Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Poslato! :slight_smile:

I meni ako moze da uposlim tablet malo :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Baci i meni, kad sam već tu.

Smije li da postavi ovdje link pa da skinemo svi, da ga ne mucimo da salje pm svima pojedinacno?

Ne postavljaju se piratski linkovi na forum.

Šalji i meni :slight_smile: Hvala unaprijed.

Ja ipak preporučujem da uhvatite knjigu u šake, ja sam pročitao prvu knjigu i čekam da stigne druga pošto je rasprodat tiraž, prevod je solidan.

@vmarkovic Poslato! :slight_smile:
@[URL=“http://www.xboxrepublika.com/member.php?u=4273”]S.T.A.L.K.E.R. Poslato! :slight_smile:
@[URL=“http://www.xboxrepublika.com/member.php?u=4145”]SympathyChan Poslato! :slight_smile:
@Wahad Poslato! :slight_smile:

Ako sam slučajno nekog preskočio i ako neko nije dobio link, javite mi se na PM.

Kakav je Garry’s mod masterpiece od igre, imam igru već nekoliko godina ali sam je retko igrao. Fantastični modovi; prop hunt, trouble in terrorist town, murder mod, hide’n’seek i još kilo modova. Ko ima igru na steamu i hoće da igra neka se javi, zanimljivije je sa ljudima koje znaš :slight_smile:

Witcher 3(screams and cries internally) Battlefront 2, presao se Hotline Miami, nisam odusevljen igrom, sta znam nije mi ono leglo, verovatno nisam trenutno raspolozen za frustraciju koju igra donosi sa sobom.

AC rogue trenutno i trebalo bi da imam jos malo do kraja.Iskreno ova igra mi je mnogo bolja od unity-ja.Jedina prednost unity-ja je grafika i prelepi pariz i nista vise :slight_smile:

Nisam nesto me ne privlaci uopste ceo taj novi koncept al probacu da vidim kakav je cim predjem rogue :slight_smile:

Ja pici Jopet Peace Walker na psp. Kako meni u ovoj igri protice vrijeme, to je nesto nevjerovatno. Skidam sad Dangon Rompa sa engleskim prevodom, i FF type 0. Pa cemo da vidimo na sta lici, iako sumnjam da ce me zadrzati. Ove ostale konzole ce da skupljaju prasinu narednih mjesec dana.

Idi u Uspavanu dolinu, i kad padne mrak prodji pored one crkve tamo sto ima kao neko malo groblje pored. Javi sta se desilo :smiley:

J3b3š mi sve, uzeo igram Bloodborne dok čekam witchera i taman htedoh da pohvalim igru ali AVAJ :smiley:
Igra je takva klackalica čak i na početku, taman mi se učini aha savladao sam ovaj tip neprijatelja i sad ću lagano, e oćeš racq :smiley:
Ali super priča i trip. Igraće se ovo dugo i dugo :smiley:

I ja igram to, ubio, valjda, 3 bossa + 2 u prvom lavirintu i za trećeg sam preslab. Našao sam još jednog u nekom zasebnom levelu, ali me oduvao u dve sekunde i nisam se više vraćao :smiley: Sad sam u Church of the Good Chalice i idem dalje.

Ja sam tek počeo pre neki dan, nisam toliko daleko odmako. Najveći mi problem dok se malo uhodam da steknem osećaja koliko će mi trebati do sledećeg checkpointa. Ali vidim da ću ubrzo da počnem da se vraćam na prethodni checkpoint :smiley:

Koliko skontah, samo jedan čekpoint i imaš po levelu. Sve se vrti oko toga da otvaraš vrata i praviš kraći put za kasnije. Pređoh još jednog Bossa i kupih neki Greatsword za 20 'iljada. Let d gejmz begin.

Ja sam počeo, vjerovali ili ne, tek sada, sa GTA V, uzeo ga neki dan na Xbox One. ****TE ŠTO JE DOBAR! :smiley: Mislim, znam da je hvaljen i sve, al kako nisam nešto bio fan GTA serijala jer bi mi znao brzo dosadit nisam se odmah lovio petice. Majke ti vrhunske li igre.
Inače, prašim još WoW, SC2, Đavla 3 i Hearthstone na kompu.

Nisi jedini, ja ga jos nisam ni poceo. Steta, bolje bi bilo da sam igrao na last gen, pa onda kao FPS