Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Kamo srece da mozes negde i TF2 da probas, pa da uporedis. Osecam da bi ti TF2 bio sve zajedno bolja igra.

Steta sto ce nestati pod CoD lavinom. Sto to uradise…

Da, cudno da nisu izbacili igru na prolece, nego ovako izmedju BF1 i CoD. Iz svega sto sam video, deluje mi kao da je u IW kampanja bolja a TF2 mp bolji. Svakako cu uzeti i TF2 sledece nedelje kad predjem IW pa cu uporediti. Mislio sam da je IW radio isti tim koji je radio AW pa sam ga uzeo bez mnogo razmisljanja, cak nisam ni proveravao da li je to tacno (juce sam video da nije).

Slazem se da IW ima bolju kampanju od TF 2 kampanje(SP), takodjer sam danas odigrao dve misije COD: IW, onaj uvod mi je bio WTF :muscle:, pre jeb_no dobar, kampanja trenutno izuva.

BO 3 MP je jedan od najboljih MP kada je COD u pitanju, meni osobno pored COD 4 MP najbolji MP.

Iza TF2 kampanje stoji covjek koji je stvorio MW, mnogo bitna cinjenica. Vjerovatno je single player dobro odradjen, citao sam samo pozitivne komentare.

Za par dana mi stize CoD IW Legacy Edition, jedva cekam da odigram kampanju. Molim vas bez spoilera, posite utiske ali se kontrolisite. Dosta mi je sto mi na youtube iskacu preporuke sa spoilerima, pa moram oprezno da pretrazujem home screen

@S.T.A.L.K.E.R Trebao si uzeti Deluxe Edition dobijes za 20e vise Season Pass koji sada trenutno kosta 50e, a cela edicija kosta samo 100e, tako da se malo je reci isplati.

Sto se price tice SP - kampanja, IW treca misija ono baz ti zavrsava skroz bez nekog bez veze spoilera :smile:

Platio sam Legacy Edition 60 e na base.com :smiley:

Neko je okacio razliku izmedju TF2 PS4 Pro daunsemplovane verzije na 1080p, i obicne PS4 verzije.

Da jer su ti skinuli onih 20% VAT-a (porez), za drzave van EU :wink: :smiley: .

@padawan Lepo lepo…nije djabe PRO :slight_smile: mogu misliti tek ove nove igre kad pocnu izlaziti…

Evo jos jedna slika i pise sta je sta(Pro i obicni), s time da racunaj da je ovo samo downscale na 1080p:

Ovo je za PRO:

Ovo obicni PS4:

Znam znam, eksploatisem to dok mogu :smiley: bukvalno me ispalo 20 e jeftinije od digitalne verzije.

A kasnije kad izgubim tu mogucnost, jbg, prezivjecu nekako i bez toga. Vazda smo se snalazili, snalazicemo se i dalje :slight_smile:

Lepo izgleda, ali ne verujem da se primeti razlika ako nije side by side…danas da igram na ps 4, sutra na pro…ja ne bih video razliku

[quote=“jahalang0112, post:2621, topic:9273, full:true”]
Igrao sinoć Bf1. Majko moja kako ona igra izgleda. Svi ostali treba od njih recept da uzmu. Atmosfera je neverovatna. Sto se tice mog umeca, prica nije tako lepa. Beta mi je išla vise nego dobro, ali sam se sinoc slabo snasao. U nekoliko meceva jedva sam 1kd overall postigao.
[/quote]Odlican je MP, ali SP je najvece sranje koje sam video - igrao, traje 3 i na normal max. 4h od toga su 2 sata cut scene, tako da igra traje 2h realno. Kampanja je nikakva, ono sto je drzi su muzika odlicne cut scene a ostalo cisti meh. Radje da su dodali jos koju mapu a izbacili kampanju iz igre.

1 Like

@Marko96 Obrisao sam postove, posto vec vidim drugi pa treci post na tu temu :slight_smile: , jos nam samo i politika fali. Vratimo se mi radje na ono za sta je forum(tema) namenjem(a).

1 Like

Potpisujem…jedino mi se svidela misija sa avionima i to je to :confused:

1 Like

Ma ja samo znam da sam sa COD kampanjom i proslom(BO 3) i ovom pre zadovoljan.
A to da naravno, igra(cod i BF) a pogotovo BF…(nemoram nista niti pisati) se kupuje najvise zbog MP, zato i jesam uzeo odmah u startu i Season Pass za COD: IW, cim se pojavi u trecem mesecu prvi DLC uzimam verovatno i za BF1.

Za BF to stoji, ali reci za CoD da ima kampanju samo da bi se reklo da postoji je malo neozbiljno. Garantujem da postoji veliki broj potrosaca kojima je kampanja bitnija od multiplayera. Ja sam takodje jedan od onih koji obozavaju CoD kampanje. Kratko traju, pravo su osvezenje nakon silnih open world igara i zabavne su. Mp cu igrati svakako, ali SP je segment igre koji ce je prodati, ne MP (govorim iskljucivo o CoD-u). Lako je provjeriti, pogledajte reakcije na sp trailer i pogledajte na mp trailer, o cemu se vise govori?

Osim toga, jeste igrali MW? Je li on tu samo da bi se reklo da CoD ima i kampanju ili je nesto najbolje sto se desilo FPS igrama u prethodnoj deceniji?

Naivna je pretpostavka da svi CoD fanovi (ili svi ljudi uopste) racionalno razmisljaju, a ti polazis od te pretpostavke. Znamo ko cini vecinu CoD komjunitija. Mislis da je nekom djetetu iz Amerike bitno da opravda cijenu igre koju nije sam platio? Glavu dajem da mnogi odigraju samo kampanju i onda gurnu cd negdje odakle ga vise nece vaditi. Ne lupam, izvlacim zakljucak na osnovu komentara.

Jesam presao sam ga(kampanju) pre par dana, sada se igra MP. Uz to se igra Infinity Warfare kampanja, pa se baca na MP uz BF1 MP naravno :slight_smile: .

Za bf ova prica ne vazi, tu smo se slozili da sp nema nikakav uticaj na prodaju igre i da je bitan samo mp.

CoD ima solidan sp i to je cinjenica. Mi ga kupujemo zbog mp-a uglavnom i to stoji, ali ta prica da je kampanja nebitna ne pije vodu.

Trenutno nista prekida se svo igranje do 10-og, do izlaska PRO-a, inace se trenutno igra COD IW, ali hocu ga igrati na PRO-u, na obicnom PS4 grafika mi se bas i ne svidja, da ne bude zabune grafika je i vise od ocekivane, nego ima kao neki lagani sneg preko slike, a to sam vec i rekao(primetio) kada je bila i beta vani…Odmah sam posumnjao da su to namerno napravili radi PRO-a, posto ako neko reklamira COD IW to je PRO konzola…I na kupiji od PRO-a preko pola kutije COD IW, reklama za PRO isto COD IW;