Likes

Citam i ne verujem… :slight_smile: