Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

HDR je lose izveden, na zalost, previse tamnih delova. Cak i na Pro konzoli bez HDR-a lose izgleda.

Gears of War 4 sam presao do pocetka Act V i izbrisao igru, stvarno vise nisam mogao. Igram i razmisljam kako mi je dosadna igra, ne znam da li je neko jos imao takav utisak. Ako zanemarimo koliko je igra lijepa, sam gameplay mi nije primamljiv. Ili bolje reci, nije u pitanju gameplay mehanika, neko sami susreti sa neprijateljima nisu bas nikako zanimljivi.

Poslije toga upalim Black Ops 3. Lele, sta reci, a ne zaplakati. Svaki CoD je postao kao cigo koji ti sve zivo nudi. “Ima mozes da skaces, mozes da klizes, mozes biti nevidljiv, ima drone. Saso mange.” Definitivno mi se ne svidja, ali ajde, nastavicu sutra jos bar sat vramena, pa ce vjerovatno da padne uninstall

@iKaran npr meni je igra brutalna, stari smek nova grafika i prica Dobra, kada se pojavio Marcus igra je za 50% postala bolja, stara skola gearsa :-). Moguce da si igrao igru celog dana, koncentracija pala i smorio si se. Ja sam je za dva dana presao ko malo dete sam se odusevljavao.

2 Likes

trenutno igram Tom Clancy’s The Division…igra je dobra i jedva sam cekao da je igram ali…nesto mi nedostaje…samo se nadam da Tom Clancy Wildlands nece isto tako da me razocara tj mnogo nadanja i ocekivanja a ono…

Pa otprilike sam i mislio da je drugima bila daleko bolja, vidi se da tu ima kvalitet. Ali eto, meni nije odgovarala.

Koja je cjena Survival DLC-a? Znam da igra moze da se nadje za 10$

Well fck. Mislim da je HDD najveci problem, posebno kad se uzme u obzir da sve Halo igre stalno moraju biti instalirane.

Rainbow 6 je bolji od Division-a(barem meni), a i koliko vidim igra se na veliko MP, dobro igra se i Division ali manje od rainbow 6.

[quote=“iKaran, post:2827, topic:9273, full:true”]
Pa otprilike sam i mislio da je drugima bila daleko bolja, vidi se da tu ima kvalitet. Ali eto, meni nije odgovarala.
[/quote]Rekao bi da ti nije odgovarali iz nekog od ovih razloga

ili ti jednostavno ne pasu u zadnje vreme fps, tps suteri, ista stvar je u zadnje vreme sa mnom,

Da bas je “isto” . Razbudio si me…:joy:

Pa kakve ima veze onda Fifa, sportska igra, sa dva slicna naslova TPS(Division) + TPS, tactical shooter(Rainbow 6). Pre bi rekao da si ti pobrkao babe zabe + krokodile.

Procitaj opet post, ja sam rekao da je meni 6 bolji, nisam ih usporedjivao. A i da jesam, opet stojim iza svojega(da ih se moze usporedjivati tps vs tps), isto kao i ti iza svojega.

Na ovom gifu, kao da vidim sebe i tebe

1 Like

Zavrsio sam i Ratchet & Clank. Zapoceo sam ga odmah po izlasku na PS4 konzoli, ali sam stao negde na pola i nastavio na Pro-u. Srecom, jer je izgled igre sigurno njen najveci atribut. Na momente zaista izgleda poput CGI-a na novoj konzoli i cesto se spominje kao flaship title za promovisanje Pro benefita, kako u 4K tako i u 1080p. Patch je, interesantno, doneo i dodatni sloj glazure za PS4 korisnike u vidu jos boljeg temporal antialiasinga ali je ipak Pro verzija vise smooth i upadljivo ostrija.

Igra prati u potpunosti radnju iz ne bas uspelog animiranog filma, tako da je igra-bazirana-na-filmu-baziranom-na-igri konundrum zatvoren. Mehanicki je mesavina pucacine u trecem licu sa light platformskim segmentima i Lego igara u kojima skupljate delove (kockice) iza ubijenih neprijatelja. Ovi delici su vam itekako bitni, jer se pretvaraju u valutu za kupovinu novih oruzja koji su prave zvezde ove igra, ima ih na desetine i vrlo su raznovrsni. Nekoliko omiljenih mozete dodatno da nadogradite do maksimuma, cime postaju jos ubojitiji… Monotonija pucanja razbijena je povremenim mini igarama kao sto su hakovanje terminala (dosadnjikava puzzle igra sa aktiviranjem laserskih prestenova), mini deonice u kojima upravljate sa Clankom, hoverbord trke, voznja na sinama, te sakupljanjem holo kartica koje daju raznorazne bonuse.

