Šta trenutno igrate?!

Zavrsio Hitman: Absolution, pa rekoh sad da krenem da odigram koju XBLA igru. Juce poceo Deadlight, i sta znam, onako nije losa ali nista spektakularno, videcemo kasnije. Sledeca na je meniju Mark of the Ninja.

Prva XBLA igra koju sam ja presao bila je LIMBO, i vala moram priznati da me je stvarno odusevila. Igra naravno nije nista spektakularno, jer je XBLA, ali vala je zanimljivo, pa to je strasno. Preporucujem onima koji je nisu odigrali, a vole XBLA naslove.

Posle duzeg vremena flesnuo debeljucu, pa sam polako poceo da prelazim GoW3 za pocetak. :slight_smile:

Da da, LIMBO je meni jedna od najomiljenijih XBLA igara ikada. Toliko jednostavan gameplay, a tako dobra atmosfera.
Cini mi se da Limbo ima neke od najtezih puzzle elemenata u odnosu na bilo koju igru, sto je samo dodatna pohvala jel sto tezi puzzle, vise zadovoljstvo kad ga resis :slight_smile:

Evo isprobao sam dmc demo i mogu reci igra je tehnicki odlicna, borba interesantna i fludina, platformisanje je sasvim ok, grafika dobra, medjutim uopste mi se ne svidja stil igre, glavni lik, citav zaplet itd tako da je verovatno necu nabaviti

Infamous 2 po drugi put kao zloca i pomalo Motorstorm Apocalypse

Hahaha! Svaka cast! :smiley: Mada mislim da bih ti se mogao pribliziti, samo da ne radim stalno prvu… :slight_smile:
Kontam da za vikend idem u pohod na tvojih 20 sati! :lol: Salu na stranu, igra je vrhunska. :slight_smile:

Picim bionic comando iz 2009, nije los za sada.
Posto sam presao FC3, da li cu imati sve skilove ako krenem ponovo iz pocetka? Kao Dead Space 1 i 2 izaberes hard ali imas sva oruzja.

Jel mozes da mi pojasnis ovo XBLA? Kontam da je vrsta igre ali kakva?:slight_smile: Laik sam teski! Hvala. :slight_smile:

Xbox Live Arcade, to su uglavnom manje igre koje se ne kupuju na diskovima vec se download-uju sa neta.

Ja trenutno cepam Hitman Absolution i igra je fenomenalna. Ima predivnu grafiku, jako zanimljiv gameplay i sto je meni najbitnije jako zanimljivu pricu i mogu reci da je pravi nastavak serijala…

Nakanio se da baš počnem prelazit Borderlands 2…
I igra rastura! Siren također :smiley:

Igra li iko sa Salvadorom, Gunzerkerom? Ta mi se klasa čini Badass…

Ja trenutno na PC igram igru za odrasle ( xxx ) Bonetown šta reći teško je opisati dok se ne proba :hm.

Ja trenutno igram i ulozio sam 11 sati za sada, Gunzerker sam i mogu reci da je klasa super al je bas bas laka, ako oces da igramo preko tunnglea javi se, samo ti treba verzija 1.22. Gunzerking je stvarno op, puni helt brzo puni municiju, daje dual wield, cini te gotovo besmrtnim, pa jos kad dodas talente na to odlican si tenk/dps. Kakva je sirena? Kad sam keca igrao sa ortakom on ju je igrao, support cini mi se ima one lockove i cuda

Ja sjutra pocinjem Hitman: Absolution.

Inace planiram da kupim Battlefield 3, zbog multiplayera naravno, ali prvo moram da se povezem na xbox live i da kupim te poene za gold ili sta vec… skoro sam nabavio xbox pa jos ne znam kako to sve ide…

Nama je budalastina, njima nije :smiley: Inace, ja sam kupio BF3+Forzu 4 nove u celofanu za 25e :smiley:

Siren je totalni Badass… Nije samo lock u pitanju, već Elemental Damage…
Al mi je Sirenu Lilith u prvom djelu puno bolja od Maje…
Čini mi se više da je klasa za podršku, već za solo play…
A to nisam htio :confused:

Večeras započinjem DmC :cool:

Pocetak kraja: Valkyrie Profile Lenneth. (PSP)

DmC je super kao sto sam i ocekivao
ima jedna scena pred borbu sa prvim boos-om
voleli ne voleli ovaj deo nasmejace vas sigurno