Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Gotov je i Soul Sacrifice Delta 100% :slight_smile: Trebalo mi je “samo” 170 sati :smiley:

Monster Hunter i Freedom wars ne mogu ni da prismrde ovoj igri :slight_smile:

Na DS sam nastavio sa Devil Survivor 2, stigao sam do poslednjeg Bossa i ne ide. Brate mili, onaj koji je ono dizajnirao je *****i đavo. *****i Pierce Skill, koji poništava svu odbranu i deli 100% štete… *****i instakill i borba koja se sastoji od tri duge i komplikovane borbe. A i ja sam *****i genije, jer sam odabrao najteži endgame. Yay…

Alal ti vera! Ja cu sad da opet uzimam Vitu, samo zbog Freedom Wars i jos par nekih manjih igara da dovrsim koje sam prekinuo na pola. Mozda uleti i Soul Sacrifice

Ma kakav Freedom Wars, Soul Sacrifice Delta :smiley: Dobro, možda bi Freedom Wars bio interesantniji u coopu, mada sumnjam. :slight_smile:

Javim ti se kada isprobam, bas sam zagrijan za Freedom Wars. Iako sada nemam vremena za igranje, konzole samo sakupljaju prasinu u cosku, opet volim da imam sve, hordaski pristup :slight_smile:

to su oni poslednji trzaji heheheh, mada posle ako se lepo organizujete sa zenom neka nikakvih problema na dalje… samo malo manje se igra jbg

Igra se i dalje samo se igračka mijenja. :wink:

Sent from my Nokia 3310 using Golub Pismonoša

https://youtu.be/q6wkIQC5c_M

Vlado, kako se bese ono omogucavaju normalni autosejvovi u reloaded igrama, bese treba editovati neki ini fajl i umesto reloaded ubaciti svoj neki username?

Imao sam taj problem sa Dying Light, izgleda sad isto sa Far Cry 4 koji sam skinuo za PC.

Inace, ako niste probali Leo’s fortune, probajte makar samo zbog grafike:

Mislis pod svojim imenom? Steam api.ini valjda, potrazi username i preradi pod tvojim imenom. Svaki put kad radis update igre moras da ispravis ini opet

Sent from my Nexus 5

E, to!

šalji, molim :slight_smile:

Na psp-u igram Castlevania Simphony of the Night. Par puta sam je zapocinjao, nikad zavrsio. Oduvijek mi se svidjao zategnut gameplay, ali nikad nisam imao strpljenja da sjedim i igram je na emulatoru.
Za sada sam odusevljen, vidicemo da li ce me proci ovaj osjecam. Vjerujem da sam na nekoj trecini igre, malo mi problem pravi moje ocajno snalazenje u prostoru, tako da po tri puta moram da se vracam na isto mjesto, a ne sjecam se kako da dodjem tamo. Zato palim Library cards kao lud :slight_smile:
Kontam da bi je mogao zavrsiti u narednih par dana, pa pisem kompletne utiske.

Šalji, ako te ne mrzi ;).

Symphony of the Night je daleko najbolja Castlevania, ja sam je odigrao 5 puta na PS1, jos uvijek cuvam CD negdje. Odigrao sam cak i na emulatoru jednom, igra je savrsenstvo u svakom pogledu. Ova nova Lords of Shadow sran*a su toliki penis ( da oprostite na izrazu ) od igara, da je to neopisivo. Pretvorise Castlevaniu u dosadni 3d hack&slash bez ikakve dubine.

Vidjeces osjecaj zadovoljstva kad je zavrsis, neopisivo :smiley:

Inace, da se nadovezem, Koji Igarashi ( legendarni IGA ) koji je producent i dizajner starijih Castlevania igara ( i reziser Symphony of the Night ) je na kickstarteru pokrenuo projekat po imenu Bloodstained : Ritual of the Night, igru na kojoj ce on raditi i koja je omaz upravo Symphony of the Night igri, i bice mnogo slicna. Ne mogu docekati. Inace, kickstarter za ovu igru je za samo 12 dana petostruko premasio funding goal od 500.000$, trenutno je na 2.5miliona $ a ima jos 18 dana do isteka.

Htio sam jos prije 12 dana da napravim temu, ali mislio sam da nema fanova Castlevania igara na forumu

https://www.kickstarter.com/projects/iga/bloodstained-ritual-of-the-night

Imas njegov intervju sa Colinom iz Kinda Funny Games (nekad IGN novinar). Odlican je video, 90 minuta traje. Meni se uvijek svidjala igra, ali nikada je ne odigrah vise od dva sata, evo sada sam na 4h igranja (i jos sat ili dva koje sam ginuo i nisu snimljene).

Paaa jbg, otkad sam ja ovdje, nikad nikog nisam vidio da je spomenuo Castlevaniu u bilo kakvom kontekstu, prije Karana, danas :smiley:

jesus christ man… Pa aman ja sam zvonio za nju na sva zvona jedno vreme hehehe, i sad bih opet, samo me cackate da je zaigram opet :stuck_out_tongue:

Opet ponavljam, nadam se da ne mislite na ova nova Lords of Shadow sra*ja od igara, to ni vidjelo Castlevaniu nije. Ja pricam iskljucivo o starijim igrama, poput Aria of Sorrow, Lament of Innocence, Dawn of Sorrow itd itd…

Vi matorci bi bar trebalo da znate :stuck_out_tongue:

znam o cemu pricas, nove nisu za bacanje, bar LOS 1 nije, LOS 2 je hmmmm pa well “modernizovan”… Ali zato stare te dzaraju u mozak non stop :smiley: