Šta trenutno igrate?!

Ja bi instalirao al nemam hard disk ni memorijsku.:frowning:

Hm, ali dosta nas vec jeste online, na samom Live-u…? Ako je rec o istom programcicu koji si jos ranije pominjala, zar oni nemaju dosta siromasnu ponudu igara?

Uostalom, kad se prvi put nakacis dobijes Gold Live mesec dana gratis, a vidim da je PekiSa provalio varijantu da to moze sa do tri nova accounta, to ti maltene izadje na 3 meseca online igranja za dzabe.

Rado bih igrao online nesto s tobom, ali nemam dovoljan razlog da se cimam sa tamo nekim 3rd party programima, kad mi ovako sve shtima (barem dok me ne banuju :D), ako me razumes… :wink:

ma da…vredelo je pokusati…i ja bih isla na live ali imam veoma staru flesh verziju,a blizu nema ko da mi opet flesuje konzolu,tako da je zesci bedak…nego sto se tice live-a,idete li sa orginalnim igrama tamo ili ne??cula sam da mozes daimas fleshovanu konzolu ali ako imas orginal igru opasnosti nema…i cula sam trac da ako koristis dodatno hladjenje (cooler,ili V12 mod) a na live-u si mogu da te banuju bez obzira dal ti konzola bila fleshovana ili ne,jer provale da konzola trosi vise struje,pa sumnjaju da imas chip…znate li nesto o tome??

O live-u nemam pojma ni ne koristim ga mogu samo reci da sam probao igru XBLADES koja izlazi i za xbox sada je ima za pc i mogu vam reci igra stvarno fantasticno izgleda ali je neopevano smece
ja volim hack’n’slash ali ovo je glupo do bola barem meni

Tako neceg sam se i plasio. Rusi zasad jos uvek nisu u stanju da naprave ispoliranu igru. Uvek su tu zanimljive ideje i energican pristup, ali je krajnji proizvod obicno felerican na ovaj ili onaj nacin. Cast izuzecima.

A za divno cudo, iako mi to obicno uopste ne smeta, nacin na koji forsiraju golo dupe svoje junakinje mi se cini nekako jeftino. Guraju nam je pod nos gde god stignu… jadna devojka. :slight_smile:
Kao primer kako to izgleda kada se radi kako treba, pogledajte **Bayonettu **- uh. /ladi se lepezom

Da, koliko ja znam, ako na live ides s originalnim igrama, ne bi trebalo da te banuju. Nije sve bas toliko jednostavno, ali u osnovi je tako. Ne bih znao o sansama za banovanje ako modujes konzolu kulerima…

Svi ovde igramo gusare na live-u.:smiley:

a koje firmvere-e imate…ja imam neki do pre 2-3 god,tako da mi je opasno cimanje da skoknem na live…

Iskreno, ne znam, ali ne verujem da ce ti ista biti. Barem ne neko vreme. Na kraju krajeva, sta te kosta? Ako te banuju, samo se vracas na staro, usamljenicko igranje… tako cu barem ja. :smiley:

Konacno
Silent hill - Homecoming PAL
nadam se da nije neka francusko - italijanska -spanska verzija

Bio sam juče u Mađarskoj i naleteo na neka sniženja, tako da sam maznuo Mass Effect i Lost Odissey za Xbox 360 i Proffesor Layton & Curious Village za DS. Tako da ću ih ponovo igrati :slight_smile: a sa druge strane FEAR 2 i SF 4. Silent Hill sam krenuo, kao i X-Blades. Majko mila a vremena nikako.:frowning:

ne igram trenutno nista…opet mi riknula konzola

Koji put vise,covece ala nemas srece.
Jel ti odradjen x-clamp fix?

ma pusti…jeste…poslala sam je opet kod guru-a,nadam se najboljem…on je jedini uspeo da je osposobi pa cemo videti sta ce biti…skroz sam se iznervirala…

Ne kuzim bas ovaj Crackdown.:frowning:
Ako neko moze neko malo objasnjenje neke smernice na pocetku,gde uopste preuzimam misiju i kada ona pocinje.Glupo pitanje ali nije mi bas jasno.

