Šta trenutno igrate?!

Napišite šta igrate ovih dana i kakvi su utisci!

Zasto osecam u vazduhu da je ninja dobio xbox nazad!:smiley:

Posto nemamo memorijsku ni hdd u xbox-u igramo pomalo Soul Calibur 4 i Fifu09.
Sto se tice Soul Calibur-a jel vam se desavalo da zbog njega pozelite da razbijete joypad pogotovo u onom modu kad imate vise protivnika a jednu skalu zaboravih kako se zove pocinje na Soul…

ps Malo pre sam prvi put naleteo na recenziju Halo 3 ovde na xbox republika sajtu,posle videh da ima i za Gears of War.Da li i vama deluje da su previse zakukuljene tj tesko je doci do njih.Ja na primer nisam znao ni da one postoje.Bilo bi dobro da se izdvoji negde deo recenzije i tu ostave linkovi za odredjenu igru.

Pa još negde krajem 2007 na sajtu su uveliko počele da se pojavljuju recenzije, ali kako su se pojavile, tako su i nestale!
Tada je bilo daleko manje članova na forumu i relativno mali broj korisnika 360-ce! Vremena su se promenila, pa se nadam da će Robotnjik nastaviti sa recenzijama!
Inače Peki je dobro zaključio, konzola se vratila!!!
Poslušao sam Robotnjikovu preporuku vezanu za Crackdown i nisam se pokajao! Ni grafički, a ni zvučno nije neki spektakl, ali ima nešto u njoj:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Svakim satom je sve bolja i interesantnija!
Preporuka i od Ninje!

Ko sto sam mislim vec negde pomenuo, dobar je Crackdown. Necemo preglasno, ali moze se cak reci kako je, pssst, zabavniji od prenahvaljenog GTA 4. Prvi sam zavrsio, kod drugog sam odustao na pola. Voziti po 10 min. do pocetka misije svaki put kada izgubis, u 2008?! Neka hvala…

Inace, igram:

  • juce zavrsio Braid. Prelazio sam zajedno sa suprugom, game bonding FTW! :smiley: Ima 60 delova slagalice koje moras da pokupis, samo jedan smo morali da pogledamo resenje na netu. A i taj jedan je dosta lose resen, redak primer nedovoljnih smernica igracu sta njegov avatar uopste moze. Inace kolicina permutacija sa vremenom je neverovatna, Johnatan Blow je genije, bre. Treba to smisliti.

  • SF2 HD. Ah, nostalgija. Doveo sam prosle nedelje kuma da proigramo par nostalgicnih sati kroz ceo roster Street Fightera. Ritual iz mladjih dana se ponovio: on me pobedi sa skoro svim likovima, ja biram jedna te ista 2-3 lika i svejedno gubim. Eeee, bila su to vremena. On nije neki poseban gejmer, nije ni primetio da su svi spriteovi i pozadine iscrtani u HD rezoluciji… tsk, tsk.

  • Gears 2 naravno. Kad ne laguje i kad mi dobro ide, ova igra jednostavno nema premca. Glavni razlog sto sam uopste produzio live.

  • Geometry Wars RE 2. Ovo je stvarno super mala igra, ali mi fale friendovi protiv kojih bi se takmicio na score tabli. Ovako je usamljeno… :frowning:

  • CoD4. Na starom poslu smo se jedno duuuugo vreme razbijali od Team Deathmatcha na LANu, to su bile partije za pricu, tako da znam skoro sve mape. Igranje preko gamepada je naravno daleko nepreciznije od misa i tastature. Laguje pomalo, ali nema veze, i ovako je mnogo dobro.

Ovaj Braid me neodoljivo podseca na Super Maria.:slight_smile:
Noodle jel gresim?

Pa podseca, ali samo povrsno. Jes’ da je 2D sidescroll sa platformama i da skaces protivnicima na glavu, ali tu slicnost prestaje.

Braid je zapravo puzzle igra, i to odlicna. Imas 5 svetova, u svakom moras da pokupis po 12 delova slagalice. A za svaki od njih ces morati da resavas neverovatne glavolomke vezane za vreme! Fora je u tome sto mozes u bilo kom trenutku da premotavas unazad nivo, kao filmsku traku.

U pocetku je jednostavno, ali kad krenu perverzije, kao npr. nivo u kojem se vreme krece unapred dok ides udesno, a krece se unazad kad ides ulevo (!), ima glava da te zaboli. Bukvalno. :slight_smile:

Ali zato kad ti odjednom sine kako da dodjes do nekog prokletog dela slagalice, posto si prethodno pola sata bezuspesno skakutao unaokolo i premotavao nivo, osecas se kao genije.

Topla preporuka. Sto vas je vise, to je zabavnije - ipak dve glave bolje misle nego jedna.

Skate 2. Na prokletom francuskom. argh

U,
Pa kakav je u odnosu na prvi deo?
Osim sto nije na engleskom, heh… :slight_smile:

Stigao sam do dela koji je isti kao u demou i odustao, ne mogu baš da se snađem. A prvi skate nisam igrao :mad:

U i ja sam igrao skate 2 demo a nisam igrao prvi.
Nije bas jednostavan ima dosta fora i trikova a najgore kad treba neki trik da se izvede a ne znas ni sta je ni kako izgleda.U pocetku ne mozes ni da nanisanis one betonske nazvacu ih ,šine,:slight_smile: po kojima treba da izvodis neke kerefeke.
@robotnjik
Kad pre kupi celu igru,svaka cast.:eek:

meni je sada xbox stigao od servisa,nadam se da ce ovog puta imati veci rok trajanja…xe xe xe…u medjuvremenu sam krenula opet da igram “overlord”…igrica je extra…

LEGO Indiana Jones: Original Adventures u co-op modu. Urnebesno kao i sve iz Traveler Tales-a. Posebna stavka je grafika. Mnogo su se potrudii i igra ne izgleda kao PS2 up-port. Deo sa Egiptom posebno. Prelepa igra i tona tona tona zabave.

E a jel probao neko Lego Batman-a?
Nebojte se necu ja da igram nego imam prekosutra da cuvam klinca ceo dan kod mene a mali se tripuje da je Batman:).Pa reko da kvalitetno uposlim klinju dok obavljam neke poslove u backstage-u.:slight_smile:

obavezno! igrali smo jednom od 14h do 03h ujutru :smiley:

nego jel znate nesto o onoj mmorpg igri (nesto kao heroes) koca ce uskoro izaci za xbox i pc???i sta mislite da instaliramo one programcice za online pa da se svi medjusobno pobijemo???

koja je to igra u pitanju? ne mogu sada da se setim da li tako nešto postoji…

Ne mogu ni ja da skontam šta bi to moglo biti. FF XI, ali to je odavno izašlo

A kad smo kod Squarea, šuška se da rade na MMORPGu koji je sigurno za 360 i PC, PS3 se ne pominje.

Ne treba nama mmorpg da bi se pobili svi zajedno na netu.
Dovoljan je jednan obican halo 3 pa da vidimo ko je master a ko chief.

ma bre nije final fantasy,radi ga ona firma sto je radila city of heroes,isto se pominju neki heroji…citala sam o tome u skrin fanu…pa sto da ne,ajde da instaliramo to,ubacimo halo,pa da se malo druzimo,bar se necemo cimati da nas ne banuju…nego jeste li culi za onu foru

vaistinu se RRODI xe xe xe

pa hoce li neko da instalira taj program pa da krenemo|?