Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Meni je i Curse Of Darkness na PS2 bio do jaja despite lose prijemu svugde :smiley:

Batman Arkham Origins , zaista jedna fantasticna igra kojoj jw gotovo nemoguce naci manu ; )

Ovaj post i nabrajanje castlevania me podseća na onu igru.

“pronađi uljeza”

Pojasni to malo :smiley: Ima bas puno Castlevania igara, ove su mi pale na pamet prve jer sam ove odigrao na DSi-u i PS2

Sad sam poceo Ecclesiu na DSi, ali zenski protagonist, hmmm :smiley:

Ubacio si prvu 3D castlevaniu među klasicima iz 2D ere, koja ono, nije ostala u sećanju svih hardcore fanova :smiley: a i nije nešto. Curse of Darkness je meni bolja samo me nerviraju kontrole opasno.

Igraj redom ako možeš :stuck_out_tongue: ako ti je mrsko da igraš sa NES-a makar od GBA, kada si već pomenuo aria of sorrow.

Da se editujem, nije baš prva 3D ali prva “new age 3D”

Jbg ne mogu reci da sam bas bio hardkor fan ali uvijek sam volio te i takve igre, a i igrao sam tada svaku na koju sam naletio. Najstarija koju sam igrao je Bloodlines, one prije toga ne mogu svariti sto se izgleda tice, prestare su je*es ih :smiley: Sad nadoknadjujem sve koje nisam imao priliku prije igrati. Curse of Darkness nisam igaro pa ne mogu komentarisati, ali u to vrijeme mi je LamentOI bio fenomenalan ( mozda je i nostalgia u pitanju ).

U svakom slucaju sve jedna mi je bolja od Lords of Shadow, za sat vremena sam odustao koliko me smorila.

A daleko najbolja je SymphonyOTN, remek djelo :smiley:

Yup to da :slight_smile:

Meni je LOS ok ali me nije zadržala mnogo dugo kao 2D pa i ove sa PS2Xbox-a koje su izašle pre 10+ godina. A što je najbolje, LOS2 imam Collector’s Edition :smiley: samo što ga nisam ni igrao još uvek…

Krenuo The Evil Within - The Executioner dlc… Zarazno je. :smiley: Ima gomila upgradeova: za cekic, mine, motornu testeru i gomila drugih stvari koje trebaju da se odkljucaju. U prvom licu je gameplay i njegova prica je u globalu da on u stvari trazi svoju cerku. Necu da spoilujem dalje, kome se svidela igra, ovo obavezno da krene jer je zeljnooo. xD Sad odoh dalje da razbijam glave i da se izivljavam. :smiley: Inace mozes da uzmes ove “zombije” i da ih bacis gde god hoces, naravno ja sam ih siknuo na one siljke koji su stajali na zidu. :smiley: !W!

sem tehnickih :smiley: Igra je bagovitija od modovanog skajrima :smiley:

Lose si ti modovao taj skajrim ako ga koristis za ovakvo poredjenje :slight_smile: TesVedit resava vecinu problema :slight_smile:

Dragon Ball XenoVerse. Ubacih, videh, izbacih, u najkracem smislu. Ovo je za mene veliko razocaranje. Inace je moj najaci crtac, pa sam na kontu toga igrao godinama sve naslove. Najbolji je DB Budokai Tenkaichi 3, sve posle njega je slabo (mozda Raging Blast 2 moze da se meri ali ni to nije to). Prvo grafika na 360 je ocaj, cini mi se da cak i oni sa PSP-a, imaju bolju grafiku. Gameplay je zivo ******, ali stvarno, deluje kao da je iz 2005. Da se ne bih vise razocaravao ovo je poslednji Dragon Ball koji sam odigrao (tj probao jer ne mogu ovo da igram, ne gubi mi se vreme).

Inace sam presao Assassins Creed Rogue. Igra je fenomen. Ocena 9,5. Grafika, prica, likovi, gameplay, sve je na visokom nivou. Upakovano, skockano, upeglano, ma prava hardcore igra. Topla preporuka svima.
Vcrs ili sutra pocinjem sa Splinter Cell Blacklist.

Pa nisam naisao ni na kakve bagove dosad, vec sam skoro dosao do pred kraj igre i mozda sam na jedan bag naisao.

Ja sam prešao celu igru bez da sam naišao na neki bag, tako da ne mora da znači da ćeš se susresti sa bagovima, iako mnogi jesu.

Ontopic: The Witcher je odličan. Ova igra je kao i vino, što starije to bolje. Tako da ako dosad niste igrali prvi deo, odigrajte, samo zbog priče.

Bloodborne pređe, gamepad čitav, ja zadovoljan. Dosta mi je teže nego Dark Souls 2, na kom imam 100%. Počeh sada NG+ da se malo sprdam, nabudžio Holy Blade do kraja i imam jedno pitanje.
Uzeti 200+314 dmg i B scaling za strength i A za Skill ili 200+384 dmg i oba B scalinga?

Vratio sam se danas ponovo na Chrono Cross, kad ono prc. Corrupted save… Jupi… I to sam stigao do drugog diska… Ništa, krenem opet od nule. ****te, od samog početka me hvata nostalgija i želja da igram dalje, da napredujem kroz igru i priču ponovo. Samo, ovaj put neću da sakupljam svakog lika, kao što sam na prethodnom saveu. Valjda. ****š ga, opet krećem u pohod za 100%. A kad završim sa Chrono Cross ponovo krećem Chrono Trigger, jer sam dosta zaboravio o igri. Serem se u SE, hoću poslednji deo trilogije. :smiley:

Poceo Chrono Cross sinoc takodje, preksinoc od Nemesisa uzeo PSP ( on sad ima novu igracku ) iskljucivo zbog Chrono Cross i Breath of Fire 4. Trigger sam neki dan ( ponovo ) zavrsio na DSI :smiley:

Te 3 igre sam do sada zajedno presao 50 puta, brat bratu :smiley:

Mene prati opasan baksuz po pitanju ove dve igre i saveova. Crono Trigger sam jednom prešao, a počeo sam desetak puta. A Crono Cross sam počinjao pet puta do sad. Ili crkne HDD ili mi se nešto s**** na memorijskoj, i ode save. Pa nisam pokušavao 3-4 godine da ih igram kako valja. Počeo sam jednom na PSP Chrono Cross, ali mi ode save. Sad sam kupio novu karticu namenjenu samo ovome. Svaki vikend kopiram i uploadujem save na cloud, nema šanse da ih sad ne završim :smiley:

Btw, koji je najbolji Trigger? SNES, PS ili DS? Nisam našao neki definitivan zaključak i izgleda da svaka ima svojih prednosti i mana.

Sent from Despair Academy using Amala Network

Ako gledamo na platformu, moj DSi XL je tu meni tata, jer mogu da igram gdje god pozelim. A ima i onaj dodatni sadrzaj ( mada i nije nesto ).

Ako pak igras na emulatoru, prednost dajem PSX verziji jer SNES verzija nema sinematike one, koji su meni skroz kul :smiley:

Ja sam kupio Breath of Fire 4 za Vitu na tvoju preporuku, sad sam je i skinuo. Pa ti javim kako mi se cini.

Ma, imam i PSP i DSi, tako da imam mogućnost da igram sve tri verzije. :slight_smile: Na PSP sam ubacio i SNES emulator zbog SMT 1 i 2 :slight_smile:

Tako da mogu bilo koju verziju da igram :slight_smile: Samo, nisam više pametan :smiley:

Sent from Despair Academy using Amala Network