To je lepota Crackdown-a! Totalno otvorena forma. Možeš da radiš šta god hoćeš i kada hoćeš. Na bilo koji gang da se nameriš.

Generalno radi se o sledećem: Grad je podeljen na tri oblasti/ostrva na kojima vladaju El Muertos, Volkovi i kinezi (ne mogu se setiti sad imena) i postoji središnje ostrvo na kom se nalazi Agencija, koja drži oko nad celim gradom i pomaže policiji u borbi protiv kriminala.

Na početku, jedini izlaz je prema ostrvu sa žutim gangom (el muerte). Svaki gang ima strukturu koju čine glavni šef i sedam generala. Trebalo bi da skidaš jednog po jednog i na taj način slabiš ceo gang i šanse da središ glavnog bossa ti rastu. Misiju dobiješ onog trenutka kada se približiš teritoriji koju kontroliše neki general. Dobiješ kratak info i na mapi je označeno gde se tačno nalazi a ti treba da se probiješ do istog i kokneš ga. Nekako je pravilo da se čisti deo za delom ali možeš i malo ruse, malo kineze, malo mexikance.

Pored toga, bitno je da jačaš svoje sposobnosti kako bi bio efikasniji. Na svakom ostrvu imaš nekoliko Supply pointa u koje bi trebao odneti oružje sa kojim se srećeš po prvi put a ostane iza protivnika (rocket luncher, sniper, itd). Skupljanjem orbova povećavaš svoju agilnost (brzinu, snagu, visinu skoka). Ako protivnike tamaniš vatrenim oružjem, raste ti preciznost i brzina paljbe, ukoliko ih biješ - raste ti snaga, ukoliko im bacaš bombe i eksploziv - raste destrukcija tvog lika i na kraju, ukoliko ih ubijaš vozilima - dobijaš sve bolje vozačke sposobnosti, tj, moći ćeš da transformišeš vozila u koja sedneš da imaju bolje specifikacije.

Sve u svemu, naletećeš na misije dok budeš skupljao orbove ili vozio auto. Takođe treba da obezbediš sve Supply pointe kako bi imao uvek svežeg oružja.

Juče završih Crackdown!
Robotnjik je bio u pravu, igra je baš, ali baš zabavna!
Nekako mi bilo krivo što je sve gotovo!

Sad sam snage bacio na PGR4!:cool:

Trenutno igram Street Fighter IV i odushevljen sam :smiley:
Sve je isto ali lepshe a godina vishe :rolleyes:

Da napomenem da je Burnout Paradise The Ultimate Box ustvari standalone ekspanzija i sadrzi Originalni Burnout Paradise plus Party games plus Burnout Bikes i Burnout Cagney. Znachi ako niste u posedu Originalnog Izdanja Burnout Paradise,ovaj B.P Ultimate Box trebao bi biti dobar izbor ako trazite kvalitetnu voznju na Xbox360 :cool:

Nije loš ovaj PGR4, dobar je, fino izgleda, dobar je…samo što je dosadan:o:o
Posle NFS MW nikako da mi “sedne” neka vožnja, a baš ih volim (vodio se mišlju nabaviti volan), čak sam i prvu Forzu zavoleo, ali posle toga mi se ništa ne sviđa! Verovatno je do mene!:rolleyes::rolleyes:

Elem, nek’ stoji PGR4 instaliran, igraću pomalo. ali u međuvremenu šta novo početi!?:confused:
Nekako mi se ne igra Prince Prodigy! Ne znam…A nema smisla ni da počinjem po četvrti put Ninja Gaiden II…
Argh…

E i da, dobrodoš’o Wolfe!

Ja bih ti preporuchio Dobru Voznju sa prvog xbox-a a i mislim da je kompatibilna sa 360icom,zove se Rallisport Challenge 2 pa ako hocesh ti je potrazi negde pa konvertuj ( ako neznash shta i kako javi ) i pazi DL DVD verzija ove igre je Full verzija igre. Ili ja da ga izripujem i postavim negde ali to bi moglo ipak da potraje poshto mi je net malo down u poslednje vreme.

Bolje vas nashao :slight_smile:

Do kraja februara treba da izađe i RacePro, tako da se možeš nanovo utrkivati.