Imam utisak da je ovo idealna igra za madje, i da bi desetogodisnjak u meni pao sa stolice. Starijim igracima, osim ako nisu ljubitelji Ratcheta i ne udara ih nostalgija, nema bogznasta da ponudi, osim zaista predivne grafike na Pro konzoli kojom mozete da pravite zazubice cak i naduvenoj PCMR ekipi. :smiley: Otprilike upada u slicnu kategoriju kao Knack. Odigrajte, ako ste zeljni ovakvih igara, jer je neopterecujuca reminescencija 3D platformi iz PS1/2 ere.

1 Like

Ja sam ga presao(Ratchet) jos na starom PS4. Ali zato nisam presao do kraja Knack-a :smile: , tako da ga sada bas zavrsavam na PRO-u, sa gustima, igra je odlicna, a i prelepa, pogotovo u 4K, obicni Ratchet(na obicnom PS4) nije nista lepsi od sadasnjeg Knacka - 4K.

jel to streets of rage?

:grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Ovih dana sam presao i ja Titanfall 2. Po meni, kampanja nista specijalno kao sto su se mnogi odusevili, posebno ljudi odavde. Jeste dobra, ali nista spektakularno. Ono sto mi se stvarno dopalo je kako su najgore oruzje iz Titanfall 1 ubacili u drugi deo u kampanju, i skinuli ljagu sa smart pistolja :slight_smile: Da ne spojlujem… Sve u svemu solidna kampanja, vredi odigrati.

Takodje, presao sam i Inside. Iako mi se Limbo nije svideo, ova igra je sjajna, od pocetka do kraja, osim kraja koji mi je nejasan :smiley: Ali koliko vidim, niko ga i ne kapira.

ReCore, koliko sam bio odusevljen u pocetku, danas sam definitivno odustao od igre. Mogla je da bude fantasticna igra, ali jednostavno nije. Da bi mogao da igras main story, moras i da udjes u tamnice(dungeons) moras da sakupljas Core. A da bi njih sakupio moras da ides u sporedne tamnice koje su na nepristupacnim mestima. Tj. da bi dosao do njih moras da se pomucis dosta. Nije to problem, ali meni je zivce oduzela jedna koja se nalazi 200m iznad zemlje otprilike. Da bi dosao do nje penjes se 15 minuta, i ako padnes, sve ispocetka, cekas loading screen jer umires, a loading screen traje citavu vecnost. i sve to ja radim za maksimum 2 core, a meni fali jos 7, imam 8/15 da bi nastavio da igram story.
I onda razmisljam, i reko ma bezite, ima toliko igara ja da se mlatim i gubim vreme na ovo.
Odavno mi nije bilo zao za neku igru sto je ovako neiskoriscen potencijal…

Takodje, prvi put u zivotu igram Halo Reach , jedini Halo koji nikad nisam presao, uvek je nesto iskrslo kad sam trebao da predjem.
Zahvaljujuci @iKaran koji mi je poslao kod. Pre neko vece igramo nas par Halo 5, i pricamo o Halo, Gears, Xbox-u generalno i picimo slayer. I dotaknemo se Reach-a za koji ja kazem da nisam nikad presao. On je verovatno bio u soku jer zna koliko volim Halo, i nista prodje ta prica. Kad posle jedno pola sata, salje mi Igor poruku na viber: ukucaj i kod mi poslao. Ja reko sta je sad mislio nesto za Gearse neki pack posto smo i to spominjali kako on ne voli gearse generalno a ja igram 4ku dosta. Ja ukucavam kod kad ono Halo Reach. Malo nas je, al svaka nam cast, najbolji community! :slight_smile:
@iKaran hvala jos jednom!

4 Likes

Ma ko je to, neko je haknuo lampardu racun ili se neko sali - pise umesto njega :smile: .
Sala :wink: , inace meni je Halo: Reach posle Halo 3 najbolji u celom serijalu.

1 Like